Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Newsy, patche, DLC, dodatki


Rekomendowane odpowiedzi

 

Wlasnie zobaczylem ze gra sama mi zmienila poziom trudnosci na najnizszy wiec drugie przejscie dla aczika poszlo sie yebac :dunno: Ch*j z ta gra, teraz tylko czekam na DLC.

Zmienilo Ci dopiero po pobraniu patcha 1.07? Juz z tydzien nie odpalalem PS4 a tez przechodze teraz drugi raz na najtrudniejszym wiec chyba (pipi)e tego patcha najnowszego i w ogole go nie sciagne.

Mnie 1.07 nie zmienil poziomu trudnosci dalej mam na najwyzszym. Mowa o PS4

Odnośnik do komentarza

Po co oni zmieniali te ustawienia na standardowe, człowiek już się przyzwyczaił do swoich i wczoraj musiałem tracić czas żeby to ogarnąć (nawet pamiętam jak się gamma bawiłem w Velen na początku). A najlepsza jest beka z czułością kamery pod prawym drążkiem, gdzie to defaultowe ustawienie to jak w jakimś fps'e (oczywiście gram na najniższej czułości - 0.50 czy jakoś tak). Nawet teraz zacząłem grać w DMC (a przecież to dynamiczny slasher) i tam kamera na standardzie jest wolniejsza niż tu na najniższym  :dynia:

Odnośnik do komentarza

https://www.facebook.com/PLthewitcher/photos/a.1532593096984231.1073741828.1532577456985795/1623700521206821/?type=1&permPage=1

 

 

 

Wiedźmin 3: Dziki Gon opanowany do perfekcji? Mamy więc coś, co na pewno Was ucieszy! “Nowa Gra Plus”, ostatnie darmowe DLC, zbliża się wielkimi krokami.
Więcej informacji o tym trybie zostanie ujawnionych wkrótce. Jego premiera nie nastąpi w tym tygodniu ale na martwcie się, nie będziecie musieli czekać zbyt długo.

11811299_1623700521206821_68901312001432

Edytowane przez ofsajd
Odnośnik do komentarza

Zadanie z gwintem by naprawili bo mam wszystkie karty a zadanie i tak nie zaliczone :(

Dzis bede konczyl po raz pierwszy gre na najwyzszym poziomie trudnosci wszystkie ?/questy zrobione i karty zebrane aczkolwiek quest i trofeum za wszystkie karty nie wpadlo przez bug...

W New Game + jednak z przyjemnoscia przytne jeszcze raz dla glownej osi fabularnej

Edytowane przez zettastrongerleo
Odnośnik do komentarza

 

Zadanie z gwintem by naprawili bo mam wszystkie karty a zadanie i tak nie zaliczone :(

Dzis bede konczyl po raz pierwszy gre na najwyzszym poziomie trudnosci wszystkie ?/questy zrobione i karty zebrane aczkolwiek quest i trofeum za wszystkie karty nie wpadlo przez bug...

W New Game + jednak z przyjemnoscia przytne jeszcze raz dla glownej osi fabularnej

 

Też niemam trofki za karty ale kij z tym, mam nadzieje że szybko dadzą to New Game + bo mam zamiar teraz grać na najwyższym poziomie trudności.

Odnośnik do komentarza

No nareszcie potwierdzili NG+. Jestem ciekawy jak to rozwiążą i patrząc na to co robili wcześniej mam trochę obaw. CDP w każdej części przy zwiększaniu poziomu trudności zwiększa tylko i wyłącznie obrażenia zadawane przez przeciwników. Nie podnosi im statów, nie mają grubszych pancerzy, nie jest ich więcej a co najgorsze to nie mają nowych zdolności ani AI. Dlatego wydaje mi się, że NG+ to będzie zwyczajne zwiększenie ilości wrogów i mocniejsze obrażenia.

Odnośnik do komentarza

 

 a co najgorsze to nie mają nowych zdolności ani AI

No tak, bo każda inna gra na rynku robi NG+ w dokładnie taki sposób...

Piszesz, jakby W3 był pod tym względem jakiś ułomny, ale wymień mi tytuł, w którym NG+ to coś więcej niż zmiana liczebności, HP i obrażeń zadawanych przez wrogów.

 

Seria Souls. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak prezentują się wszystkie niezbędne informacje o NG+:

  • Wrogowie będą silniejsi.
  • Gracze przeniosą swoją postać do nowej gry, jednak jeśli ukończyli rozgrywkę nie posiadając 30 poziomu doświadczenia, to rozpoczynając Nową Grę + ich postać otrzyma automatycznie 30 lvl.
  • Postać przeniesie wszystkie zdobyte wcześniej przedmioty i alchemiczne recepty – z wyłączeniem: rzeczy niezbędnych do zadań, książek, pism, kart do gry w Gwinta, użytecznych przedmiotów.
  • Podczas uruchomienia NG+ można wybrać dowolny poziom trudności.
  • Biorąc udział w rozgrywce NG+ można zdobyć osiągnięcie „Death Match”.

Twórcy również zdradzili, że początek w NG+ będzie identyczny jak wcześniej, ale na początku otrzymamy za darmo „Clearing Potion”, dzięki któremu zresetujemy swoje zdolności i będziemy mogli wypróbować inny build.

 

 

w sumie nie za dużo tych zmian, ciekawe jak z expem, czy w ogole cokolwiek bedziemy levelować

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...