Skocz do zawartości

Need For Speed [2015]


Rekomendowane odpowiedzi

A co tak właściwie im nie pasuje w tej grze? Co wymieniają jako minusy? Bo jak widzę, że ktoś w recenzji na XOne daje jako minus 900p i obniża ocenę - to (pipi) warta taka recenzja. Bo ja gram na PS4 i mnie to nie dotyczy, a ocena pozostaje zaniżona. W ogóle jakbym się sugerował punkcikami z MC, czy innych stron to bym nie zagrał nigdy w wiele bardzo dobrych gier.

 

Ja jestem napalony jak się masz, bo klimat Undergrounda i mnogość tunningu powróciła. Mam tylko nadzieję, że serwery wytrzymają i da się w to grać :)

 

Gra już odebrana, oby do 16 wytrzymać ;)

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Co im nie pasuje?

 

-dziwny model jazdy, ktory mozna nieco poprawic dopiero na ktoryms levelu suwaczkami

-AI oszukuje bardziej niz kiedykolwiek

-zawsze noc+lekki deszcz

-praktycznie brak zycia na ulicach

-debilne cutscenki co 2 minuty, których nie można pominąć

-jak cie rozlaczy z serwerem w trakcie wyscigu to masz po wyscigu

Odnośnik do komentarza

Czyli jak dla mnie nic strasznego.

 

- Noc była w Undergroundach i to było fajne.

- Ulice były prawie puste i też mi to nie przeszkadzało, przynajmniej szybko można było do celu dojechać. A jak chciałem rywalizację to odpalałęm wyścig a nie freeroam.

- Cutscenki może i często są ale fajnie zrealizowane więc chętnie popatrzę.

- Model jazdy? Toć to arcade więc mnie nie dziwi (może w patchu coś zmienią)

- AI ocenię sam jak zagram, może faktycznie oszukuje a może lamusy w to grały

 

Jedyny ból to stały dostęp do internetu. Boję się, że serwery padną i będzie po grze.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Ale po co Wam pojazdy na drogach? Po co w ogóle ten freeroam? Miasto samochodem chcesz eksplorować? Dla mnie w ogóle powinni to wy(pipi)ać i tylko wyścigi zrobić a nie jakiś bezcelowy freeroam. Jak chce pozwiedzać miasto w za(pipi)istym wykonaniu to odpalam GTA a nie grę wyścigową.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Nie wiem gdzie tan masz pojad 30 ocen i taką średnią :D

Na matacritic jest już łącznie ponad 40 ocen z xo/ps4 i średnia wypada ok 67%   :)

 

Po becie miałem mieszane wrażenie a teraz opinie grających i recenzje to potwierdziły, do ogrania w EAA.

 

 

 

Ale przecież platforma - platformie nierówna. Bez sensu jest tak to sumować wersje z różnych konsol. Na XOne masz 900p i chrupanie, na PS4 działa ładnie a niektóre recenzje dają minus za rozdzielczość.

 

Zresztą widać po MC gdzie średnia na XOne jest dużo niższa niż na PS4.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...