Skocz do zawartości

FIFA 16


Rekomendowane odpowiedzi

Ja gram od parunastu godzin w tą FIFE po sieci i kompletnie nie mogę się z 15stki przestawić. Niby nie wiele zmian, ale......

 

Kompletnie leży u mnie gra bez piłki. Nie wiem, według mnie ten motyw jest skopany i co chwile z tego tyłu wynika jakiś babol i zamieszanie.

 

Druga kwestia to tempo, które siadło strasznie. Niby plus -> wygląda to bardziej realistycznie, ale siadło tak mocno że przestawic mi się cholernie trudno.

Odnośnik do komentarza

Dzięki wielkie @karmaster, Empik faktycznie ładną obniżkę rzucił. Dobrze, że się wstrzymałem z zamówieniem z innych źródeł :)

 

A wie ktoś może, jak wygląda porównanie dostawy do salonu i przez kuriera z Empiku? @mlody23 pisał o tym, że z kurierem bywa loteria - a czy w salonie zawsze jest na czas/zdarza się przed premierą?

Odnośnik do komentarza

Dzięki wielkie @karmaster, Empik faktycznie ładną obniżkę rzucił. Dobrze, że się wstrzymałem z zamówieniem z innych źródeł :)

 

A wie ktoś może, jak wygląda porównanie dostawy do salonu i przez kuriera z Empiku? @mlody23 pisał o tym, że z kurierem bywa loteria - a czy w salonie zawsze jest na czas/zdarza się przed premierą?

Nie ma znaczenia czy zamówisz kuriera z dostawą do domu czy do salonu. Sklep internetowy i stacjonarne placówki działają samodzielnie więc nawet jeśli będą pudełka z grą na półce swojej kopii nie dostaniesz dopóki nie dotrze do salonu.

Odnośnik do komentarza

Więc tak moi drodzy koledzy...

 

Muve.pl wysyła FIFA 16 od poniedziałku (premiera w czwartek), do tego darmowa wysyłka, a w prezencie jeszcze macie zniżkę 20 zł po wpisaniu kodu na wersję DELUX: FIFA16-D-NG-FIFASERWIS oraz ZWYKŁA: FIFA16-NG-FIFASERWIS. Na PS4 i XOne.

 

Delux 249 zł, zwykła chyba 229 zł :)

 

Preordery oczywiście z paczkami Fut...

 

Nie ma za co:)

Odnośnik do komentarza

Pogralem z 3 mecze w ultimejta i fajnie się w to gra,jak we wcześniejszej fifie mogłem na asystach x i podania były jak po sznurku, to tutaj jest mnóstwo niedokladnosci

Fakt,że gram składem 2 ligi angielskiej,gdzie zawodnicy mają ovr 65max to może dlatego.

Grałem przeciwko złotym ekipom czytałem i czyscilem bronzowymi obrońcami jak chciałem,więc obrona gra się pewnie.

Mam wrażenie,że na kanapie i utimejcie gra się inaczej, a tempo i rozgrywane akcji, w ut co dziwne bardziej mi się podoba.

Odnośnik do komentarza

Więc tak moi drodzy koledzy...

 

Muve.pl wysyła FIFA 16 od poniedziałku (premiera w czwartek), do tego darmowa wysyłka, a w prezencie jeszcze macie zniżkę 20 zł po wpisaniu kodu na wersję DELUX: FIFA16-D-NG-FIFASERWIS oraz ZWYKŁA: FIFA16-NG-FIFASERWIS. Na PS4 i XOne.

 

Delux 249 zł, zwykła chyba 229 zł :)

 

Preordery oczywiście z paczkami Fut...

 

Nie ma za co:)

Juz myslalem, ze Deluxe 249zl przed rabatem a to 269zl. Eee zostaje w empiku.

Odnośnik do komentarza

 

oczywiscie ze sie dostaje - od dawna te wszystkie wersje delux i z paczkami sa na polkach.

A jak z otrzymaniem kodu na te wszystkie "pre-orderowe" DLC (wypożyczenia, paczki, cieszynki) w takim razie? Bo jego zawsze sklep dodawał osobno, a nie w pudełku z grą - odbiera się go w jakimś punkcie obsługi czy jak?

 

Paczki od 2-3 lat przeciez zawsze sa w pudelkach - wersje z 20toma, 40toma, cieszynki i inne (pipi)y masz opisane dokladnie na pudelku, a saturny i inne sklepy oprocz zwyklych wersji biora takze te.

Do zwyklych sklepy dostaja maile, ktore rozsylaja klientom, dlatego tez zamowienia przedpremierowe, by dostac gre 4 dni pozniej niz wszyscy jest totalnie bez sensu.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

no dokładnie, każde miasto które ma kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców ma sklepy z grami, gdzie można przyjść i 2-3 dni przed premierą dostać kopie każdej gry, bez preordera, dostając wszelkie bonusy zarezerwowane dla preorderowców. Ja mieszkam w 120 tyś mieście i takich sklepów mam 5 plus euro agd, empik, auchen. Kody wysyłają na maila, więc po co ta spina i śledzenie przesyłek, kurierów czy pożal się boże odbiór w tych automatach pocztowych 

Odnośnik do komentarza

oczywiscie ze sie dostaje - od dawna te wszystkie wersje delux i z paczkami sa na polkach.

A jak z otrzymaniem kodu na te wszystkie "pre-orderowe" DLC (wypożyczenia, paczki, cieszynki) w takim razie? Bo jego zawsze sklep dodawał osobno, a nie w pudełku z grą - odbiera się go w jakimś punkcie obsługi czy jak?

Paczki od 2-3 lat przeciez zawsze sa w pudelkach - wersje z 20toma, 40toma, cieszynki i inne (pipi)y masz opisane dokladnie na pudelku, a saturny i inne sklepy oprocz zwyklych wersji biora takze te.

Do zwyklych sklepy dostaja maile, ktore rozsylaja klientom, dlatego tez zamowienia przedpremierowe, by dostac gre 4 dni pozniej niz wszyscy jest totalnie bez sensu.

 

Jak są jak nie ma? :D W zeszłym roku nawet brałem pre-order i kody miałem dosyłane później na maila tak jak koledzy wyżej wspominają. Właśnie dlatego ciekawi mnie, jak to wygląda jeśli wezmę w jakimś sklepie typu MM/Saturn/Euro. Tam kasjerka mnie o mail przecież nie spyta.

Edytowane przez Tigro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...