Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Newsy, patche, DLC, dodatki


Rekomendowane odpowiedzi

jak pojedzie z głównym wątkiem, to mu wystarczy jeden dzien, zeby dobić do 60

 

ja mam 64 i mój geralt to jest całkowity OP, tego archegryfa 78lvl zabilem dokladnie 6 hitami (mam 10 tys dmg, 20 tys life, ponad 800 obrony), wiec bede grał w ten dodatek raczej dla fabuły, bo nie spodziewam się zadnego wyzwania, chyba ze podniesliby poziom trudnosci, co jest wątpliwe.

 

To pochwal sie setem, ja powoli koncze na death march, mam 29 lvl i mam 1,2 tys dmg

Odnośnik do komentarza

wchodzi system, ktory  polaczy ataki ze znakami. bedzie jakis merchant ktory potrafi zakląć kamienie w mieczu w taki sposob, ze uzywajac np quena, twoj atak mieczem bedzie wysysal zycie itd.

 

tez nie umialem sie przekonac do mocnego, ale opanowalem go do perfekcji. jak jest duzo mobow, to walcze w taki sposob, ze odrazu po tym, jak wchodzi mocny cios, uzywam piruetu. zayebiscie to wyglada. geralt po dotknięciu typka mieczem odskakuje do tylu/w bok, zmieniajac pozycje, co powoduje ze jestesmy bezpieczni bo reszta mobow wskakuje w pozycje, z ktorej wykonywales atak. no i spamuje takim kombosem, az wszyscy popadają, co dlugo nie trwa, bo mam prawie wszystkich humanoidów na jednego hita (jak wejdzie krytyk, na ktorego mam 75 procent szansy) ;p zresztą nawet jak mnie trafią to odwar z echidny i 85 procent absorbcji ataków potwora powoduje, ze nie ma to wiekszego znaczenia, jedynie nieznacznie przedluza walke xd

wiadomo, z jednym przeciwnikiem nie ma tutaj zadnego problemu, 3 silne/ unik, kolejne 3 silne i zazwyczaj taki zywiołak czy gargulec jest kasowany.

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

fajne no te karcioszki a ten w wersji pudełkowej na ps4 też bedą kody czy płytka? bo w sumie nie wiem, pozyczylem narazie wiedzmina 3 kumplowi i teraz nie wiem czy pogram mając go zainstalowanego na dysku :smutas:


dobra doczytałem kod do pobrania też :smutas:


w ogole to wersja na ps4 wyprzedała się i dopiero dodruk bedzie tej z kartami na listopad

Odnośnik do komentarza

O pany, hajp wzrósł niemiłosiernie, ale o wiele lepiej obejrzeć polską wersję trailera !!! Swoją drogą tylko mi "serca z kamienia" kojarzyły się na początku z golemami?

Chyba tylko tobie :P

 

Ale będzie grane. I faktycznie, w polskiej wersji trailer robi o wiele lepsze wrażenie, co nie zmienia faktu, że spoiler na spoilerze więc uwaga.

Odnośnik do komentarza

Ktoś wie gdzie jeszcze mogę zamówić edycję limitowaną dodatku? Nigdy nie zamawiałem pre-ordera i nie chciałbym czekać do listopada.

 

Czy na takim allegro można spokojnie zamawiać? Czy np. na Agito.pl ? Na ultimie tylko na PC dostępne.

Edytowane przez WisnieR
Odnośnik do komentarza

CDP.PL

 

Kupisz ale pograsz w listopadzie

Z racji dużego zainteresowania dodatkiem producent gry przygotowuje jego dodruk. Zamawiając ten produkt otrzymasz go w listopadzie 2015.

To akurat wiem. W sumie nie zaczalem jeszcze i nawet nie mam Wieska wiec do listopada wytrzymam. Aczkolwiek moze gdzies jeszcze jest dostepne? Na Agito.pl mozna zamawiac jednak nie wiem jak wyglada realizacja.

 

Zrobiłem rezerwację w Euro RTV. Zobaczymy czy będzie do odbioru w premierę.

Edytowane przez WisnieR
Odnośnik do komentarza

Ewentualnie możecie spróbować w BEST-PLAY http://allegro.pl/wiedzmin-3-serca-z-kamienia-pudelkowa-pl-ps4-i5714042248.htmlsklep sprawdzony, ale jak z wysyłką będzie to pasowałoby się zapytać telefonicznie lub mailowo

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

Ponad 600 usprawnień w patchu 1.10

 

 

Patch 1.10 - pretty portentous as numbers go. And rightly so, because it's the largest collection of fixes, improvements and various enhancements we've brought to The Witcher 3: Wild Hunt to date. All told, it packs a pretty impressive six hundred changes, including fixes for a load of quests, optimizations that'll make things smoother on PC and consoles, over one hundred fifty stability improvements to iron out hiccups, additional conversations with key characters that will enhance your relationships with them as well as the story as a whole, and a major and much-awaited fix that should take a good bit of the pain out of dealing with items in the Inventory by improving how items are ordered and sorted. A list of fixes and changes can be found here, and though detailed, it's hardly exhaustive. In any case, it's you, the members of The Witcher community, who in no small part made Patch 1.10 possible. The update itself is right around the corner and should be here in a matter of days.

 
Odnośnik do komentarza

ponaprawiali błędy ortograficzne, stylistyczne i interpunkcyjne oraz literówki w książkach i listach?

ulepszone miecze setu niedźwiedzia mają w ekwipunku inne modele w końcu?

nie ma już wystrzeliwania w górę Geralta na łódce?

podczas wycieczki od Fyresdal do latarni na południu Ard Skellig nie występuje już klatkowanie?

 

itd.

 

mógłbym wypisać całą litanię rzeczy do poprawki, a tu jeszcze nowe ficzery dodają z nowymi bugami zapewne

Odnośnik do komentarza

Na szczeście jest info o naprawie pojawiania sie małych roslin,oby to dotyczyło pól zboża koło nowigradu bo szału dostaje jak widze pustą żółtą plame a 5m przed i za postacią pojawia sie zboże. A i łatka bedzie ważyła jakieś 15Gb na konsolach...ehh a swiatłowód u mnie dopiero w grudniu :(

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...