Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ teraz miałem akcję! Jestem sobie przy ognisku w Farron Keep i mam wybór, albo lecę przed siebie i po kilku mobkach (w tym Dark Knight - beka, że oni zabijają inne moby) mam opcję walki z

Abyss Watchers

, ale wczoraj w nocy wpadłem do nich i zebrałem ostry wpier.dol, więc chwilowo postanowiłem pójść w drugą stronę, a tam

druga lodowa jaszczurka

w sumie też padła za pierwszym razem, ale parę razy byłem na hita, bo dość wąsko na tych murach.

Zadowolony pobiegłem dalej, a na schodach stoi

Black Knight!!!

- jak ja się za tym skoorvysynem stęskniłem, no i ta zbroja, jak ja ją chcę!!! Oczywiście yebnął mi parę razy i się na marzeniach skończyło (choć ponad pół HP stracił) - mam nadzieję, że jak go już ubiję, to wydropi jakiś fant :)

Odnośnik do komentarza

A jakie ma to znaczenie ? Każdą postacią możesz parry'ować xd Grunt to wiedzieć gdzie jakie dobre tarcze są poskrywane i jakie staty wymagają

No jakoś ciężko mi się z tym stwierdzeniem zgodzić. Ciężkimi tarczami to ja se mogłem, ale na pewno nie kontrować... :lapka:

Odnośnik do komentarza

gracie po ang czy po pl? bo ja chyba wbrew swojej tradycji, zagram w soulsy po polsku :dog: póki co gram po pl i jest całkiem ok.

 

Weź wyjdź  :klapek:

Ale serio - ogólnie we wszystko, oprócz Wieśka, gram po angielsku, a w Soulsy to już musowo, nie tylko dlatego, że tak w nie gram od początku i ciężko by się było teraz domyślać, że jakieś Boskie Błogosławieństwo to swojskie Divine Blessing (pamiętam, jak w CoD MW i MW2 miałem ten problem - pierwsze MW jeszcze po angielsku było, więc w dwójce nie kumałem tych śmiesznych nazw perków itp). Druga sprawa jest taka, że po obejrzeniu jakiegoś polskiego streama z Bloodborne zwyczajnie wątpię w dobrą jakość takiego przekładu.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

gracie po ang czy po pl? bo ja chyba wbrew swojej tradycji, zagram w soulsy po polsku :dog: póki co gram po pl i jest całkiem ok.

 

Weź wyjdź  :klapek:

Ale serio - ogólnie we wszystko, oprócz Wieśka, gram po angielsku, a w Soulsy to już musowo, nie tylko dlatego, że tak w nie gram od początku i ciężko by się było teraz domyślać, że jakieś Boskie Błogosławieństwo to swojskie Divine Blessing (pamiętam, jak w CoD MW i MW2 miałem ten problem - pierwsze MW jeszcze po angielsku było, więc w dwójce nie kumałem tych śmiesznych nazw perków itp). Druga sprawa jest taka, że po obejrzeniu jakiegoś polskiego streama z Bloodborne zwyczajnie wątpię w dobrą jakość takiego przekładu.

 

 

No właśnie mi też ciężko się przestawić na polskie tłumaczenia itemków :lapka: zobaczę jeszcze po dzisiejszej rozgrywce, najwyżej zmienię język, bo podobnie jak Ty, zawsze grałem w soulsy po ang ;)

 

EDIT

 

Vordt pokonany za 1 razem, o ya yebie, CO ZA MUZYKA :banderas: 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Według opisu sklepu Electro i odpowiedzi na moje upewnienie się w tej sprawie miałem otrzymać wersję Apocalypse, a dostałem właśnie zwykłą. Ktoś, coś podobnie? 

 

Ja. Zamawiałem z steelboxem dostałem zwyklaka. Napisałem w tej sprawie maila zobaczymy o co cho. 

Odnośnik do komentarza

Ta gra ma tylko jeden minus - obowiazkowa polska wersje jezykowa.

