Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Rayos,

,

na początku strefy przy tym ognisku z grubą baba idziesz w prawo i za mostkiem przed stajnia w prawo do ukrytej sciezki. Tam przelazisz po dachach i na dole będzie lazil ten mob z piłą, zamiast atakować wlazisz mu do klatki na plecach

 

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

Rayos,

,

na początku strefy przy tym ognisku z grubą baba idziesz w prawo i za mostkiem przed stajnia w prawo do ukrytej sciezki. Tam przelazisz po dachach i na dole będzie lazil ten mob z piłą, zamiast atakować wlazisz mu do klatki na plecach

 

 

obama, to będę próbował, ale póki co bez powodzenia bo mnie słyszy jak sięskradam :( 

Odnośnik do komentarza

Pomagam przy ostrym skurczybyku

Dragonslayer Armour

Hosty padaja jak muchy. Jeszcze trafilem do pary z gosciem z ktorym mialem wojny w BB. Karva tysiace graczy, a tu znowu sie spotkalismy tym razem w jednej druzynie. Lolz :)

I znalazlem Rapier ktory idealnie jak Black Blade pasuje pod moje statsy i mi sie za(pipi)iscie podoba, ze az mi stanol. Caly czarny tez i tylko zimny lod jest poswiata. Ha haa i tez mam na +4 z twinklow juz :)

Irithyll Rapier

1Klpa9v.jpg

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Czy pan

cebula

pojawia się jeszcze później bo obecnie pomógł mi w walce z ognistym demonem? 

 

Znalazłem przedmiot do cofnięcia infuzji. Ja mam katanke w którą wsadziłem gem ognia i pytanie jak usunę infuzje tracę gem? 

 

 

Jak dostać się do dupy siedzącej w więzieniu przed wieżą?

Odnośnik do komentarza

Ale Wy mówicie o tej w Undead Settlement? Bo jak o mieście nieumarłych to

jest klucz do kupienia w kapliczce zjednoczenia i musicie poszukać wejścia do piwnic ze szczurami (tuż przed mostem po prawej stronie jest drabina)

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale Wy nie mówicie o tej w Undead Settlement? Bo jak o mieście nieumarłych to

jest klucz do kupienia w kapliczce zjednoczenia i musicie poszukać wejścia do piwnic ze szczurami (tuż przed mostem po prawej stronie jest drabina)

 

Dzięki wiedziałem że te drzwi gdzie szczury musiały być ważne. Zapomniałem spojrzeć u babki na nowy asortyment :D

 

@jeez

 

z tego co mówił ten koleś to on ją broni a nie więzi :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy isc do Farron's Keep czy do Cathedral of the Deep :/

 

 

Ja poszedłem najpierw do cathedral. Z tego co pamiętam to po ubiciu bossa dostaje się item dzięki któremu będzie można iść dalej (kilka lokacji po Farron's Keep jest "ściana", którą możemy przejść dopiero gdy mamy właśnie owy itemek z bossa).

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy isc do Farron's Keep czy do Cathedral of the Deep :/

 

Nie znalazlem jeszcze ani jednej sciany iluzji. Jakos nie umiem wychwycic gdzie one moglyby byc.

 

Ktos zabil te wielkie kraby w Road of Sacrifice? Raz ze zadaje im nikly dmg to jeszcze uciekaja pod ziemie w polowie walki.

Na jakim levelu masz broń? Na tym etapie powinienes mieć już chyba +3 i te kraby nie powinny sprawiać problemu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...