Skocz do zawartości

Jaki handheld do emulacji? Help :)


Meanthord

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niedawno wymieniłem tablet na chyba samsung galaxy a8, 10 cali + pad z ps4 + emulatory = ukończenie wczoraj pierwszego levelu w tomb raiderze 1, rozegranie paru rundek w tekkena 3, ogranie sonica z dreamcasta. Do zabawy z emu super sprawa.

Zgralem po kilk gier, to co mam na Retroarchu w xboxie. 

Sonic - szczerze to pierwszy raz przeszedłem 3 levele. Raczej gra się mocno zestarzała :)

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, maciucha napisał:

Dla kumpla na prezent. Thx.

Spoko - bierz poprawkę że ekran w RP2+ jest mały. Jest to w sumie zaleta bo pomijając wielkość urządzenie które jest lekkie i poręczne gierki wyglądają pięknie nawet te bardzo stare ale może jak tego rp3 poprawią będzie lepszym wyborem jeśli chodzi i czytelność bo w kwestii skalowania ten z RP2+ jest lepszy - tutaj masz różnice w ekranach:

RP3 vs RP2+ Screen Size Comparison : r/retroid

 

 

Edytowane przez mozi
  • Dzięki 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1irg60f9qsZOkhp0cwOU7Cy4rJQeyusEUzTNQzhoTYTU/edit#gid=0

tutaj arkusz aktualizowany na bieżąco, warto mieć stronkę w ulubionych, non stop aktualne

i jeszcze arkusz odnosnie idealnej rozdzileczosci:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1n60netUozRP8tDVTzMXORsa8BSzfBiLsUHkBffeDAT4/edit#gid=0

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Co kto woli, ja absolutnie nie polecam Steam decka do emulacji (w sensie wydajnościowo jest jak najbardziej spoko, jako handheld + cała otoczka związana z obsługą, gabarytami itp to porażka, poza tym czuć, że to jednak PC a nie konsola, co wielu osobom np. mi może przeszkadzać). W chwili obecnej czekam na Odin Pro - RP3 pomijając fajniejszy ekran to to samo co rp2 (więc emulacja gamecube odpada niestety), a ten Odin wydajnościowo wydaje się być ok, ekran też fajny, na reddicie niezły hype train, ale podobno całkiem zasłużenie. Jak dostanę, to powiem czy warto :)).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
W dniu 1.12.2022 o 09:43, grzybiarz napisał:

a to jak juz tu zajrzałem, to wrzucam test od archonika:

 

 

Jeśli chodzi o ekran OLED, to zdecydowanie lepiej wziąć RG505 - o niebo lepsze parametry, choć niekonieczne każdy musi lubić Androida w retro sprzętach (czy w ogóle lubić ;) ). Nadal mam wrażenie, że grając na jakiejkolwiek konsoli opartej na Andku wydaje mi się, że gram na telefonie - mimo fizycznych przycisków, ale to pewnie moje zboczenie ;]. Tak czy siak niedługo wpadnie mi w ręce 505, więc obadam czy ten ekran jest tak dobry, jak na Vicie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...