Skocz do zawartości

PES 2016


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mam Żadnych lagów, pes u mnie chodzi jak w singlu.

Tylko ja się trzymam 500 rating to może,jak ktoś gra na wyższym poziomie to ciężej o dobre połączenie.

Dużo goli tracę przez stałe fragmenty gry,no jak Sterling mi z bani strzela to mnie chuu strzela.

Jak bronić dośrodkowania?

Edytowane przez KarolJanuszGejmingu
Odnośnik do komentarza

Trudno mi uwierzyć w brak lagów, bo to nie tylko zależy od waszego łącza. Ogólnie to nawet przy turbo dobrym połączeniu jakiś lag jest, nie jest to Tekken , ale jednak da się wyczuć minimalne opóźnienia. 

 

Prędkość ładowania menusów zależy od obciążenie serwerów, jeszcze nie widać, żeby coś konkretnego z tym zrobili. W obecnej chwili tylko rano (tak do 10-11) da się grać bez czekania minutami w menusach (gra ładuje się ze standardową szybkością). Po godzinie 13.00 (dzisiaj) oczekiwanie na załadowanie menu trwało już około 1,5 minuty. 

 

Czujecie absurd tego o czym piszemy? I jeszcze człowiek płaci za online...

Odnośnik do komentarza

Z pozytywów, to można już losować legendy, mi siadł Baggio. Z losowania 100% czarnej piłki siadł mi jeszcze A.Young (rozczarowanie), ale chwilę później na losowaniu taniochy wypadł mi Reus, a to już jest kocur (szybki skrzydłowy, wysoki- co ma spore znaczenie, powiedziałbym, że większe niż balance- i z doskonałym wykończeniem). 

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem po co tak się męczyć z tym beznadziejnym my club podczas gdy offline jest tak nieporównywalnie lepszy. Naprawdę tak Wam zależy na tych durnych losowaniach z kolorowymi piłkami i graniu nierealistycznych meczów drużynami z absurdalnymi składami przeciwko innym absurdalnym drużynom? Nie ogarniam dzisiejszych czasów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem po co tak się męczyć z tym beznadziejnym my club podczas gdy offline jest tak nieporównywalnie lepszy. Naprawdę tak Wam zależy na tych durnych losowaniach z kolorowymi piłkami i graniu nierealistycznych meczów drużynami z absurdalnymi składami przeciwko innym absurdalnym drużynom? Nie ogarniam dzisiejszych czasów.

Offline vs żywy gracz? Owszem, nie ma lepszej piłeczki w takim trybie, ale z oczywistych powodów, tak nie da się grać kiedy chcemy.

Offline vs komp? Nie lubię, nie trawię, nie jara mnie granie przeciwko kompowi. Stracę bramkę? Olewam. Strzelam bramkę? Olewam. Już w(pipi)ianie się na zrąbany MC jest bardziej grywalny i mnie rusza niż granie w piłkę vs com. 

 

 

Obczaiłem dzisiaj Baggio. Na CF dobry ale, trochę za wolny i lekki, za to jako AMF to jest król, magik i w ogóle. Tylko, że jam nie gram teraz z AMFem :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...