Skocz do zawartości

PES 2016


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w błąd? Nie ma pełnej licencji na euro (np Polski nie ma)- w domyśle na licencji.

Załoze sie ze z 80 zł za to krzykną.

 

World Cupy od EA zawsze były słabe (nacisk na mase goli), ale jaki super klimat miały (najbardziej pamiętam Francja 98 i Afryka 2010). Tu jeden stadion i czesc druzyn bez licencji, w tym nasza kadra. Fuuuu.

Odnośnik do komentarza

Jak w błąd? Nie ma pełnej licencji na euro (np Polski nie ma)- w domyśle na licencji.

Załoze sie ze z 80 zł za to krzykną.

 

World Cupy od EA zawsze były słabe (nacisk na mase goli), ale jaki super klimat miały (najbardziej pamiętam Francja 98 i Afryka 2010). Tu jeden stadion i czesc druzyn bez licencji, w tym nasza kadra. Fuuuu.

Dodatek dla posiadaczy PES 2016 ma być gratis. Co by nie mówić o KONAMI i tego jak nie szanują graczy, to na taki gest ze strony producentów FIFA raczej liczyć nie możemy. Gdybym miał za to płacić wyśmiałbym, ale w takiej sytuacji raczej wypada bić brawo, zwłaszcza, że posiadacze podstawki dostaną EURO 2016 już w marcu.

Odnośnik do komentarza

A ja cały czas poszukuję idealnego trenera, zawsze mi coś nie pasuje. Teraz doszedłem do wniosku, że chyba dobrze by było mieć takiego, który atakuje małą ilością graczy, bo denerwuje mnie jak boczni obrońcy zapędzają się pod pole karne rywala. Mam też tylko jednego "defensive fullback", reszta ma zapędy ofensywne. Ja najczęściej gram przez środek, więc dużego użytku z podłączających się obrońców nie mam, a jak chce jakiegoś wykorzystać w akcji to robię 1-2 i tyle. W defensywie robi mi się sito, a ja bardzo nie lubię sytuacji w której nie jestem w stanie nic zrobić. 

 

Teraz jest promocja 75% na sloty na dodatkowych graczy, co się idealnie składa, bo mogę ograniczyć dzięki temu ilość powtarzających się graczy (już 3-4 do mnie wróciło, po tym jak ich wyrzuciłem). W chwili obecnej mam już 105 miejsc, więc mam lekki luz.

 

24 marca wyjdzie data pack 3.0 w którym ma być zawarte DLC z EURO, zaktualizowane transfery z zimowego okienka (sic!), a do trybu MC ma zostać dodanych 17 nowych menadżerów (konkretnie to znani ze starych części zawodnicy z ML: Espimas, Burchet itd.)

Odnośnik do komentarza

Bezsens, że idzie grać tylko offline, fajnie zrobili mordy,czcionkę itp

Bramkarze jakoś lepiej bronią ale no chyba na online nic nie zmienili.

Nadal możesz zabić kogoś na boisku i nikt nawet nie zobaczy żółtej kartki,a i w my Club nie wiem czy ten tryb taki jest,ale mam ts ok 75 i bramkarz z ovr 82 i wszytko wpuszcza pomiędzy nogami.

Totalny bezsens.

Odnośnik do komentarza

Nic nie czytałem o zmianach w gameplayu, nikt z Konami nawet nie wspominał, że ten patch miał coś zmienić pod tym względem. 

 

Zmieniło się za to w statsach i to w pewnych przypadkach dosyć drastycznie. Np. W końcu doceniono czołowych bramkarzy świata w postaci Navasa (85 OVR, a wcześniej chyba 80) i Bravo (86, a wcześniej 81), ale wiele zmian jest irracjonalnych (a w opisie patcha jest, że zmiany wynikają z przebiegu sezonu i gry poszczególnych zawodników) np. Barta z 79 skoczył na 80 ( w ogóle nie gra w klubie), Gaya z Valencii ma już 82 (a to nie jest jego sezon), Krychowiak z 79 na 81. Pozmieniano też skille zawodników. Widać, że popracowano nad wieloma twarzami zawodników. Tylko mam wrażenie, że zmiany były robione w jednym kierunku, czyli jak ktoś gra obecnie tragicznie, to nic nie stracił, dlatego np. taka Valenica ogólnie ma lepsze statsy teraz niż kilka miesięcy temu, a grają tak, że szkoda gadać. Nie zwróciłem uwagi na żadnego piłkarza, któremu by statsy spadły. 

 

W MC faktycznie dodano trenerów w postaci klasycznych zawodników z ML. Mają jakieś cudaczne taktyki (pokroju 2-3-5(!)) i ogólnie z tego co widzę mam chrapkę tylko na jednego do sprawdzenia), ale sam widok tych nazwisk rodzi banana na twarzy.

 

Mnie tam dodatek w postaci Euro w ogóle nie interesuje, jedynie pod względem popracowania nad wyglądem zawodników i uaktualnieniem składów. 

 

Przeglądałem właśnie listę zawodników na PESMASTER i widzę, że pojawił się Babangida, speed oczywiście 99.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Panowie wiecie jak zrobic aby dany pilkarz strzelil z woleja,lub z nogi podczas wrzutki?

Nie moge pojac jak mam zrobic aby koles ktory przyjmuje pilke strzelil z nogi zamiast z bani.

Pilka na 16 metrze koles zamiast przyjac na klate strzela z glowki ,a pilka ledwo sie toczy,najlepsze jest to,ze jesli nie nacisne nic to pilka go mija i jej w ogole nie przejmuje.

W fifie jest ten attacking AI ,i pilkarz automatycznie jakos mysli,a w pesie jakos tak dziko.

Odnośnik do komentarza

W PES nie masz przycisku gwarantującego np wybicie głową. W PES 2016 np samo wcisnięcie przycisku nie gwarantuje ci nawet tego, że piłkarz w defensywie w ogóle wyskoczy do piłki .

Ale jest pewna zasada która zmaksymalizuje ci wygranie pojedynku główkowego, mianowicie gdy podczas twojego dośrodkowania piłka jest w najwyższym punkcie wciskasz kwadrat a puszczasz gdy jest tuż nad głową. Niestety PES 2016 jest bardzo agresywnie oskryptowany i ta operacja nie zagwarantuje ci strzału głowa, może się zdarzyć, że uderzy nogą w trybuny. Ale może być też tak, że w najmniej dla ciebie oczywistym momencie Strzelisz gola nożycami.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...