Skocz do zawartości

FIFA 16


Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam właśnie odwrotnie. Nie umiem odbierać piłki w pobliżu swojego pola karnego więc gram praktycznie cały czas piłką. Podania do tyłu i wyciąganie gracza do atakowania mnie na mojej połowie boiska. W drugiej połowie po takiej zabawie widzę jak pasek wytrzymałości piłkarzy przeciwnika jest minimalny, i można wtedy zacząć atakować.

 

Wczoraj tak zagrałem dwa mecze...wygrałem 1 mecz i 1 zremisowałem. Posiadanie piłki miałem >65% (nawet trophy jakieś wbiłem) :) Wyniki jednak na granicach szczęścia, albo 1:0, albo 1:1.

 

A rzuty rożne to jakaś makabra, jedyny pomysł jaki mam na nie to wciśnięcie L2 i sprowadzenie piłkarza do rogu i podanie do niego. Następnie wbieganie w pole karne i liczenie na karnego. Pomysł tandetny, ale jak już pewnie wiecie - karne w tej grze to przekleństwo i są dyktowane za nic.

 

Przy okazji mam do Was pytanie: Gdzie mogę ustawić, aby od samego początku rzutu rożnego drugi piłkarz był przy wykonawcy aby szybko mu podać? Kilka razy już spotkałem się jak gracze mieli takie ustawienie i skrzętnie to wykorzystywali.

Odnośnik do komentarza

Ja mam problem i z atakiem i z obroną. Co do ataku to po prostu stwarzam malo sytuacji a większość moich akcji jest gaszona przez rywala gdy tylko znajdę się na jego połowie. Co do obrony to łatwo mo strzelają z trójkątów. Mojej obrony nie ma. Ustawia się za wysoko. Jak się bronicie ? Przycisk kontroli tempa? Czasem pomaga ale w większości tracę bramki właśnie przez podania na wolne pola. No i fundamentalne pytanie, jak atakować?

Odnośnik do komentarza

Stworzyłem społeczność Fifa 16 fans Poland na PSN.
Zapraszam wszystkich którzy maja dość przepasańców.
Funkcje społeczności które przyszły wraz z aktualizacja 3.0. Uznałem, że to dobry pomysł i, że może uda się nam zebrać w 1 miejscu sporą ekipę aby pograć w Polskim gronie !
Zapraszam! Nazwa społeczności to :
Fifa 16 fans Poland  

 

 

Niestety SONY nie dało możliwości standardowego wyszukiwania społeczności , więc oto jak można dołączyć : 

 

-Wyszukujecie mnie na PSN : keczu78torcida99
-Przechodzicie na sam dół 
-i tam znajdziecie "społeczności" (communities)
-Dołączacie do Fifa 16 fans Poland
--------------
Społeczności dają nam : 
-Chat tekstowy na tablicy ( jak na facebooku)
-możliwość stworzenia chatu głosowego w społeczności
-każda założona gra widnieje w zakładce AKTYWNE GRY !
-nie musimy dodawać się do friendsow aby tworzyć społeczność Fifa 16 fans Poland
-już przy kilkudziesięciu osobach będzie można przez cały rok grac w prawdziwa piłkę !!!!
Odnośnik do komentarza

W trybie FUT można ustawiać indywidualnie role zawodników. Może tam warto pokombinować i ustawić ich jeszcze bardziej cofniętych?! Aż chyba sam sprawdzę to bo też mam problem z zbyt wysoko ustawioną linią obrony.

 

a nie wybrales se poprostu obroncow ktorzy sie automatycznie ustawiaja do przodu? taki Ramos albo David Luiz n.p. to wali do przodu z automatu (medium/high) jak pamietam

Odnośnik do komentarza

jest ktos chetny na wbicie paru pucharkow? 'zawodowa kariera', 'to dopiero poczatek' i 'poligon' to sa pucharki z wirtualnej gwiazdy, za dolaczenie do klubu, rozegranie i wygranie meczu w sezonach wirtualnych klubow. i jeszcze sprawdzian przyjazni (ukoncz sezon meczow towarzyskich online) + 'bez urazy, prawda?' (wygraj sezon meczow towarzyskich w trybie fifa ultimate team). tylko to mi zostalo do platyny ;/

Odnośnik do komentarza

W 15 rozegralem prawie 900 meczy. Kocham grac Bayernem.Poprostu uwielbiam nimi grac a nie jak inni barca czy realem.Gralem ofensywnie 4-3-3 w 15 w 16 tak samo ale... Nie czuje tego Bayernu. Zastanawiam sie czy nie zmienic formacji na domyslna 4-5-1 i sprobowac.w 15 czesto ze skrzydla gralem bo czesto wpadaly tutaj w 16 juz tego nie ma.Co o tym sadzicie?:)

Odnośnik do komentarza

Witajcie!

W sobotnie południe pojawiła się druga aktualizacja dla FIFY 16 na konsole XBox One, PlayStation 4 i komputery. 

