Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli to prawda że F4 powstaje już od 2009 roku to szoku nie ma co się spodziewać. Mnie trójka wciągnęła niesamowicie, New Vegas trochę mniej ale i tak to bardzo dobre przedłużenie F3. Dlatego w F4 oddam się całkowicie bez reszty. 

 

Powstaje od 4 lat.

Odnośnik do komentarza

Podobno zaczęli prace po ukończeniu F3 więc gdzieś w okolicach 2009. Ale nawet 4 lata to sporo. I do tego jeszcze utrzymali to w takiej tajemnicy. 

 

Pykam przed snem w Shelter i rzeczywiście jest nudny, chociaż fajnie włączyć co jakiś czas na 15 minut żeby sprawdzić co się w schronie dzieje. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

 

Uwielbiam zwiedzać i przeszukiwać wszystko co się da w grach bethesdy no ale dialogi i fabuła u nich to  :shieeet:

Bo na tym te gierki od Bugfesty polegają. Chyba nikt ich przecież nie kupuje ze względu na "fabułę i dialogi" skoro te elementy w ich grach zawsze ssą na całego.

 

 

Bez przesady, w trzecim Falloucie były nawet nie takie złe dialogi. Na przykład tego starca co prowadził muzeum w rivet city, większości postaci w point lookout, czy dialogi z tym ghoulem fryzjerem. No nieźle napisane były, mam wrażenie że część fanów klasycznych Falloutów jest zbyt zaślepiona swoją nostalgią i nie dostrzega w trójce przyjemnej atmosfery i niezłych dialogów wychylających łeb za beznadziejnym, ale nie frustrującym systemem walki.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Atmosfere i klimacik to może te gierki mają ale main story to jakieś dziecko ze szkoły pisało. Fakt,znalazło się paru fajnych npc'ów z dobrymi gadkami ale jako całość F3 leży pod tym względem. Ale w sumie kto ogrywał TESy mógł się spodziewać,że szału pod tym względem nie będzie. No i sry ale słaby to argument,że fani starych części narzekają. Mają prawo narzekać i oczekiwać od tych nieudaczników by dostarczyli produkt,który chociaż aspirowałby do bycia tak dobrym jak stare Fallouty.

Ale widząc ogólną szajbę w necie na nowego F4 to choćby nie wiem jakie góvno wypuścili to i tak masy polecą po swoje kopie albo zrobią pre-order. Magia tytułu i wizja postrzelania w klimatach post-apo widocznie wystarcza w dzisiejszych czasach.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

mam wrażenie że część fanów klasycznych Falloutów jest zbyt zaślepiona swoją nostalgią i nie dostrzega w trójce przyjemnej atmosfery i niezłych dialogów

 

no można by tak powiedzieć, może jestem fanem starych falloutów i jestem zaślepiony, tylko dlaczego w takim razie to zaślepienie przekłada sie też na skyrima który ma takie same problemy jak fallout od bethesdy?

robią gry na jednym silniku, na jedno kopyto, powtarzając cały czas te same błędy i niedoróbki

 

 

mimo wszystko dam szanse falloutowi4 bo mimo wad te kilkanście(dziesiąt) godzin zapewne będzie można pograć w miare rpzyjemnie, zanim natłok badziewia i nudy zniechęci kompletnie do gry (tak miałem z f3, nv i skyrimem)

Odnośnik do komentarza

Całkiem całkiem koszulka, na pudełku nadruk wyglądał na mniejszy, ale tak patrząc to w sumie ok.

 

Tylko ~70 wydać... Bo nie wiem czy znajdę kogoś na odsprzedaż kuponu choćby za dwie dychy na pizzę na premierę.

 

Kurde, czekam, wszystkie kolekcjonerki(3, NV, antologia i 4) pod telewizorem, fajno być graciarzem.

Odnośnik do komentarza

Byłem w Saturnie właśnie, pre-ordery z koszulką za ~70, samych szmatek nie widziałem.

 

http://store.bethsoft.com/monopoly-fallout-collectors-edition.html :banderas:

 

Chociaż niektóre fanowskie są lepsze... No i kurde, czemu nie kapsle?

w poznaniu kupiłem, mam tam znajomego, któey odłożym mi wcześniej sztukę

Edytowane przez Grzegorzo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...