Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

hitboxy poprawili ale nadal przez ścianę potrafi wróg przy(pipi)ać :).

 

Wczoraj miałem dobry motyw w pewnym momencie w wiosce są kanały ze szczurami. Wymyśliłem sobie że drzwi małe to takich dużych kolesiów pojedynczo do drzwi sprowadzę i to był mój bład. Koleś Schylił się i wszedł czyli nie ma jak w ds 1 czy 2 (dark knight) oraz bloodborne (sławne wilkołaki) że można było w ten sposób dużych wrogów łatwo zdjąć . Nie dość że wskoczył za mną to jeszcze poszedłem uciekając przed nim w mgłę a tam.... Powiedzieć że byłem między młotem a kowadłem to mało powiedzieć.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Spotkałem wczoraj 

Black Knighta

no i trochę się zawiodłem, pamiętam jak w 1 wycierali mną podłogę dość często a tu pyk za pierwszym razem, dwa backstaby i po nim. Oczywiście miałem nadzieję że dropnie swój miecz ale nie było tak miło, dziś go pewnie pomęczę trochę o ile się respawnuje. 

Odnośnik do komentarza

Kojarzy ktoś jakiego itemu potrzebuję żeby cofnąć unhollow w DS3?

Co do trudności gry, to wydaje się trudniej niż w Bloodborne;) Ale to chyba kwestia przyzwyczajenia do nawalania bez tarczy, itp. W DS3 walka nie jest już taka beztroska;) Ale gra świetna:D

Btw. Z tą niemożliwością normalnej zmiany języka to przegieli.

Nie do konca rozumiem co masz na myśli, ale tutaj embery są takim zamiennikiem humanity z 1 czy effigy z 2.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj sprobowalem troche pvp no i jest beka nie powiem. Co invadowalem typa to tylko widzialem spam "summoning phantom", jak jacys nekromanci lol juz od startowego ogniska z gangiem wyruszaja na lowy. Mam nadzieje ze da sie jakos normalnie powalczyc bez tych gankfestow. Trafilem tez na bugi z fogami, czasami nie moge wejsc do bossa za hostem przy coopie, spotkaliscie sie z czyms takim na konsoli?

Odnośnik do komentarza

czasami nie moge wejsc do bossa za hostem przy coopie, spotkaliscie sie z czyms takim na konsoli?

 

przez całą sesję? Bo ja nie mogę wejść do bossa, jak to jest pierwszy eccounter hosta z bossem, wtedy najpierw musi sie odpalic animacja i dopiero po niej można wchodzić ;)

 

A wczoraj zhaxowalem gre, próbowałem kogoś invadowac, ale nic się nie działo po napisie o tym, że kogoś będe nawiedzał. czekałem parę minut i nic, no to się wkurzyłem i jeszcze pojawił się mgła przy wejściu do drugiego bossa, co bym to nie wyszedł już z lokacji. Ale przez mgłe mogłem przejść (press A to move forward). Po przejściu, nie mogłem już wyjść z powrotem XD  Za mgła ognisko etc, to siadłem do niego i próbowałem się przenieść do Firelinka, ale gra chyba się zawiesiła na loadingu bo trawał dobre pare minut, w końcu wyłączyłem gierkę i włączyłem jeszcze raz i wsio już było ok :obama: 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jaki build robić. Nigdy nie grałem broniami z Dex więc Uchigatana kusi, jednocześnie postrzelałbym trochę fireballami w ziomeczków, ale nie wiem czy taki Dex/Int build w ogóle ma sens na PvE/PvP? No i potem upgrade w Crystal albo Simple Weapon?

Ma, ja tak gram obecnie. Daj sobie upgrade RAW na uchigatane, tracisz wtedy scaling ale poki nie bedziesz mial duzo dexa to bedziesz robil wiekszy dmg i bedziesz mial mozliwosc enchantowania broni.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Odnośnie Smoczyska.

 

 

Smoka jak zawsze można przegonić strzelając do niego z Łuku potrzeba z 60/70 strzał jak nie ma się jakiejś ilości Dexa i daje Large Titanite Shards o ile dobrze pamiętam

 

 

stoodio no to poważnie nieźle idziesz ja jestem w sumie za Katakumbami :obama: i problem miałem tylko z bossem na bagnach problem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...