Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tez mi sie wydaje w miare latwe. Chociaz niektorzy przeciwnicy kopali mi dupe jak malo kto. Glownie pontiff knighty i ich kolecy ogniowi czarodzje. Dodatkowo jezusy z krzyzami na bagnach i ich agresja. Ale ogolnie sytuacja jest pod kontrolą.

 

 

Co do dlugosci gry to zdziwilo mnie ze kilka miejscowek jest strasznie mała. Pare kroków i boss.

 

 

No ale ogolnie gierka swietna. Chyba moje ulubione soulsy.

 

Obecnie jestem pod koniec. Zostaly mi jeszcze tylko chyba 3 lokacje z czego dwie opcjonalne

 

 

 

trudno mi się wypowiadać o poziomie trudności, bo znam tą serię jak własną kieszeń i gram całkiem nieźle. ale....

bossowie w większości wydają się łatwiejsi niż wcześniej, dają wiecej miejsca, mają bardziej sygnalizowane i przewidywalne ataki.....prócz trzech, może czterech, dających solidne wyzwanie. przeprawianie przez levele to inna bajka. AI jest w tej części wyraźnie lepsze, rozstawienie przeciwników i konstrukcja leveli dają w kość bardziej

 

 

 

Dokładnie to co pisałem. Dlatego zdecydoanie bardziej niz w poprzednich czesciach jara mnie eksploracja niz walki z łatwymi bossami. 

 

Lol grac z npc albo pomoca w soulsy. Tylko raz sie tak shańbiłem przez wszystkie 3 czesci i bb. No ale burnt ivory king z dlc ds2 to była kur.wa przeokrutna 

Odnośnik do komentarza

Dwójka ze swoim potrójnym dlc to jak dla mnie najtrudniejsza cześć z serii Soulsborne. Najłatwiejszy jest zdecydowanie BB, nawet to dlc nie zrobiło na mnie wrażenia a taki niby trudny Laurence poszedł przy pierwszej próbie na niskim levelu mojej postaci.

 

imo poza FL, Maneatarami i przedostatnim przeciwnikiem Demonsy miały łatwiejszych bossów niż BB.

choć najwięcej zrobiło tu odstawienie ciężkich zbroi i tarcz, zapomnienie o magii oraz łuku, oraz o pomyśle na profilaktyczny blok.

 

wOH walczyłeś na ng czy ng+? ja i mate5 wystartowaliśmy na ng++ na wysokim levelu i obaj bossowie na literkę "L", to był (pipi)y koszmar. ;/

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich fromsoftwarowiczów, dzisiaj zakupiłem swoją kopię gry Dark Souls Trzy. Udało mi się pokonać pierwszego bossa w tutorialu, jestem pijany, nie grałem w żadne Soulsy, jestem wychowany na Bloodborne, ale już kocham tę grę, a z samouczka nie wyszedłem. Chciałem tylko powiedzieć, jak się cieszę tą grą.

Odnośnik do komentarza
Bug

 

Wiadomo ale ciekawe czy coś konkretnego go powodowało. Zrozumiałbym gdyby sobie spacerował po tym moście i nie było tych obramowań, to nawet byłoby całkiem zabawne a tak to z niezidentyfikowanego powodu sobie po prostu umiera. Może te smoko-paprochy mu przepaliły kondensator xd
Odnośnik do komentarza

 

Dwójka ze swoim potrójnym dlc to jak dla mnie najtrudniejsza cześć z serii Soulsborne. Najłatwiejszy jest zdecydowanie BB, nawet to dlc nie zrobiło na mnie wrażenia a taki niby trudny Laurence poszedł przy pierwszej próbie na niskim levelu mojej postaci.

 

imo poza FL, Maneatarami i przedostatnim przeciwnikiem Demonsy miały łatwiejszych bossów niż BB.

choć najwięcej zrobiło tu odstawienie ciężkich zbroi i tarcz, zapomnienie o magii oraz łuku, oraz o pomyśle na profilaktyczny blok.

