Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

 

Blant co ty pier.dolisz już w empikach normalnie są.

Ciekawe...status mojego zamówienia tamże kompletnie się nie zmienił. Przed sekundą sprawdzałem...

 

Mi właśnie empik wysłał wiadomość, że gra została wysłana, jutro ma być. Sam bym poszedł sobie do sklepu, ale brałem wersje kolekcjonerską, więc tylko preorder wchodził w grę.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Bansai mam jedno pytanie jak po tych kilku dniach wypada gra na tle reszty soulsowej rodziny. Gdzie byś ją uplasował . Poziom dark souls 1 czy raczej dark souls 2?   Pewnie juz znając ciebie ze 40 h przegrałeś :)

 

Zapowiadaja sie chyba moje ulubione Darki, im dalej tym lepiej. Jedynie bossowie (mimo swietnego designu) nie sprawiaja zbyt duzego wyzwania, co z kolei jest dziwne kiedy idziesz do bossa a tam zwykly przeciwnik lub elitarny mini-bossik moze z ciebie miazge w 5 sekund zrobic.

 

Ja gram od soboty :D Preorderowiec jestem ^^

 

Od soboty, jak zwierze jakies :yao:

 

#piatek

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

 

Blant co ty pier.dolisz już w empikach normalnie są.

Ciekawe...status mojego zamówienia tamże kompletnie się nie zmienił. Przed sekundą sprawdzałem...

 

 

Zamówienia z empik.com =/= stacjonarny empik 

 

Jedno miasto=/=inne miasto. W magazynach gdyńskich empików pustki, nie mówiąc o półkach.

Odnośnik do komentarza

Giera już leży na dysku twardym konsoli(sporo przepłaciłem bo 279zł plus nadpłaciłem kupując zdrapki doładowujące konto psn, więc gra wyszła mnie prawie 300zł). Jest to mój pierwszy preorder w życiu! Czekam jak głupi wlepiając gały w licznik odliczający czas do północy(23 u mnie w UK, yupppi).

 

Pytanie. Mam zamiar pierwszy raz robić tzw. quality build(po równo staty w str i dex)... Czy bronie np. z A, A do str i dex dają takiego samego kopa jak typowe miecze np. z A tylko pod jeden stat? Warto robić quality czy raczej brnąć w wybraną specjalizację?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...