Skocz do zawartości

Monster Hunter X (Generations)


Rekomendowane odpowiedzi

Gotowanie to idzie raczej tak, że po dostaniu nowych składników rozmawiasz z kucharzem i możesz wybierać po dwa składniki i je łączyć, po czym mamy nowe dania przy siadaniu do stołu.

 

Nie ma możliwości złego połączenia, bo jedyne słuszne opcje są podświetlone, a złe- zaciemnione i zablokowane, więc w mej opinii to takie trochę rozbudowanie na siłę, ot by gracz czasu trochę stracił.

 

Mówisz Yano, że inne style niż aero też zjadają jakieś ataki? Na adepcie niczego mi się zdaje nie brakować, a na aero nie miałem ładowania GSa na przykład. Mam na myśli ataki przypisane do klawiszy, nie skille.

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza

guild style jest podstawowy i ma ciosy jak w mh4, wszystkie inne style mają pozmieniane ciosy, zwykle cos jest zabrane lub przeniesione na skok lub na użycie po uniuku

 

w GS w adapt nie masz strong charga, czyli tego drugiego ładowania "od dołu"

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

jest kilka wyjątków gdzie guild ma coś zmienione, ale to na zasadzie jak wcześniej było - w poprzednich częściach też niektóre bronie miały coś dodawane czasami, w tym wypadku właśnie lanca ma ten trzeci wolniejszy atak który zadaje 3 ciosy jednocześnie (dobre do elementalnych i statusowych lanc)

 

albo np charg blade ma troche pozmieniane ataki wybuchowe względem mh4

Odnośnik do komentarza

miałem pierwszego carta podczas walki z sową, wkurzająca bardziej niż w demie

 

btw biegam caly czas w zbroi z bulldroma, za(pipi)iście wygląda i ma spoko skille (atak up S i adrenaline+1 niby bez szału ale jak na początek to dobre skille, większość zbroi początkowych pod względem skilli nie ma kompletnie żadnej wartości)

Odnośnik do komentarza

miałem pierwszego carta podczas walki z sową, wkurzająca bardziej niż w demie

 

btw biegam caly czas w zbroi z bulldroma, za(pipi)iście wygląda i ma spoko skille (atak up S i adrenaline+1 niby bez szału ale jak na początek to dobre skille, większość zbroi początkowych pod względem skilli nie ma kompletnie żadnej wartości)

mieszanka bulldroma z jaggi i masz attack up L, w tym biegam.

 

sns byly za(pipi)iste w mh4 i 90% gry nimi przeszedlem, a teraz jeszcze te oleje doszły :obama:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

myśle że ostatecznie generations sie obroni, ale napewno nie warto porzucać 4 i przechodzić na gen, przejdź sobie 4 , a jak bedziesz nadal głodny monstera to wtedy w sam raz będzie gen

 

jedyna część z 3dsa która uważam że jest średniawa to MH3U, jeśli będziesz chciał grać nadal to też możesz kupić, to nadal dobry MH tylko że ma wkurzającą walke pod wodą

 

mieszanka bulldroma z jaggi i masz attack up L, w tym biegam.

 

dzięki za tipa, myślałem że już niedługo będę sie pozbywał tej zbroi ale przy atak up L to chyba jednak przy niej zostane tylko troszke podbije defa

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

myśle że ostatecznie generations sie obroni, ale napewno nie warto porzucać 4 i przechodzić na gen, przejdź sobie 4 , a jak bedziesz nadal głodny monstera to wtedy w sam raz będzie gen

 

jedyna część z 3dsa która uważam że jest średniawa to MH3U, jeśli będziesz chciał grać nadal to też możesz kupić, to nadal dobry MH tylko że ma wkurzającą walke pod wodą

 

mieszanka bulldroma z jaggi i masz attack up L, w tym biegam.

 

dzięki za tipa, myślałem że już niedługo będę sie pozbywał tej zbroi ale przy atak up L to chyba jednak przy niej zostane tylko troszke podbije defa

tylko łeb z bulldroma musisz zrobic dla gunnera i 4 jewele trzeba wlozyc

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

1. Co daje robienie tych zadan od wioskowych ludkow?

 

 

 

Warto robić questy z wioski oznaczone dymkiem, czyli te co dostajemy od npc. Dostajemy za nie nowe składniki do potraw, nowe recepty na broń u kowala, odblokowujemy nowe skille itp. Nawet te głupie typu transport jaja warto robić. Może to oczywiste ale zawsze unikałem takich questów. 

 

W dodatku odblokowują się nowe questy z potworami których nie ma w wiosce jak przechodzimy tylko key questy i urgenty np. Kirin itp.

 

 

Co do tych coatingow na sns to mam tylko 3 w sklepie a ukonczylem wiekszosc questow od npc ale pewnie odblokowuja sie tez za przejscie questów  w guild.

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

Lol Yano,

 

To nie heroina, mozesz grac ile chcesz :P Skonczysz szybciej to trudno, ilosc przegranych godzin sie nie zmieni tylko przesunie w czasie :P

 

Ja z kolei przez weekend cisnalem z bratem hunter's huba i jest spoko. Nowe moby daja rade, aczkolwiek na low ranku to tylko glavenus cos podskoczyl (dopoki adepta nie wzialem).

 

Ogolnie to style dodaly mase swiezosci tej formule i sa rewelacyjna sprawa :]

Edytowane przez Trzcina
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...