Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Newsy, patche, DLC, dodatki


Rekomendowane odpowiedzi

Ja przez te hejty na framerate praktycznie nie brałem pod uwagę możliwości zakupu tej gry.

Myślałem sobie, że w coś, co chodzi w 20 klatkach nie da się grać.

 

Na szczęście nie jest tak źle jak to ludziska piszą, jednak nadmienię, że ja swoją przygodę z Wiesławem zacząłem od razu z patchem 1.07. Jak było wcześniej pojęcia nie mam.

 

Tak czy owak da się normalnie grać i dropy jakoś specjalnie mi nie przeszkadzają. Jedyne co by mogli poprawić, to te bagna, bo to co się tam dzieje to jednak lekkie przegięcie pałki i w 2015 roku takie coś nie uchodzi.

Odnośnik do komentarza

Pograłem ostatnio w NG+ i zastanawia mnie jedna rzecz. Po co nam teraz te całe leveliwanie postaci skoro co człowiek chciał wykupić to raczej wykupił i umieścił w drzewku umiejętności. Obecnie mam 40lvl i kupowanie czegoś nowego jest raczej na sile. Domyślam sie ze wraz z kolejnym poziomem wzrasta nasze hp ale czy ma to jakis sens? Bo szczerze mam ogólnie mała motywacje aby grać dalej

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Pograłem ostatnio w NG+ i zastanawia mnie jedna rzecz. Po co nam teraz te całe leveliwanie postaci skoro co człowiek chciał wykupić to raczej wykupił i umieścił w drzewku umiejętności. Obecnie mam 40lvl i kupowanie czegoś nowego jest raczej na sile. Domyślam sie ze wraz z kolejnym poziomem wzrasta nasze hp ale czy ma to jakis sens? Bo szczerze mam ogólnie mała motywacje aby grać dalej

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Bodajże dostajesz eliksir oczyszczenia na starcie, żeby sprawdzić inne buildy postaci. Ale ogólnie dla mnie też NG+ w tej produkcji jest trochę zbędny. Tyle lamentu o to było, a zaczynając grę na poziomie trudności "Droga ku zagładzie" z od razu dopakowaną postacią mija się z celem. Gram na najwyższym i mam dopiero 25 lvl, a bez większych problemów robię questy dla 30 lvl. Na początku, fakt szło ciężko i powoli, ale kilka umiejętności i odpowiednio ulokowane mutageny i idzie jak przez masło. Najwyższy poziom trudności w Wiedźminie 2 wspominam nieco lepiej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wyszło na jaw w wywiadzie, że pierwsze duże DLC będzie można ograć zarówno po skończeniu podstawki jak i podczas ogrywania. No i DLC będzie mieć questy na 30+ lvl. 

 

Kurde, ciekawe o czym będzie fabularnie, bo chyba nigdzie nie było informacji? 

Odnośnik do komentarza

Wyszło na jaw w wywiadzie, że pierwsze duże DLC będzie można ograć zarówno po skończeniu podstawki jak i podczas ogrywania. No i DLC będzie mieć questy na 30+ lvl.

 

Kurde, ciekawe o czym będzie fabularnie, bo chyba nigdzie nie było informacji?

Jeżeli pamiętasz pana lusterko z białego sadu, to wokół niego ma kręcić się fabuła.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...