Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

boże, skończyłem te katakumby. a gdzie do chu,ja, co się obs,rałem to moje

 

mój Jason-gimp

 

S9Pr3CK.jpg

 

Czemu się obsrałeś? sama lokacja jak dla mnie prosta, nie licząc jednego czy dwóch czerwonookich :dunno:. Nadal mam wrażenie, że przebiegłem przez te katakumby i nawet połowy nie zwiedziłem xD. Może to dlatego, że tak dużo czasu spędziłem na bagnach... Jak długo tam siedziałeś? 

Odnośnik do komentarza

dla mnie żadna lokacja nie jest prosta :cool:

 

nie wiem ile, ale sporo.

 

 

zszedłeś w dół po rozwalonym moście? tam jeszcze jest spory kawałek

 

Tak, ale jeszcze 

jeziora

nie zwiedziłem, wolałem iść do bossa :). Dziś tam wrócę i polatam trochę jeszcze, bo czuję w kościach, że coś ominąłem, nie lubię tego uczucia, dlatego wczoraj chyba jeszcze z 2h latałem po bagnach szukając ukrytych rzeczy :D 

Odnośnik do komentarza

Też smiechłem z tego :yao:

 

W Undead Settlement nie idź mostem w prawo to znajdziesz bossa

 

Ja to się czasami zastanawiam jak ci ludzie dochodzą tak daleko nie wiedząc jak używać rolki czy parry ale tak w ogóle xD. Wczoraj z Bansaiem siedzieliśmy w AP prawie 3h na Dryed Fingers praktycznie większość czasu jeden Invade za drugim po 2 Red/Purple Phantomy nie zginelismy ani razu. Jedyna taktyka Invaderow to szpagat do mobkow co im niezbyt wychodziło z pewnych przyczyn.

Odnośnik do komentarza

Jak mozesz sobie przyzwac kilku typa na bossa, a sam mozesz usiasc w kacie to co sie dziwic. wczesniej tego nie bylo. Z drugiej strony gra jest bardziej przystepna dla casuali, co pewnie tez troche podkreca sprzedaz. Nadal mozna grac po staremu, tylko ty i boss, wiec wilk syty i owca cala jak to mowia. 

 

To prawda. Ja tam żadnej satysfakcji nie odczuwam bo zabiciu bossa w co-opie, ale jak ktoś tak lubi to niech ma. 

Odnośnik do komentarza

Olej tego przy ognisku.

 

Ten drugi

 

 

Dropi ringa i strzeże set czarodzieja

 

 

also

 

 

Krab na bagnie właściwym (farron keep) też dropi ringa

 

 

i also

 

 

na zalanym lesie nie ma w sumie nic ciekawego oprocz black knighta ktory dropi swoj set

 

 

i also

 

 

na bagnach wlasciwych mozna zebrac duzo tytanitow, ulepszenie estusa, ulepszenie leczenia estusa, covenant, sub-bossa itd itp, warto pozwiedzac.

 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś chce set/bronie Black Knighta to w jednej opcjonalnej miejscówce 

jest ich 4 blisko ogniska, i znacznie sprawniej można to tam pofarmić.

 

 

teraz mi to mówisz? :P Pewnie gdzieś dużo dalej niż ja jestem teraz, no ale... ;)

 

@wrednyPL, ja po 5 walce z jednym zabijałem go bez żadnych obrażeń, także tego :lapka: prosty jest, ma prosty schemat ataku

Odnośnik do komentarza

Messer - pogięło Cię? :)

 

Czterech??? Ja z jednym miewałem problemy  :obama: 

 

 

Leję tych knigthów ich własną bronią BKS +5 tak więc nie są bardzo groźni, i wiadomo przecież że nie zaczepiam 4 na raz :)

 

@Rayos - to już raczej miejsce pod koniec gry. 

Edytowane przez messer88
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...