Aktualizacja zawiera ogólne poprawki stabilności oraz poprawki błędów zgłoszonych ekipie EA przez społeczność fanów i zespół FIFA. Oto lista zmian:

• Dokonano optymalizacji zachowań bramkarza (wychodzenie z bramki, SI, ustawianie się). 
• Dokonano drobnych modyfikacji przycisku Trenera FIFA. 
• Wprowadzono poprawki do systemu wyznaczania pensji zawodników w trybie kariery.
• Poprawiono problem ze zbytnim podobieństwem niektórych strojów sędziów i drużyn.
• Usunięto błąd w rankingach wirtualnych gwiazd.
• Usunięto błąd powodujący wywołanie komentarza o golu po niecelnym strzale w górny róg bramki.
• Usunięto błąd z przenikającymi się elementami grafiki podczas animacji przedmeczowych na niektórych stadionach.

Ponadto aktualizacja zawiera szereg poprawek FUT:

• Poprawiono błąd powodujący brak wyświetlania w poszczególnych menu FIFA zawodników udostępnionych składów EA SPORTS Football Club.
• Poprawiono błąd powodujący, że system nie stosował ustawionych cen kart przy ich ponownym wystawieniu na listę transferową.
• Usunięto błąd powodujący pojawianie się wiadomości o błędzie podczas próby użycia karty kontraktów.
• Poprawiono błąd powodujący wyświetlanie niewłaściwych strojów kibiców gości.
• Poprawiono błąd powodujący problemy niewielkiej liczby graczy wracających do FUT podczas ustalania nazwy klubu.
• Usunięto błąd powodujący problemy z utratą połączenia z kontrolerem w trybach FUT.

Odnośnik do komentarza

Co za (pipi) - gram sobie draft FUT, wiadomo jedno wejście bo pozniej trzeba farmic jak poyebany lub płacic prawdziwym hajsem - 118 min dogrywki z kolesiem, moj chłopek sam sobie wjeżdza wślizgiem kolesiowy od tyłu, karny, bramka, do widzenia, teraz możesz farmić jak poyebany lub płacic prawdziwym hajsem jak chcesz jeszcze raz zagrać. (pipi)e to (pipi), do pudełka i na sprzedaż.

Odnośnik do komentarza

Konkurencja to samo, zobaczcie jak gonią was obrońcy przeciwnika, tzn stop - jak stoją zamiast gonić. Pisałem o tym chyba rok temu - obecnie żadna piłka nie oddaje choćby 50% prawdziwego realizmu futbolu i jak kocham i uprawiam ten sport niemal przez cały tydzień, tak grać w to z dużą wczuwką właśnie przez milion baboli nie sposób.

Odnośnik do komentarza

no slaba psychika - slaba...

Rozumiem Aem, ze w prawdziwym futbolu nie ma wymuszonych karnych, karnych z dupy, gdzie obronca lekko zachaczy przeciwnika, wpadnie na niego, przetnie kierunku biegu itp?

Dla mnie obecna FIFA najlepiej odwzorowuje zmagania na boisku, gdzie czesto trzeba kryc od pilki, liczyc na blad przeciwnika, blokowac strzaly, a nie wystawiac nogi, cisnac presing czy podwajac.

 

Tak tez wlasnie zrobilem. Czas sprawdzic konkurencje.

W ktorej lidze ostatecznie skonczyles ?

Edytowane przez easye
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

W kontekscie bezsensownosci pilki growej nie chodzilo mi o tego karnego, jeno o to ze ogolnie to tylka gra jak to moj ziomus wyzej blyskotlwie zauwazyl. W zwiazku z tym ze fifka i pes symuluja mecza moze i dobrze ale nie idealnie imo na dluzsza mete robi sie denerwujaco.

 

A co do karnego to chodzi o to ze na prawdziwym boisku zrobie przypadkowego karnego tracajac obronce bo JA go trace niechcacy ale mimo wszystko wykonujac jakis mimowolny odruch, tutaj gierka robi to za mnie totalnie bez mojej ingerencji a to rowna sie braku 100% kontroli nad wydarzeniami na boisku co dla mnie i dla wymagajacych przekresla jakakolwiek powazniejsza wczuwke.

Odnośnik do komentarza

No jak ktos nie chce sie uczyc i nie lubia trudnych gier...

Co do karnego - rozumiem, ze nie byles nawet na zawodnika przelaczony ? No mi sie czesto takie karne nie zdarzaja, z reguly sam klne na 11tki, ale widze swoje bledy i wiem, ze w wiekszosci przypadkow moglem jednak inaczej sie zachowac, meczy tez przez 11tki raczej nie przegrywam - przegrywam, bo lamie !

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gdyby nie wszystko powyzsze co pisalem to moze i bym przysiadl ale w obecnej sytuacji wystarczy mi wkoorvviania sie na prawdziwym boisku. I jasne, wiekszosc bledow idzie wylapac i unikac, aczkolwiek grasz w fife od dawna ty i gram ja i jasne jest ze mimo to random panoszy sie nadal i najprawdopodobniej w kopankach bedzie sie panoszyl nadal. Ja tego osobiscie juz po prostu nie kupuje.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...