Skocz do zawartości

Need For Speed [2015]


Rekomendowane odpowiedzi

Mi się również podoba, wszystkie ostatnie nfsy od czasów pierwszego Most Wanted to była dla mnie total kupa, a tutaj faktycznie czuć powrót do Undergrounda. Początkowo sterowanie jest dziwne, ale wystarczy kupić kilka partsów, odblokować opcje tuningu i jazda zaczyna być bardzo przyjemna - można dopasować pod swoje preferencje. Wczoraj wieczorem jak odpaliłem to siedziałem do późna i banan z michy nie schodził.

 

Minusem jest mały traffic. Plusy za ost, dźwięk, efekty i przede wszystkim wybór samochodów. W końcu można posmigać autkami znanymi z ulicy, są chyba wszystkie kultowe modele znane ze street racingowych klimatów (nie ma Eclipse ;( ),a nie tylko jakieś futurystyczne dziwolągi jak w poprzednich odsłonach i takim np DC. Zdziwiła mnie obecność Hondy, której już od kilku lat nie było w żadnej grze o tematyce street racingowej, a jako wielki fan JDM'u jest to dla mnie nie lada uciecha. Dla mnie zakup raczej pewny, chociaż nie wiem jeszcze, czy na premierę.

 

PS. wyszedł patch zwiększający lvl do 25, ale nie udało mi się na razie zalogować.

Odnośnik do komentarza

Mi osobiście model jazdy bardzo średnio podpadł ;/ Moim ideałem pod tym względem jest Horizon 2 i niestety, ale NFS'owi 2015 dużo brakuje do gry Playground Games. Co do grafiki to byłaby bardzo spoko, gdyby nie fakt, że wszystko jest w (pipi) rozmazane ;o Gram na xone i jak widzę, jak to wygląda to czuję się, jak za czasów ps3 i 640p.

 

Cóż ... gry na pewno nie kupię za 220zł na premierę tak, jak to planowałem. Ogram parę godzin pełnej wersji z EA Access i albo kupię używkę za mniej niz 150zł albo poczekam aż będzie dostępna do ściągnięcia za darmo. A szkoda, bo liczyłem na coś równie dobrego co pierwsze Undegroundy.

Odnośnik do komentarza

Beta Black Ops 3 na xone zdawała właśnie mi się trochę rozmazana, teraz NFS ;/ Jak tak dalej pójdzie to kupię tą plejkę, żeby pograć w multiplatformy w normalnej jakości.

 

Rezok różnica jest duża ? W sensie na ps4 obraz jest ostry czy też trochę rozmazany, ale w mniejszym stopniu niż na xone ?

Odnośnik do komentarza

Ty, ale ja rozumiem, żeby te gry na tym Frostbite naprawdę ładnie wyglądały to rozumiem niskie rozdzielczości, ale k*rwa. BF4 wygląda słabo(dzisiaj grałem), Hardline wygląda jeszcze gorzej, NfS wygląda średnio. Jedynie Battlefront jak na razie wygląda dobrze, ale zapewne po becie się okaże, że wcale nie jest tak kolorowo. Niby jest te 60fps(ta, ehe) w tych bfach no ale kurde jakim kosztem. A NfS ma mieć 30fps i jak będzie chodzić w 720p(XO)/900p(PS4) to dla mnie to będzie absolutne potwierdzenie tego, że oni nie ogarniają swojego silnika. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...