Skocz do zawartości

You Can't Come #13: tylko z paszportem szczepien


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie dziala z 8.1 :/

Jesli ktos znajdzie wersje, ktora smiga to niech zarzuci linkiem, ale sprawdzilem z 7.

Jestem tu przypadkiem i tak widzę, że specjalnie Ci kiedyś zuploadowałem działającą paczkę z emu. I chyba nawet nie pobrałeś:( Plik jest chyba dalej w temacie o emulatorach. Mi to działa, nawet po formacie (przejściu z siódemki na 8.1).

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

chrzestnym jestem :oh_you:  marne szanse ale postaram się wykręcic

tymbardziej jako chrzestny powiedz mu że boga nie ma. kiedyś i tak sie dowie. albo daj mu wcześniej prezent i sie zmyj, dzieciak i tak bedzie zadowolony

 

 

 

ja potwierdzam (trzeba bedzie sie na chwile oderwać od wiedźmina)

 

 

moge wziąć ps3 z puzzle fighterem (chociaż zarazem zapewne można go bardzo łatwo emulować w wersji arcade chyba cps2 (chociaż na ps3 jest w hd i ma lepsze efekty)

dajcie znać czy ktoś w ogole ma ochote na puzzle fightera - bo jak nie to nie ma co zmuszać i ciągnąć sprzętu

Puzzle-Fighter-HD-2.jpg

Odnośnik do komentarza

puyo puyo tez fajne ale mniej taktyczne bo wystarczy połączyć kilka kulek tego samego koloru

 

w puzzle fighterze klocki znikają dopiero jak sie dotknie kulką o danym kolorze do klocków, to pozwala uzbierać naprawde spory zestaw danego kolory i potem dopiero go zdetonować zeby u przeciwnika spadła cała masa karnych koloców - jak sie ma troche fuksa i dobrze sie planuje to można zrobić nawet tak żeby przeciwnikowi spadło więcej klocków niż sie mieści na ekranie i zabić go jednym "ciosem" nawet jeśli ma całe pole puste

Odnośnik do komentarza

Czezki probowales odaplic z tego linku co podalem? u mnie na 8.1 zapierdziela.

co do puyo - na mame jest fajny clon https://m.youtube.com/watch?v=sapPJ-X7I8s

anyway proponuje dorzucic np street fightera 2 lub klasyczne mortale (3 lub ultimate) do turnieju. Do tego na 4 jest na mame x-men i avengers. wg mnie duzo lepsze niz turtlesy. Jak yano bedzie bral ps3 to jest odswierzona wersja sf2 na ps3/x360.

Odnośnik do komentarza

No co zlot bedzie grane inne scrollowane mordobicie :)

Moga byc xmeny.

 

Co do bijatyki, to z mojej strony polecam kultowe:

https://www.youtube.com/watch?v=z8nOHzvBNzI

:banderas:

+ Za Phila Collinsa w tle :)

 

Jak ta gierka wygląda systemowo ? Szybko idzie załapać co i jak ?

 

SF2 Super Turbo też musi być, bo w to każdy umie grać.

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

kurde wrestlemania to była gierka, uwielbiałem ją kiedyś bardziej niz mortala

 

ale jednak zasadzić 23 ciosowego combosa nie jest tak łatwo z doskoku, trzeba by potrenować

 

moim ulubionym był doink the clown XD

 

incredible combonejszyn move!!

 

to było dobre

 

co do bijatyk jestem na tak, jeśli bym miał brać ps3 to mam na dysku TTT2. innych bijatyk nie mam ale SF chetnie bym zagrał, może ktoś ma 4? a jak nie to jakiegoś starszego na emulatorze można

mam też SF alpha3 na psx i jojo's bizzare adventure na psx. obie gierki na psxa spokojnie można odpalić na ps3. działają, jednak nie mam save'ów na nich więc nie wszystkie postacie bedą odblokowane, mam też oczywiscie tekkena3, plus jakieś mniej znane bijatyki np ergeitz - z postaciami z final fantasy - wszystkie orginały z psxa można odpalić na ps3

 

 

EDITTT

 

takie gierki mam na psx - w które by można pograć na ps3

2hecai9.jpg

 

 

 

dajcie znać czy jest zainteresowanie którąś z tych gier - jeśli tak to postaram się na szybko odblokować postacie żeby były save'y na ps3 (niestety save'ów z kart pamięci na ps3 nie da sie przenieść)

 

ps

jeśli ktoś nie kojarzy jojo to jest to manga z której pochodzi meme ZA WARUDO/WRYYYYY - czyli zatrzymanie czasu, w grze też ta postać moze zatrzymać czas jako super combo

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...