Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli do SPECIALa bedziemy jakos w stanie dodawac punkty to tak.Jeżeli zostajemy z setem na cala gre to nie.

Bo tutaj MUSIMY miec np 10 CHR aby odblokowac perk na 10 CHR.Bez 10 CHR nie jest możliwe abyś odblokował ten perk.Jeżeli zaś będzie można raz na jakiś czas dodac 1 pkt SPECIAL do atrybutu to tak, prędzej czy pózniej odblokujemy wszystko.

Edytowane przez KacperKing
Odnośnik do komentarza

Jeżeli do SPECIALa bedziemy jakos w stanie dodawac punkty to tak.Jeżeli zostajemy z setem na cala gre to nie.

Bo tutaj MUSIMY miec np 10 CHR aby odblokowac perk na 10 CHR.Bez 10 CHR nie jest możliwe abyś odblokował ten perk.Jeżeli zaś będzie można raz na jakiś czas dodac 1 pkt SPECIAL do atrybutu to tak, prędzej czy pózniej odblokujemy wszystko.

 

Było na jednym filmiku, co każdy level będzie możliwość podbicia o jeden punkt albo SPECIALa, albo perka jakiegoś, podobnie jak gdybyś w 3jce ciągle brał intense training, chociaż ten można było maks 10 razy wykorzystać, tutaj jednak wydaje się, że można ciągle podbijać atrybuty.

 

Na Behemota to za małe imo.

Odnośnik do komentarza

 

Jeżeli do SPECIALa bedziemy jakos w stanie dodawac punkty to tak.Jeżeli zostajemy z setem na cala gre to nie.

Bo tutaj MUSIMY miec np 10 CHR aby odblokowac perk na 10 CHR.Bez 10 CHR nie jest możliwe abyś odblokował ten perk.Jeżeli zaś będzie można raz na jakiś czas dodac 1 pkt SPECIAL do atrybutu to tak, prędzej czy pózniej odblokujemy wszystko.

 

Było na jednym filmiku, co każdy level będzie możliwość podbicia o jeden punkt albo SPECIALa, albo perka jakiegoś, podobnie jak gdybyś w 3jce ciągle brał intense training, chociaż ten można było maks 10 razy wykorzystać, tutaj jednak wydaje się, że można ciągle podbijać atrybuty.

 

Na Behemota to za małe imo.

 

Na filmiku z rozwijaniem postaci nic podobnego Hałard nie mówił.

Ale pamiętam że mówili o książeczkach dzięki którym podniesiemy na zawsze dany atrybut o +1.Mam nadzieje że nie będzie ich nasrane i ciężko będzie je zdobyc bo jak nie, to  od początku gry bedzie można łazic z postacią na full. 

 

To wygląda jak dziecko Behemota któremu się nie doczytały łapy xd

Edytowane przez KacperKing
Odnośnik do komentarza

W takim razie moje problemy z przydzieleniem punktów SPECIAL stały się o połowe mniejsze, skoro można ulepszac same atrybuty.Konkludując i odpowiadając na pytanie któregoś z kolegów wyżej: Można wymaksowac swoją postac, tak abys miał po 10 do atrybutów i wszystkie perki wykupione.Słowem: można stworzyc terminatora, jeśli ci się chce.

Edytowane przez KacperKing
Odnośnik do komentarza

Jakby tak było to super. Książki chyba były zapowiadane o ile mnie pamięć nie myli, co w niczym nie przeszkadza, bo po prostu będą dawały instatnt +1 bez kolejnego levelu. Teraz miałoby sens powolne levelowanie postaci i mało expa za przeciwnika, żeby za szybko nie zbudować terminatora, a jednocześnie daje  możliwość wymaksowania tym co chcą posiedzieć z gra długo. Ekstra by było.

Edytowane przez Psycho-Mantis
Odnośnik do komentarza

Hesus, ale mam hype na tę grę - uwielbiam wszystkie Fallouty bez wyjątku, a F3 chyba trzy razy przechodziłem liżąc każdą ścianę. To będzie jak kupno PS4 wraz z Witcher 3, gdzie to była moja jedyna gra przez 2 miesiące. Ale przeczekam chyba gorący okres po premierze, aż powstanie odpowiednia liczba patchy, ukończę w spokoju MGS V i wciągnę się w F4 dopiero jak już nic mi na półce nie zostanie...

 

Do want!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...