 

wOH walczyłeś na ng czy ng+? ja i mate5 wystartowaliśmy na ng++ na wysokim levelu i obaj bossowie na literkę "L", to był (pipi)y koszmar. ;/

 

Co wy wiecie o bossach BB jak nie byliscie w CRF kielichach na 5 glebokosci.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich fromsoftwarowiczów, dzisiaj zakupiłem swoją kopię gry Dark Souls Trzy. Udało mi się pokonać pierwszego bossa w tutorialu, jestem pijany, nie grałem w żadne Soulsy, jestem wychowany na Bloodborne, ale już kocham tę grę, a z samouczka nie wyszedłem. Chciałem tylko powiedzieć, jak się cieszę tą grą.

 

Jak ci radzilismy zebys jednak zagral w soulsy skoro bb tak ci sie podobało to było "Ne, ne bede grał zupelnie mi nie podeszly, soulsy fe"

Odnośnik do komentarza

 

Dwójka ze swoim potrójnym dlc to jak dla mnie najtrudniejsza cześć z serii Soulsborne. Najłatwiejszy jest zdecydowanie BB, nawet to dlc nie zrobiło na mnie wrażenia a taki niby trudny Laurence poszedł przy pierwszej próbie na niskim levelu mojej postaci.

 

imo poza FL, Maneatarami i przedostatnim przeciwnikiem Demonsy miały łatwiejszych bossów niż BB.

choć najwięcej zrobiło tu odstawienie ciężkich zbroi i tarcz, zapomnienie o magii oraz łuku, oraz o pomyśle na profilaktyczny blok.

 

wOH walczyłeś na ng czy ng+? ja i mate5 wystartowaliśmy na ng++ na wysokim levelu i obaj bossowie na literkę "L", to był (pipi)y koszmar. ;/

 

Demony podobnie jak BB nie sprawiły mi problemów. Jak pierwszy raz przechodziłem to Gargulce i Old King Allant padli za pierwszym razem.

Najtrudniejszy przeciwnik do pokonania w Demons to nie boss a sub boss tzn. Old King Doran. Ja do niego poszedłem od razu na początku n+ bo zapomniałem o nim a trofeum trzeba było wbić i trochę miałem kłopoty, no ale jakoś znalazłem na niego super sposób, którego nawet w sieci nie ma. Jakby nie to, to byłby najtrudniejszy przeciwnik w historii soulsborne. Ja nie uznaje lamerskiej magii, pomagierów, łuków a czasami to nawet bez tarczy gram. Walka z tym królem była prawdziwym wyzwaniem, bo byłem praktycznie na jeden strzał.

 

BB jest grą szybką a ja jestem miłośnikiem bijatyk Virtua, Tekken, Street itp. Być może dlatego też owa giera była dla mnie łatwa, powiedzmy poziom hard z God of War 3.

 

Z przeciwników w BB to chyba najtrudniejsze były te rekiny w wiosce rybackiej gdzie poszedłem do nich po broń aby mieć 100% na trofeach. 

Edytowane przez Kyokushinman
Odnośnik do komentarza

Panie i Panowie. Dziś wieczorkiem znowu spotykamy się na FC( Fight Club)

 

Lokacja ta sama co ostatnio

High Wall of Lothric

SL(level postaci) nie ma znaczenia. Ściągamy się po haśle : dupa

 

 

Tylko czerwone znaki.

 

Jest jeden warunek. Gramy cosplayami bossów, npc lub innych postaci. Jeśli nie macie sprzętu zawsze można wam coś zrzucić:)

 

 

Można nawet zrobić cosplay zwykłego mobka z DKS3.

 

Start godz. 20-21 czasu PL

 

Będzie strim. Będzie alkohol i będzie pijany Foreścik czyli wrażeń sporo :D

 

ZAPRASZAMY

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez bokser
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...