Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

jak to nie będzie skill pointsów? wszytsko będzie opierać się na SPECIALu jak to powiedzmy w d&d? chyba że zrobia jak w skyrimie, uzywamy jakiegoś skilla i rośnie sobie wmiarę korzystania. a perki w f3 i f nv to brałem te tyko co dawały bonusy do gatki i +1 do wybranej statystyki, bez sensu były :/ niech wywalą jeszcze "magiczne przedmioty" hmm mamy wpół martwego gościa na stole mój skill medycyny jest za mały o 2 pkt do zrobienia czegokolwiek, ale czekajcie! założę okulary +1 do percepcji i kitel lekarski +5 do medycyny i już można robić transplantacje serca w warunkach polowych!

Odnośnik do komentarza

No ja sie ciesze znacznie ze SP odchodza w zapomnienie. Oby tylko dali jakies drzewko perkow cos na wzór F1 i F2 gdzie ich wybor mial duze znaczenie a nie perk madness w F3 i NV.


Orzeszek: czesc statow jak celnosc, dmg etc. przechodzi bezposredni ow bronie co widac na statach broni na filmiku, poza tym jak zastopujesz klatki to SPECIAL ma nowe opisy i nowe funkcje, INT daje boosta tylko do zbieranego xp, ST daje boosta do kazdego ataku melee itd.

 

Widac tez przy workbenchu ze do craftu beda potrzebne profesje tak jak w fonline co dla mnie jest super, podobnie pewnie bedzie z perkami i ich lvlami - bedzie trzeba brac kolejne perki ktore moze beda boostowac lockpick albo science ? To byloby fajne, nie byloby juz sytuacji ze grasz postacia all in one tylko trzeba by bylo dobrze prowadzic swoja postac np w kierunku lockpick, sneak i barter kosztem innych dotychczasowych skilli.


Co do tej transplantacji serca to przeciez to samo bylo w F1 i F2, brales w slota first aid kit albo paramedics bag i mogles nagle leczyc zlamane nogi.

Odnośnik do komentarza

Co do tej transplantacji serca to przeciez to samo bylo w F1 i F2, brales w slota first aid kit albo paramedics bag i mogles nagle leczyc zlamane nogi.

 

No nie bardzo - porównujesz odzianie się w fartuch i założenie na nos okularów do posłużenia się sprzętem medycznym. Upraszczając - Bear Grylls ma wysokiego skilla outdoorsman, więc rozpali ognisko przy pomocy ususzonego małpiego gówna i patyczka, pryszczaty fan fallouta nawet z niskim (jeśli nie zerowym) skillem prędzej rozpali ognisko, mając w reku zapałki niż zakładając trekkingowe buty i czapkę z daszkiem :pawel:

Odnośnik do komentarza

No ale to przeciez bylo umowne w obu grach, byly to tylko przedmioty dodajace % do skilla aby przeprowadzic akcje. No nie bedziemy chyba teraz rozmawiac o tym, co jest bardziej realistyczne, przyjecie krytyka w oczy z plasma rifle i przezycie czy natychmiastowe wyleczenie polamanych nog bez doctor baga bo masz tagnienty skill doctor ?

Odnośnik do komentarza

Inteligencja na 10 i jazda z koksem :D Przy każdym level up maksymalna liczba EXP do rozdystrybuowania. Ewentualnie na 9 i szybko znaleźć Inteligence BobbleHead ale kto na początku będzie wiedział gdzie ją znaleźć.  :sorry:

 

A resztę perków faktycznie można zaorać. 

 

Jeśli kogoś interesuje to Fallout Shelter będzie też za kilka miesięcy dostępny na Androida.  ^_^ Szkoda że nie mam Iphona. 

Odnośnik do komentarza

w UK tylko game.co.uk oferuje na wylacznosc

 

szukalem jeszcze u Niemcow, mieli za 130 Euro ale to jakies takie sklepy, ktorych w ogole nie kojarze i tez trudno mi po niemiecku ogarnac czy one maja dobra opinie wiec zdecydowalem sie na UK, w tej cenie dali jeszcze jakis kupon Fallout Club o wartosci 20 funtow, jakis kod sie pobiera ale nie mam pojecia co to jest. Wysylka do PL 3 funty.

 

Jak sie pojawi u nas w Polszy w podobnej cenie to domowie druga u nas juz.


Na karcie kredytowej blokuja 100zl/20 funtow w zwiazku z preorderem i przed wysyłką pobierają reszte.

Odnośnik do komentarza

No i lipa, wszystko sprzedane na pniu [']

Chciałem jedną sztukę na handelek wciągnąć a tu nici ;(

 

 

Pewnie Ci wyskoczyl błąd bo dalej można preorderować. na facebooku o tym piszą, że zbyt duże obciążenie serwerów i dlatego. Musisz to zrobić ianczej.

 

Najpierw załóz konto na ich stronie, Register w prawym gornym rogu, wypelnij wszystko, PODEPNIj karte kredytowa do tego konta i dopiero bedac zalogowanym zrob preordera - ja wczoraj 2h walczylem, naczytales sie na ich FB porad w stylu "poprostu czekaj" ale to o du pe rozbic. Zrob tak jak Ci mowie i bedzie gites.

 

 

Doczytalem o co chodzi z tym Fallout Club: 

 

 

Enlist yourself into the Fallout 4 Club today to receive:

  • Strictly limited edition Vault Boy Bobblehead only available to Club members.
  • All the latest updates on the world of Fallout 4.
  • Exclusive offers on exciting and upcoming Fallout items.
  • Special VIP access to Fallout events.
  • The chance to join a community of dedicated Fallout fans from across the UK.

Fallout-4-Vault-Club.png

 

 

Figurka fak je 'merika!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...