Skocz do zawartości

FIFA 16


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jak co roku w temacie fify i pesa zaraz po premierze, "o maj gasz najlepsza gra piłkarska od lat!!!" , a za chwile "ta gra to koorwa nie warta złotówki..." Nie ogarniam, jak od kilku lat nie można zrobić normalnego AI, żeby nie można było sobie pograć w singla nawet. To jest paranoja:(

Więc hype mi opadł, przynajmniej odłoże zakup PS4 do listopada:)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

tez nie kumam tego, w czasem psx i ps2 super gralo sie z AI, moze nawet za latwo bo z reguly slabo atakowalo, ale od ery ps3/x360 do teraz to dramat - wyzsze poziomy trudnosci to jeden wielki skrypt: bramki w ostatniej akcji meczu, cudowne strzaly z wolnego, chojniczanka grajaca jak barca w najlepszych latach, nagla ociazalosc naszych pilkarzy itp

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że tam powinien być faul. Zobacz na pierwszą akcję, a nie drugą. Mój zawodnik wsadził nogę przed przeciwnika(atak na przeciwnika, a nie piłkę=faul), ten się zaciął, a dopiero drugi zawodnik wbiegł przed piłkę. Takie rzeczy fifa normalnie odgwizduje, a tutaj zero reakcji co pokazuje, że faule są zwyczajnie popsute. 

 

Tak, patrzyłem na pierwszą akcję :) Wsadził nogę przed przeciwnika, wchodząc mu w linię biegu :) Nie ma faulu.

Czyli wg Ciebie faulu nie ma tylko wtedy jeśli zostanie dotknięta piłka? ooook

A wejście 'sankami' w piłkę i potem złamanie nogi to co? Czysto gramy dalej? :D

 

Pozdrawiam

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

To chyba sam zaczne tym dilowac !

Wiadomo ja jak skończyłem grać na FIFIE 13 to sprzedałem cały swój skład i coinsy za jakies 60zł nie były to kokosy, ale zawsze coś no i sprzedałem to na takim sajcie, który po niskiej cenie brał ale przynajmniej gwarancja hajsu była.

Macgyver wydaje mi się, że tam był faul bo on wszedł mu w nogę przez co go zahaczył i takie coś jest faulem

Odnośnik do komentarza

FUT w tym roku to absolutne mistrzostwo swiata. Gameplay jest tak wywazony, ze nawet z koksami jest spokojnie szansa wygrac. Sam zlozylem sobie Serie A, z Felipe Andersone, Dzeko, Blaszczykowskim, Szczesnym - nawet Glika kupilem - mecze z reguly koncza sie bezbramkowymi remisami, wynikami typu 2:1, 1:1 - pieknie sie gra!

Czyli jak co roku w temacie fify i pesa zaraz po premierze, "o maj gasz najlepsza gra piłkarska od lat!!!" , a za chwile "ta gra to koorwa nie warta złotówki..." Nie ogarniam, jak od kilku lat nie można zrobić normalnego AI, żeby nie można było sobie pograć w singla nawet. To jest paranoja:(

Więc hype mi opadł, przynajmniej odłoże zakup PS4 do listopada:)

ja np. nie ogarniam jak w sportowki mozna grac w singlu... Zreszta tak jak Ficus - no ja jakos nigdzie tak duzej fali krytyki o jakiej piszecie w internetach nie widze, chyba ze chodzi wam o te 3 osoby z tego tematu ? xD Na oficialnym forum ludzie placza, ze jest za trudno, ze skrocili dryblingi i kiwki, ze responsywnosc im przeszkadza - no ja wlasnie tego oczekiwalem po 15tce, gdzie jednym napastnikiem mogles minac 4 obroncow, albo przebiec na turbo pol boiska.

 

Jedyne co mozna obecnie tej grze zarzucic, to ciut szybsze tempo rozgrywki w sezonach online, niz w pozostalych trybach, a i tak zalezy wszytsko od tego z kim gramy i jakie zespoly wybierzemy...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

ja np. nie ogarniam jak w sportowki mozna grac w singlu... Zreszta tak jak Ficus - no ja jakos nigdzie tak duzej fali krytyki o jakiej piszecie w internetach nie widze, chyba ze chodzi wam o te 3 osoby z tego tematu ? xD Na oficialnym forum ludzie placza, ze jest za trudno, ze skrocili dryblingi i kiwki, ze responsywnosc im przeszkadza - no ja wlasnie tego oczekiwalem po 15tce, gdzie jednym napastnikiem mogles minac 4 obroncow, albo przebiec na turbo pol boiska.

