Skocz do zawartości

FIFA 16


Rekomendowane odpowiedzi

Gratki - tez bede polowal na draft, glownie dla osiagniecia !

Masakra, Laskowski ma taki fajny glos a praktycznie nic nie gada. Jest na feacie u Szpakowskiego tylko :/

Panowie o co chodzi z tym "zamienic zawodnika koncepcyjnego"? Zeby zaliczyc wszystkie te wyzwania, bo nie bardzo pamietam z poprzedniej odslony :(

No lekki zawod. Co do zawodnika koncepcyjnego muszi go kupic na rynku transferowym.Zawodniko z wyzwan takze nie mozna sprzedac...
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie gra dużo dużo lepsza od 15, tempo dosyć szybkie ale mimo to na 10 meczów miałem jeden wynik 4:0, reszta zacięte mecze zazwyczaj 1:0, 1:1, 2:1 itp nie ma hokeju moze po prostu trzeba umieć sie bronić (pisze o sezonach online nie ultimate)

 

I proszę jaka brameczka wpadła na inauguracje i to Lechem :D

 

Zero realizmu w tej Fifie jak widać.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Według mnie, po rozegraniu kilku meczów, jest naprawdę dobrze, bardzo dobrze. Nie będę ryzykował, że to najlepsza FIFA od 10, ale...wiele na to wskazuje. Usprawniono grę w obronie, szybki napastnik lub skrzydłowy dalej może siać popłoch, lecz silny murzyn na obronie spokojnie da radę go przepchnąć. Usprawnione zostały wślizgi- taki Varane wyciąga piłkę spod nóg Messiego jak w rzeczywistości. Przywrócono patent bodajże z 11, gdzie można było typa wziąć na plecy z R2, po czym się obrócić. Drybling z L1 to będzie w rękach dobrego gracza zmora dla przeciwnika. Strasznie niebezpieczne zagranie, bardzo często pozostawia napastnika poza zasięgiem obrońcy. Przemodelowana gra w obronie sprawia, że mamy o wiele więcej opcji przerwania akcji przeciwnika- a to wynika głównie z nowych animacji. Względem dema usprawniono strzały, choć stosunkowo dużo jest słupków i poprzeczek. Cieszy mnie fakt, że w końcu trzeba myśleć przy podawaniu, bo gracze podają różnie- w zależności od umiejętności. Posłanie idealnego podania środkowym obrońcą jest o wiele trudniejsze, a użycie R1 jest względnie skuteczne- choć te mocne podania taki Ibra albo Iniesta kleją znakomicie. 


 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tez sprobowalem 2 razy Draft. Na razie tylko offline, chyba sie balem, ze trafie na jakas kose od razu online :< szalu nie ma. Za drugim razem trafilem zlota paczka i zlota paczke premium czy cos takiego (chyba 20 zlotych kart) ale same (pipi)y, i w tej pierwszej Salah, ktorego pogonilem na 8tysi takze w sumie po sprzedazy praktycznie wszystkiego wyszedlem na zero zamiast zarobic z 50K :(:)

Odnośnik do komentarza

Fifa bardzo wciąga, pomimo że większość meczy w FUT przegrywam albo remisuje i ma kilka rzeczy, które przeszkadzają (np przegiete strzały z ostrego kąta). To gra się bardzo przyjemnie. W 10 lidze jednak jest to gra błędów i wygrywa ten kto ich popełni mniej. Mam nadzieje że nabiorę wprawy i wreszcie te podania będą dochodzić, bo to kolejna zmora.

Odnośnik do komentarza

Bramkarze w końcu coś ogarniają, koniec spamowania z L1 + trójkąt czy ciągłymi dośrodkowaniami (które po prostu zazwyczaj nie wychodzą, właśnie dzieki lepszej grze bramkarzy czy obrońców) brak faworyzowania szybkich zawodnikow (szczególnie w futcie), lepsza gra w obronie, jeszcze lepszy drybling z L2+R2, bardziej wyważone strzały, szczególnie te z dystansu no i wolniejsze tempo gry niż te w 15 co też jest plusem. Jak dla nowa FIFA to w większości same pozytywy mimo iż zupełnie sie na to nie zapowiadało. Gra jest świetna.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Po weekendzie już trochę meczów pograne (wszystko FUT i FUT draft). Bilans 21-4-16 z czego 6 porażek przez disconnect :(.

Raz się udało 4 wygrane w drafcie zgarnąć i dostałem paczkę gold premium + paczkę 12 złotych i  rzadkich zawodników (szału nie było bo najlepszy miał overall 79). Fajny tryb, zupełnie jak arena w hearthstone. 

 

Ogólnie cały czas mi się podoba, zauważyłęm, że mocno osłabione są zwykłę strzały bez r1 (szczególnie jak uderzamy z bliska i nie naciągamy jakoś mocno siły to 90% bramkarz łapie do koszyczka). Wolne z 20-25m wchodzą jak w masło, z rożnych już trochę trudniej, najlepij grać krótko i dryblować "na jana" przy linii końcowej kończąc centrostrzałem :P

 

Szkoda tylko, że często mam ten sam problem co @easye. Cisnę, cisnę i nic z tego (masa strzałów, a mecz kończy się remisem albo 0-1, 1-0. Trzeba znaleźć jakieś pewniaki na gole i będzie z górki.