 

Cheesus co za padaka, momentami wyglada jakby ktos tlumaczyl w uposledzonym google translatorze. Na 100% robila to osoba, ktora w zyciu nie grala nawet nie w DS3, ale w zadna z gier z tej serii. W jaki sposob ci ludzie dostaja prace w ekipach translatorskich? :whyyy:

Za koniecznosc zmiany ustawien w menu konsoli ktos powinien otrzymac karnego donga. Powaznie? Przeciez w Bloodbornie juz byla opcja zmiany jezyka w grze.

Edytowane przez smoo
Odnośnik do komentarza

Jestem wniebowzięty. Pograłem 2h z małym haczykiem i gra jest prostsza od ds1 ale tylko odrobinę.  Świetny klimat. Pierwszy boss i kryształowy potwór padły bez śmierci dopiero pan z kataną mnie zaskoczył. Polecam na niego metodę na chama ja tak ubiłem za 3 razem. Napieprzamy 3-4 razy i rolka do tyłu. Powtórzyć i tak ze 3 -4 razy aż padnie . Teraz biegam z kataną +2 i ubiłem drugiego bossa ginąc w 3 miejscach ale nie na bossie. Katana troszkę bossa znerfiła bo chyba bleed mu zapodałem :D .  Przegenialna gra.

 

 

NA PC chodzi wybornie. Pierwszy raz paruje wszystkich większych mobków. NA konsoli jakoś timing mi nie wchodził ale przy stałych 60 fps wreszcie nie mam tego problemu tak samo rolki i backstaby wychodzą płynniej . Boże ta płynność i szybkość loadingów (teleport 2 sec o śmierci tak samo )  . Jak ktoś się zastanawia jaką wersje brać a ma dobry komp niech się nie zastanawia.

Odnośnik do komentarza

@Wredny


Sposób na farming z Black Knightem: broń jednoręczna + w drugiej łapie rapier wykuty z duszy Crystal Sage'a(+50 Item Discov.), bierzesz swoją preferowaną broń w dwie łapy i walczysz, na BK najlepsze są backstaby - w sumie łatwy przeciwnik. Oczywiście cały set dropi, a przeciwnik się respawnuje.



Dzisiaj pvp było, zatrzymałem się w story - przynajmniej pierwszy przedmiot z covenantu wpadł :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jak to się regenerują? same z siebie? chyba, że jesteś zdziwiony regeneracją estosów przy ognisku? 

 

Also, ciekawostka:

 

w Aczkach na X1 jest achievement za... odblokowanie reszty achievementów :dafuq: tworcy zapomnieli usunac platynowe trofeum i wsadzili jest do wersji na X1? :D 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

 

jak to się regenerują? same z siebie? chyba, że jesteś zdziwiony regeneracją estosów przy ognisku? 

No właśnie same z siebie. Mam sobie 5 estusów, użyłem jednego bo oberwałem... jakiś czas później ja patrzę i znów mam 5 sztuk.

 

 

Whoa, niezle o.O jeszcze nie latałem tak długo bez podchodzenia do ognisk, ale ciekawe... pewny jesteś ze po drodze nie zahaczyłeś o jakiegoś bonfire'a albo przedmiot który w jakiś sposób flaski uzupełnił? 

 

@WrednyPL, wrzuć to proszę w spoiler..

Odnośnik do komentarza

Pograłem 5 godzin i albo jestem zmęczony, albo mam zwidy...

 

ESTUS FLASKI się regenerują w czasie gry!!! To jest jakiś niesmaczny żart twórców?!   :/

 

No też zauważyłem w pewnym momencie, miałem 0 a zaraz po pokonaniu jakiegoś przeciwnika 1. To pewnie od czegoś zależne, nie uwierzę że od tak się odnawiają. 

 

Wredny ale dej no to w spoiler, nie wszyscy chcą znać bossów. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...