Skocz do zawartości

PES 2016


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Przydałoby się coś takiego jak w Fifie, że klepiemy w klawisz i najbliższy nas zawodnik szuka wolnej pozycji i się wystawia.

 

Co do gry z "komputerem", to zauważyłem, że najpewniejszą metodą na gola są dośrodkowania i strzały z główki.

Gdy gram normalnie i próbuje kombinować przed polem karnym, to nic nie wychodzi. Bramkarze jak magnes przyciągają piłkę, nasi zawodnicy często się mylą itd.

Wystarczy jednak przerzucić styl gry na ataki skrzydłami i dośrodkowania i nagle rozsypuje się wór z bramkami i wyniki 6:0 i wyżej są co drugi mecz.

 

Trochę toto niedorobione i mam nadzieję, że troszkę to zbalansują i jakaś łatka to naprawi.

Choć jeszcze nie próbowałem grać na najwyższym poziomie trudności, a jedynie na top player. Może na tym wyższym jest lepiej i te główki tak często nie wchodzą.

Dajcie znać jak to jest na superstar, bo chwilowo nie mam dostępu do gry i nie mam jak sprawdzić.

Odnośnik do komentarza

 

Przydałoby się coś takiego jak w Fifie, że klepiemy w klawisz i najbliższy nas zawodnik szuka wolnej pozycji i się wystawia.

 

W PESie jest coś podobnego, ale wymaga to więcej niż klepnięcia klawisza

 

To napisz jak to zrobić, tylko żeby oni nie biegali przyklejeni do obrońców bo to paranoja

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

 

 

Przydałoby się coś takiego jak w Fifie, że klepiemy w klawisz i najbliższy nas zawodnik szuka wolnej pozycji i się wystawia.

 

W PESie jest coś podobnego, ale wymaga to więcej niż klepnięcia klawisza

 

To napisz jak to zrobić, tylko żeby oni nie biegali przyklejeni do obrońców bo to paranoja

 

Gdybyś nie znalazł tego o czym pisze MacGyver ;)

 

http://www.konami.jp/we/2016/online/manual/ps4/en-us/control_team.html

teammate controls

 

Swoją drogą też wolałbym, żeby działało to jak w FIFA, może przez to, że w PESie jest to po prostu mało intuicyjne i wymaga sporo praktyki, ale pewnie gdyby Konami chciało zrobić to jak w FIFA, to coś by skaszanili, SI by nie wyrabiało czy coś w ten deseń.

Odnośnik do komentarza

L1 i prawa gałka w stronę piłkarza który ma wybiegać.

-------

Granie vs "komputer" jest idiotyczne. Strzelasz gola na super star i włącza się Good mode. Konsola strzela ci gola a ty nic nie możesz zrobić. Oczywiście czasem zdarzy się mecz gdzie konsola tego nie stosuje chyba tylko dla wrażenia sprawiedliwości haha. Ja po rozegraniu kilku meczy wiem kiedy mogę odłożyć pada i poczekać na gola. Po co się męczyć?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

GOD MODE mnie wykończyło, grałem z Barcą i broniłem jak poje*bany, 1:0 dla mnie do 70min. Potem Barca oddaje 2 strzały w światło bramki z dziwnych/trudnych pozycji i mój bramkarz 2 razy wypluwa piłę prosto pod nogi napastnika Barcy - nic nie da się z tym zrobić, w polu karnym miałem z 4-5 grajków ale piłka zawsze po wypluciu leci do napastnika drużyny przeciwnej. Dobitka na pustą x2, 1:2 w plecy i do domu.

 

Ileś tam czasu później mecz z Atletico identyczna sytuacja, 2 strzały, 2 wyplute, 2 dobitki, 1:2 w plecy i do domu.

:dunno:

Odnośnik do komentarza

Ja juz takie mecze odpalałem na różnych ustawieniach" taktycznych Load/Save po 10 meczy, zapraszałem kolegę który miał ratting 900 w PES 2015 i są mecze w których konsola zawsze musiała wygrac 1 golem co by się nie zrobiło. W PES singla sensownego nie ma :D no chyba, że dla ludzi z IQ malpiszona którzy tego nie widzą podobnie jak ci z fify którzy twierdzą, że nie ma momentum i wszystko w 100% jest w naszym skillu i rękach :D

Odnośnik do komentarza

Ja juz takie mecze odpalałem na różnych ustawieniach" taktycznych Load/Save po 10 meczy, zapraszałem kolegę który miał ratting 900 w PES 2015 i są mecze w których konsola zawsze musiała wygrac 1 golem co by się nie zrobiło. W PES singla sensownego nie ma :D no chyba, że dla ludzi z IQ malpiszona którzy tego nie widzą podobnie jak ci z fify którzy twierdzą, że nie ma momentum i wszystko w 100% jest w naszym skillu i rękach :D

Nieprawda, że konsola "MUSI" wygrać. Grałem sobie w PES 2015 ligę hiszpańską na superstar, ładowałem przegrany mecz (ten gdy konsola odwalała manianę) i za drugim a najczęściej trzecim razem wygrywałem.

 

WE sumie jest na to sposób (był przynajmniej w 15)- konsola robi cię na ogół zwodami (tanie bo ona tylko czyta lag pada), my nie robimy nic (w sensie odbioru) tylko cofamy się z R2, atakujemy innym zawodnikiem (przywołujemy kolegę z drużyny). Konsola strzela wtedy z daleka zazwyczaj co rzadko wpada. Acha i to też łątwo było wyczuć, gdy konsola miała strzelić bramkę to np gdy zawodnik cpu był w obebie szesnastki z piłką to tak jakby kilka klatek animacji uciekło- ot konsola czeka na input lag pada). Wtedy tak jak pisałem, albo kosa wślizgiem.

 

Tak, że da się w sumie bez problemu, z tym, ze przyjemne to nie jest.

Odnośnik do komentarza

W 100% zgoda ale w 2015 to nie było tak irytujące jak tutaj, w 2015 zagrałem z 8 sezonów :) tutaj w 2016 strzały padają nawet z niemal zerowego kąta oczywiście pada gol od słupka, albo gol z główki z za 16stki :D Konami udoskonaliło czity. Ok pewnie tutaj tez są na to sposoby, ale hallo to nie automaty na PKP za komuny, gdzie bosa przechodziło się sposobem.

Odnośnik do komentarza

I chu.j online nie pograsz bo Real vs Real, single nie pograsz, jak nie masz ludzi do multi na kanape to nie ma sensu.

 

Dlatego odpusciłem w tym roku i jak mnie najdzie to 1 mecz w demo pykne

Przed nami pacz, wiadomo, że master liga nie zmieni się nic w kwestii idiotycznych skryptów, natomiast mam nadzieje na większą swobodę przy pass support lvl 1 I może nerf kokosów? Albo minimalne mniejsze tempo gry aby był czas na myślenie a nie tylko ping pong lub długie dzidy.

Póki co jest świetny tryb friendly match lobby :) + społeczności które ratują PES.

BTW zapraszam do społeczności Pro Evolution Soccer PL gdzie jest nas juz prawie 100 osób i gramy 3,5 - 4 gwiazdkowym zespołami :) czasem 4.5 ale zadziej.

Aby wbić do społeczności należy wyszukać mnie w PSN :

Bogitox i w profilu na dole poszukać społeczności a następnie dołączyć, zapraszam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...