Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

 

Typku, powtarzam - tarcza, która pozwala obserwować przeciwnika i uczyć się jego ruchów. Coś co w BB wymagało powtórzenia walki przez jedna złą decyzję. Poza tym tempo jest wolniejsze - żaden boss do tej pory nie dorównuje Gascoine'owi.

Typku, nie kazdy gra z tarczami. Ja nie uzywam. Sporo ludzi tez nie. W BB miales od uja fiolek, zwinne ruchy do defensywy itd wiec skoncz (pipi)ic, bo to indywidualne preferencje.

 

 

Smerfie, guwno mnie obchodzi czy grasz bez tarczy / ze zawiązanymi oczami / z buttplugiem w (pipi)e. Gra daje większe poczcie bezpieczeństwa niż BB ito jest fakt, a że z niego na własne życzenie nie korzystasz, to twój problem. Parafrazując twoje ułomne podejście napiszę, że dla mnie najtrudniejszą grą jest Hannah Montana the Movie - bo gram w nią z wyłączonym telewizorem :stupid:

Odnośnik do komentarza

Noobie podalem jeden przyklad. Wiec skoncz tu pisac swoje prawdy, bo poziom trudnosci zalezy od preferencji gracza. Co z tego, ze jest tarcza skoro polowa graczy woli robic uniki niz grac tarcza ktora wcale nie jest wyznacznikiem bezpieczenstwa tutaj.

W BB sie zycie odnawia po ciosach wiec mozna czasami isc na zywiol, w DkS3 to nie przechodzi.

Edytowane przez Jerome
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

W wiosce nieumarłych przy windzie do

ofiarnej drogi przyjechał nią taki małomówny npc wyglądający jak cebula

 

Pojechałem na dół i wróciłem do niego, ale już go nie było. Gdzie jest? Co straciłem nie rozmawiając z nim właściwie (był bardzo małomówny, tylko mruczał do mnie :) )

 

Swoją drogą

typek pilnujący dziewczyny zaraz obok też zniknął po rozmowie.

 

Odnośnik do komentarza

Inaczej, bo chyba masz niestwierdzone upośledzenie lekkie - ile warte jest zdanie kogoś, kto w BB zamiast guna w lewej ręce trzymał pochodnie i marudził, że gra jest przez to trudna? :yao:

Człowieku nie ośmieszaj się. Co do guna to juz masz prosty i bez bolesny sposób parowania dla każdego nooba. Chcąc nie chcąc juz wymieniłem ci 3 proste rzeczy względem dks3 przeciwko twojej śmiesznej tarczy.

Ponad 8tys h w Soulsy i ponad 2 tys w bb, ile jest warte zdanie nooba jak ty?

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

W wiosce nieumarłych przy windzie do

ofiarnej drogi przyjechał nią taki małomówny npc wyglądający jak cebula

 

Pojechałem na dół i wróciłem do niego, ale już go nie było. Gdzie jest? Co straciłem nie rozmawiając z nim właściwie (był bardzo małomówny, tylko mruczał do mnie :) )

 

Swoją drogą

typek pilnujący dziewczyny zaraz obok też zniknął po rozmowie.

 

polecam pojechać w górę typek tam też będzie na pół piętrze ale fajniejszy gość będzie na górze :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

W wiosce nieumarłych przy windzie do

ofiarnej drogi przyjechał nią taki małomówny npc wyglądający jak cebula

 

Pojechałem na dół i wróciłem do niego, ale już go nie było. Gdzie jest? Co straciłem nie rozmawiając z nim właściwie (był bardzo małomówny, tylko mruczał do mnie :) )

 

Swoją drogą

typek pilnujący dziewczyny zaraz obok też zniknął po rozmowie.

 

polecam pojechać w górę typek tam też będzie na pół piętrze ale fajniejszy gość będzie na górze :)

 

 

Dzięki, nawet nie wiedziałem, że się da pojechać w górę, jeździłem tylko w dół. :) Jutro spróbuje. Jeszcze jedno- jak mieć estusa +1? Mam 6 butelek póki co, ale przydałoby się żeby odnawiały ciut więcej :) I ogarnął ktoś

posąg velki i te dwie opcje co dają, bo nie brałem żadnej póki co

 

Edytowane przez second
Odnośnik do komentarza

Trzeba spalić w ognisku kości kogoś tam.

Znalazłem jedne w

 

Lokacja gdzie gigant naparza oszczepami. Po prawej stronie nad przepaścią jest krzywa półka skalna na która trzeba wskoczyć. Na niej są wspomniane kości. Na pewno pomoże dogadanie się z gigantem, żeby był miły i nie rzucał w Ciebie ;-)

 

 

(pipi)a serio? Ja myślałem, że mi to poziom ogniska podniesie jak w DkS 2 XD

Odnośnik do komentarza

Co daje opcja "Heal the Dark Sigil" u Fire Keeper po tym, jak przyniosłem jej

Firekeeper Soul ze szczytu wieży

?

Wnioskuję, że to takie "reverse hollowing", jak po użyciu Humanity/Human Effigy/Embera, ale miałem taką opcję nawet będąc "rozpalonym", tyle że kosztowała masę dusz, których akurat przy sobie nie miałem, więc nie mogłem spróbować.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...