 

 

Po tych kilkunastu meczach cały czas mam pozytywne wrażenia, wolę masę niecelnych podań niż l1+trójkąt na murzynka i pograne. Zaktualizuje wrażenia jak dobije do 100 gierek.

Edytowane przez karmaster
Odnośnik do komentarza

Osobiście się nie podniecam na razie, ponieważ za mało czasu by czuć się w fifę pewnie, a tyczy się to też innych graczy online, którzy jeszcze nie rozkminili tej gry na tyle by wypracować schematy, oszustwa i tego typu zagrania psujące grę.

Myślę, że czas na realną ocenę to koniec października/początek listopada.

 

Pytanie odnośnie trybu menadżerskiego:

Czy ktoś z Was gra? Czy wiecie może czy piłkarz mający 3* w zwodach może się wytrenować w dryblingu i nabyć kolejną gwiazdkę? Pytam, bo w PES zauważyłem, że robiąc zwody, piłkarze nabywają nowych umiejętności lub jest komunikat, że zaczynają ćwiczyć coś tam i po pewnym czasie można określoną sztuczkę wykonać. Jak jest w Fifie? do tej pory przypisane gwiazdki sztuczek zostawały na zawsze. Pytam, bo teraz jest ten trening, któremu poddawać możemy różnych piłkarzy na różne okoliczności - Czy zmieniają im się wyłącznie atrybuty czy też cechy?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Naprawde nikt tutaj nie pisze o takich w(pipi)iajacych rzeczach jak:

 

-przebiegniecie obok pilki naszego zawodnika, doslownie pare cm obok i nic... Tak jakby nie chcial jej dotknac i ja olewa, pilka leci dalej...

 

-faule ! (pipi)a mac. Jak mozna postawic w tej odslonie na sile fizyczna i tym samym gwizdac kazde wejscie bark w bark itp. No jak?

 

-karne. Wystarczy nic nie robic, nawet puscic pada a jak ma byc karny dla przeciwnika to i tak bedzie...

 

+ uciekanie pilkarzy z dobrych pozycji, zderzanie sie obroncow i napastnikow pod polem karnym przed samym strzalem... I pare innych. Nie chce juz mi sie pisac, bo w(pipi)iony jestem, pada prawie roz(pipi)alem :(

Odnośnik do komentarza

Odbior jeszcze jest do opanowania. Wychodze do pilki za kazdym razem ! Ale co z tego ze jak do niej wyjde jak odbije sie od nogi albo zamrozi sie zawodnik tak, ze ruch w przeciwnym kierunku zrobi po 2 sekundach. Nie chodzi mi tu juz o wychodzenie do podania tylko o to ze jakas pilka sie odbije i leci, moj zawodnik obok niej i obojetnie co zrobie nic sobie z tego nie robi... Przelatuje obok niego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wlasnie przegralem z typem 4:1 i wszystkie 4 bramki strzelil tak samo, jednym podaniem wypuszczal kolesia, moja obrona wylatywala do ataku (nie wiem czemu) i wychodzil sam na sam.

 

Da sie cos zrobic zeby obrona nie rozjezdzala sie na boki i w razie kontry byla na swoim miejscu a nie przy srodku boiska? Gram stylem zroznicowanym albo defensywnym. Ofensywy nie wlaczalem, nic nie majstrowalem przy taktyce itp.

Odnośnik do komentarza
Pytanie odnośnie trybu menadżerskiego:

Czy ktoś z Was gra? Czy wiecie może czy piłkarz mający 3* w zwodach może się wytrenować w dryblingu i nabyć kolejną gwiazdkę? Pytam, bo w PES zauważyłem, że robiąc zwody, piłkarze nabywają nowych umiejętności lub jest komunikat, że zaczynają ćwiczyć coś tam i po pewnym czasie można określoną sztuczkę wykonać. Jak jest w Fifie? do tej pory przypisane gwiazdki sztuczek zostawały na zawsze. Pytam, bo teraz jest ten trening, któremu poddawać możemy różnych piłkarzy na różne okoliczności - Czy zmieniają im się wyłącznie atrybuty czy też cechy?

 

Pozdrawiam

 

Spróbuj tutaj http://sofifa.com/players

Odnośnik do komentarza

Wlasnie przegralem z typem 4:1 i wszystkie 4 bramki strzelil tak samo, jednym podaniem wypuszczal kolesia, moja obrona wylatywala do ataku (nie wiem czemu) i wychodzil sam na sam.

 

Da sie cos zrobic zeby obrona nie rozjezdzala sie na boki i w razie kontry byla na swoim miejscu a nie przy srodku boiska? Gram stylem zroznicowanym albo defensywnym. Ofensywy nie wlaczalem, nic nie majstrowalem przy taktyce itp.

Tak, zajrzeć do ustawien sterowania.

 

 

Problemy z grą online mam cały czas. Te serwery to góv.no obe.srane

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...