Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania systemowe – PC (Do aktywacji niezbędne jest połączenie z internetem oraz darmowe konto na Steam)

Minimalne

Windows 7/8/10 (wymagany system 64-bitowy)

Procesor Intel Core i5-2300 2,8 GHz / AMD Phenom II X4 945 3,0 GHz lub porównywalny

8 GB RAM

30 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Karta graficzna NVIDIA GTX 550 Ti 2 GB / AMD Radeon HD 7870 2 GB lub porównywalna

Rekomendowane

Windows 7/8/10 (wymagany system 64-bitowy)

Procesor Intel Core i7 4790 3,6 GHz / AMD FX-9590 4,7 GHz lub porównywalny

8 GB RAM

30 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Karta graficzna NVIDIA GTX 780 3 GB / AMD Radeon R9 290X 4 GB lub porównywalna

 

 

http://bethesda.net/#pl/events/game/prepare-for-the-future-fallout-4-important-release-info/2015/10/08/35

 

Cieszy mnie to, że można przywiązać do steama i czas będzie nabijało.

 

A wqrwia konkretnie, że ultima nic nie pisze o tym, czy wysłali antologie, czy nie :shotgun:

Odnośnik do komentarza

Ja swoją z amazona anulowałem z powodu blokady regionalnej. Po wuj mi gra której nie uruchomię na PS4 no i długi czas oczekiwania na paczkę. Doszła by w okolicach 12 Grudnia. więc tego zamówiłem za 220 podstawową wersję. 

 

Handel Pipboyami na allegro już widziałem, jakiś przygłup wystawił wersję PS4 za 999 zł Wróże szybką sprzedaż. 

Odnośnik do komentarza

A wqrwia konkretnie, że ultima nic nie pisze o tym, czy wysłali antologie, czy nie :shotgun:

 

 

Mi odpisali że MOŻE będą mieli w okolicach przyszłej środy/czwartku.Wqrwiłem się i kazałem anulowac moje zamówienie i kupiłem na konsoleigry. 300 zł płacę ale dostawę mam zagwarantowaną jutro

Edytowane przez KacperKing
Odnośnik do komentarza

Witam, wszystkich, wiadomo coś o pakietach konsola+fallout 4? na stronie polskiego microsoftu widze taki zestaw, ale jeszcze niedostepny do kupna, z drugiej strony lada moment ma premierę tomb raider i ofert na niego w sklepach nie widze, a tego z gearsami to wogóle w marketach nie widziałem, więc jestem ciekaw czy sie pojawi... a ps4 z f4 to średnio dla mnie opłacalny zakup, bo tam nie ma dla mnie żadnej aktualnie gry co by mi sie podobała.

Odnośnik do komentarza

Do tego bundla wsadzili zwykłego XOne, nawet nie postarali się o jakieś ciekawe malowanie więc zakup oddzielnie konsoli a oddzielnie gry bardziej się opłaci. 

 

Na ps4 nie widzisz gier ? XD Generalnie na obie konsole wychodzą te same gry, więc z twojego punktu patrzenia kierowałbym się kosztami zakupu. Jeśli koniecznie na premierę gry to zapłacisz drożej. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...