Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Newsy, patche, DLC, dodatki


Rekomendowane odpowiedzi

Zamiast usunąć podwójne buforowanie z wersji PS4 by płynność była taka jak na XO , to do(pipi)ali podwójne buforowanie XO by płynność była taka sama jak na PS4 :facepalmz: Jednak nowa łatka ma tez swoje plusy jak nowy balans broni czy też poprawę ekwipunku ;)

Widać, że silnik gry im nie leży bo co patch to jakieś jaja, a im dalej optymalizują tym gra chodzi gorzej  :frog:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na premiere Wieska byl problem na XO - jezeli zostawilismy gre w trybie czuwania to potem nie dalo sie zrobic save, a sama gra po resecie sie nie odpalala. Trzeba bylo resetowac cala konsole. Potem to naprawiono ale wygalda ze przy 1.07 problem powrocil bo dzisiaj rano znowu nie moglem zrobic save, gra sie nie odpalala i pomogl tylko twardy reset. Ten pacz to chyba robil CD Projekt Kijow.

Odnośnik do komentarza

Pograłem ze 2 godziny po nowym patchu.
Z łódką nie mam żadnych problemów, wstawałem i siadałem kilkanaście razy na różnych łódkach :)
Nie zauważyłem różnicy w czasie loadingu po zgonie.
Nie odczułem na razie różnicy w płynności gry, ekslopruję Velen (nie tykałem blura).

Opcja wyboru rozmowy z NPC trwa pół sekundy dłużej.
Alternatywne sterowanie w moim odczuciu na DUŻY PLUS.
Czekam co dalej.
PS4.
 

Odnośnik do komentarza

mysza, strzelam ze dopiero zaczynasz bo rano pisales cos o 5h i 2 lvl, im dalej w las tym zaczynaja sie bardziej wymagajace lokacje gdzie gra zwalnia i to znacznie

 

Dokładnie, ale jak grałem jakiś czas temu u kumpla, też gdzieś na samym początku to dropiło mu przeokrutnie. No nic, zobaczymy jak to będzie później wyglądać.  Jedyne do czego mam zastrzeżenia i mam jakieś porównanie względem tego co ogrywałem u ziomka to dialogi, które wydaje się że ładują się trochę dłużej.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Drobny tip dla osób chcących uniknąć zmiany poziomu trudności: bezpośrednio po zainstalowaniu patcha wystarczy w pierwszej kolejności załadować inny save niż też na którym przechodzimy grę z ustawionym najwyższym poziomem trudności. Gra zmieni ustawienia w innym save, po czym można spokojnie załadować ten który chcemy uratować przed partactwem devów.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Wlasnie zobaczylem ze gra sama mi zmienila poziom trudnosci na najnizszy wiec drugie przejscie dla aczika poszlo sie yebac :dunno: Ch*j z ta gra, teraz tylko czekam na DLC.

Zmienilo Ci dopiero po pobraniu patcha 1.07? Juz z tydzien nie odpalalem PS4 a tez przechodze teraz drugi raz na najtrudniejszym wiec chyba (pipi)e tego patcha najnowszego i w ogole go nie sciagne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...