Skocz do zawartości

Need For Speed [2015]


Rekomendowane odpowiedzi

Na XONE gra na moje oko chodzi w 900p. Filmiki są w 720p. Ogólnie wygląda to bardzo fajnie, nie ma co porównywać do DC z wielu względów, ale parę ciekawych technik renderu obrazu występuje. Natomiast co z tego, skoro całość kuleje przez model jazdy. Drifting to jakaś parodia, co zresztą nie zmieniło się od demka na Gamescomie, które ogrywałem. 

A co jest nie tak z driftingiem ? W Becie calkiem fajne wychodzily drifty jak sie zmienilo cisnienie opon.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

mnie się ten nowy NFS podoba, oczywiście poza filmikami które śmierdzą instagramem i rakiem mózgu. Klimat jest undergroundowy, ale też nie taki wieśniacki, fajna grafika i bardzo przyjemny soundtrack (największe zaskoczenie). Oczywiście model jazdy to nic ciekawego ale nie oczekiwałem tutaj Forzy Horizon. Jest jakiś tuning dzięki któremu jazda będzie przyjemniejsza chociaż trochę?

 

gierkę kupię ale dopiero jak stanieje.

Odnośnik do komentarza

Pograłem przez eaaccess i wezmę grę na premiere. Kolega wyżej ma racje - te filmiki to jest totalna porażka, człowiek chce grać a nie oglądać padake...

 

Gdzie najtaniej preordera złożyć? Póki co znalazłem za 229zl z wysyłka w mediaexpert, brał tam moze ktoś jakieś preordery? Wyrabiają sie na dzień premiery czy maja wywalone?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Ci co maja PS Plus albo xbox gold tez powinni sie wstrzymac - pewnie w 2017 bedzie za free. Ci co nie maja tez moga sie w sumie wstrzymac- kiedys cdaction pewnie z gazetka wypusci  :facepalmz:

 

A zeby nie byl offtop: sama gra jest najwiekszym sredniakiem jaki moze byc. Niewiele brakuje a moznaby nazwac ta edycje samograjem - aby driftowac wystarczy na pelnym gazie tylko na pol sekundy wcisnac hamulec i voila - drift jak ta lala. Zeby przesadzic z driftem i wjechac w sciane etc. trzeba sie niesamowicie postarac: gra ustawia nas pod idealnym katem i po 30min grania nie dalo sie drifta zdupczyc. Skrecanie tez jest bardzo "assist" heavy. 

 

Moim zdaniem jest to step back w porownaniu do rivalsow ktore same nie byly jakies nadzwyczajne.

 

Do ogrania w Eearly Accessie w 10h i nara - 200zl to to na pewno nie jest warte.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

No jakos ea nie wrzucilo na ps4 zadnego swojego smash hita do tej pory tak jak mialo to miejsce na ps3.

Co do driftow to sie nie zgodze. Gralem w bete i w zaleznosci od fury drift wygladal inaczej. Sproboj zrobic drifty honda civic 2000 wiadomo ze jak dopakujemy do fury 500 koni to moc nas poniesie i beda latwe.

Ja w hondzie zwiekszylem moc i np driftu wogole nie szlo ogarnac bo nie dalo sie tym driftowac pomogly dopiero odpowiednie ustawienia fury.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...