Skocz do zawartości

Need For Speed [2015]


Rekomendowane odpowiedzi

Rozi, na chłopski rozum to ps+ nie potrzeba. To jest beta singla chyba, wiec nie wiem czemu ktoś bez plusa nie mogl zagrac. Jak masz kod to smialo wpisuj i ściągaj.

Ta gra jest 24/h online. Nawet tryb ''solo'' wymaga polaczenia do serwera.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

http://www.ppe.pl/news/39109/kolejna-beta-z-problemami---gracze-otrzymuja-zle-kody-do-testow-need-for-speed.html

 

Jest problem z tymi kodami, dostałem kod na maila wklepuje i pisze nieprawidłowy lub wygasł xdd

12 cyfr, kody na Xboxa ile mają znaków?

 

poszedł mail do EA, zobaczymy czy coś odpiszą

Odnośnik do komentarza

No moje pierwsze wrażenia są negatywne.

Grafika szału nie robi, gra ma sporo filtrów co psuje całe wrażenie. Lepiej dla mnie wygląda GTA V w nocy niż NfS w nocy.

 

Model jazdy jest dziwny. Oczekiwałem pełnego arcade z U2(od biedy to co jest w FH2), a dostałem wanny z GTA 4. Samochodami steruje się ciężko, w zakręty wchodzi się ciężko, kamera przy zakrętach do dupy i nie da się tego wyłączyć(chyba, że zmiana kamery). Gdy chciałem podriftować to ni ch*ja. Nie wiem czy robię coś nie tak, ale w U2 czy FH2 działa to na zasadzie ręcznego albo zwykłego hamulca i potem dodania gazu na zakręcie, a tutaj robię tak samo i jedyne co robi wanna to zwalnia(uderza w barierkę czasem) i jedzie dalej. :dunno:

No i te pi*rdolone fabularne przerywniki, których się nie da ominąć(wciskałem wszystko z wkurzenia). No ja j*be, co za debil to wymyślił. 

 

Porzućcie wszelkie nadzieje. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

A dla mnie jest nawet ok, ofkz przerywniki wpieniaja na maksa i pierwsze chwile w samochodzie tez byly ciezkie. Po dokupieniu kilku modyfikacji i zmianie seta samochodu prowadzenie stalo sie znosnie. Tutaj sie akurat obawiam ze im drozsze auto tym latwiej sie bedzie prowadzilo, zobacze na ile uda mi sie dobrnac dalej i sprawdzic, ale poziom wpada dosc szybko.

Co do driftowania tez w miare spoko, pierwszego treningowego drifta zrobilem z 2x wieksza iloscia pkt niz wymagane, a w undergroundzie zawsze kaleczylem. Czego jestem pewien to ze w zwiazku z ta mozliwoscia zmiany setu auta to bedzie trzeba miec pare furek do roznego przeznaczenia.

 

Nie wspominam o niesmiertelnym handicapie w serii, bo szkoda slow ;)

Odnośnik do komentarza

 

Grafika szału nie robi, gra ma sporo filtrów co psuje całe wrażenie. Lepiej dla mnie wygląda GTA V w nocy niż NfS w nocy.

 

 

 

:joe:  :joe:  :joe:

 

W życiu większych bredni nie słyszałem :) radzę zainwestować w nowe okulary lub lepszy tv, bo akurat do grafy osobiście nie mogę się przyczepić. Tuning to istna poezja i powrót do początków, niestety największym problemem jest wymagane online bo już parę razy przerwało mi wyścig.

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

mamy wsparcie dla EA? Cokolwiek by to miało znaczyć :P

Nie wydaje mi sie zeby nie mozna bylo podzielic sie własna opinią. Mi, po awarii, zostaly 3h pobierania, potem bede mogl napisać jakie wrażenia.

 

chodziło mi, że każdy bał sie napisać cokolwiek jakby darzyli tą firme szacunkiem jak Nauhty Dog czy Konami

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...