Skocz do zawartości

You Can't Come #13: tylko z paszportem szczepien


Rekomendowane odpowiedzi

Mój pad po ostatniej zabawie u Czez'a sam skaczę, pewnie jakiś sabotaż obecnych klapów, także ja pada nie biorę.

Jakie wyrachowanie :|

Bierzesz albo inna osoba przychodzi - nie starczy padow.

Ja mam (pipi)a podlge dojechana, a ten nad padem placze, pedalisko :yao:

 

 

Po ostatnim razie ktos zuzyl papier toaletowy, takze lazienka bedzie zamknieta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza

jakos mam mieszane uczucia co do walki w WWE ja VS wszyscy. mimo że kiedyś grałem we wrestlemanie calkiem sporo a wiele lat później na ps2 grałem w jakieś wwe - ale właśnie dzięki temu wiem że walka w tych nowych wwe jest dosyć umowna i ciężko sie wykazać. zakładam że walka 1 VS 5 oznaczała by że nawet nie bede mogl jednego kroku zrobić - co więcej zapewne reszta graczy bedzie sobie nawzajem przeszkadzała zamiast bić mnie. mimo to jestem gotowy podjąć wyzwanie dla beki ;)

i btw - mam nadzieje ze bedzie chwila na zrobienie własnego zawodnika bo gra własnym po(pipi)em jest ciekawsza niż jakimś randomem. a wrestling przestałem śledzić ponad 15 lat temu, więc pamietam sporo ciekawych osobników którzy "walczyli" w latach 90'tych, ale tych obecnych nie znam

 

 

ale sam też rzucam wyzwanie - myśle że mam spore szanse rozwalić każdego w puzzle fighterze ;)

 

 

zastanawiam sie jakie są jeszcze stare gierki w które kiedyś mocno grałem, ale mam zaniki pamięci  i w sumie nie wiem.

 

chociaż w coopie metal slugi są bardzo przyjemne - swego czasu przechodziłem 2 levele na jednym życiu w metal slugu 2/X/3

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

yano cwiczysz w wwe?

5 vs. 1 to nie jest spacerek po parku.

nie ćwicze bo nie mam na czym

jakoś sobie proadze ;)

 

 

jest szansa na jakąś wersje street fightera żebyśmy sobie popykali chwile? to by było calkiem przyjemne, może SF3rd strike na jakimś cpsie, albo alpha3 z psxa? albo nawet SF4 - w koncu jest na pc

 

 

 

oo patrzcie co znalazłem - puzzle fighter do pogrania online

http://game-oldies.com/play-online/super-puzzle-fighter-ii-turbo-capcom-cps-2#

 

możecie poćwiczyć przed jutrem ;)

Odnośnik do komentarza

w ogole zbanowali twicha bo pokazywaliśmy przez chwile hatred (tą nową polską strzelanke do ludzi) niezłe jaja

 

ale i tak gwoździem imprezy był zaskakująco dobry ludzki baseball, prosta gierka niby, graficzka też prosta ale świetnie oddali moc uderzeń i jak sie odbija piłke z naddźwiękową prędkością jest dużo zabawy i sadysfakcji, na 4 graczy świetnie sie szarpało

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...