 

Poczekaj chwilę, jak ludzie ogarną tę grę. Dopiero premiera była, a Wy juz się podniecacie, że nie można całego boiska przejść i strzelić po kick offie. Sieciowe (nene)eczki zaraz wykminią jak to zrobić i zaczną psuć zabawę innym :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

MacGyver - przez lata na tym forum slyszalem o wszystkim na temat FIFY! Przywolywana obecnie 13tka jako ideal miala handicap, momentum, slupki, zglitchowane glowki, roznice miedzy Home a Away, ale Kick Off Glitch chyba przebija wszystko. Nawet nie bede wchodzil w dyskusje, sam w FIFE obecnie gram srednio slabo, ale w 99,9% przypadkow odbieram pilke typom lecacym od razu na bramke bez najmnijszych problemow. Przyzwyczailem sie takze, ze najwiecej problemow z glitchami maja kolesie, ktorzy srednio wygrywaja 1 mecz na 5 - no mnie nie przekonuja...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

A możecie polecić jakąś stronę bądź dobry artykuł pt: "How to play"? :) Wczoraj pograłem kilka godzin, obczaiłem treningi, sterowanie i ogólnie człowiek się gubi, ale to dobrze. Od zera do bohatera jak to mawiają :)

 

+ jeszcze zapytam jako prawdziwy nowicjusz: na poprzednich stronach pisaliście o zagraniu L1 + 3x kwadrat. W sensie mam mieć wciśnięte L1 i szybko 3x "mashować" kwadrat? :D

Odnośnik do komentarza

MacGyver - przez lata na tym forum slyszalem o wszystkim na temat FIFY! Przywolywana obecnie 13tka jako ideal miala handicap, momentum, slupki, zglitchowane glowki, roznice miedzy Home a Away, ale Kick Off Glitch chyba przebija wszystko. Nawet nie bede wchodzil w dyskusje, sam w FIFE obecnie gram srednio slabo, ale w 99,9% przypadkow odbieram pilke typom lecacym od razu na bramke bez najmnijszych problemow. Przyzwyczailem sie takze, ze najwiecej problemow z glitchami maja kolesie, ktorzy srednio wygrywaja 1 mecz na 5 - no mnie nie przekonuja...

 

Ale ja tylko mówię, żebyś nie chwalił dnia przed zachodem słońca :)

Jestem pewien, że niebawem (chciałbym się mylić!) (nene)eczki zaczną psuć Ci dużo krwi :)

Odnośnik do komentarza

A możecie polecić jakąś stronę bądź dobry artykuł pt: "How to play"? :) Wczoraj pograłem kilka godzin, obczaiłem treningi, sterowanie i ogólnie człowiek się gubi, ale to dobrze. Od zera do bohatera jak to mawiają :)

 

+ jeszcze zapytam jako prawdziwy nowicjusz: na poprzednich stronach pisaliście o zagraniu L1 + 3x kwadrat. W sensie mam mieć wciśnięte L1 i szybko 3x "mashować" kwadrat? :D

Najlepiej graj online, jak nie chcesz psuc sobie krwi dodaj paru znajomych i graj ze znajomymi.

2. Dokladnie tak, L1 + 3razy dosrodkowanie.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

ja mogę tylko przeprosić, że to ze względu na problemy osobiste i oj*banie mieszkania :(

 

 

Wracając do Fify16...pograłem trochę. Wkurza mnie, że mimo, że gram z (nene)uszkami, których zagrania czytałem we wczorajszej gazecie, to i tak nie mogę czasem przeciąć podań. Taka słaba responsywność jest, że to głowa mała. -.-

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

tez nie kumam tego, w czasem psx i ps2 super gralo sie z AI, moze nawet za latwo bo z reguly slabo atakowalo, ale od ery ps3/x360 do teraz to dramat - wyzsze poziomy trudnosci to jeden wielki skrypt: bramki w ostatniej akcji meczu, cudowne strzaly z wolnego, chojniczanka grajaca jak barca w najlepszych latach, nagla ociazalosc naszych pilkarzy itp

Grało sie kijowo bo za łatwo było. Teraz wyzwanie budują na przegoetym skrypcie i tez gra sie zle. Musza powstac bardziej zaawansowane modele S.I by konsola nie ozukiwała, a grało sie z jakims wyzwaniwm
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie gra dużo dużo lepsza od 15, tempo dosyć szybkie ale mimo to na 10 meczów miałem jeden wynik 4:0, reszta zacięte mecze zazwyczaj 1:0, 1:1, 2:1 itp nie ma hokeju moze po prostu trzeba umieć sie bronić (pisze o sezonach online nie ultimate)

 

I proszę jaka brameczka wpadła na inauguracje i to Lechem :D

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...