Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Ta walka 2v1 trwala okolo 30min. Pomocnik mr.noob padal 7 razy i za kazdym razem byl przywolywany ponownie. Na koncu imo epicki finish. Najazd z wczorajszego streama. Jesli ktos nie chce calosci (tej nagranej) ogladac to ostatnie 2 min chociaz niech zobaczy. Zapraszam.

 

 

Mam pytanko (DkS3 PS4)
Otoz wczoraj pod koniec streamowania nie moglem nikogo najechac w Irithyll Dungeon - gdzie codziennie najdluzszy czas na przywolanie do najazdu to bylo jakies 30 sekund. Internet smiga, wszystko dziala, jestem online, a nikogo nie wyszukuje. Sprawdzilem rowniez kladac bialy znak i tez nikt nie przywolal. Ktos moze wie jaki moze byc powod tego? Czy u innych na ps4 wszystko dziala jak nalezy? U mnie internet dziala, wiec moze server? Ale jesli u innych jest ok to prosze o pomoc.
Dzieki.

 

EDIT: Kilka osob pytalem i im dziala. Ja nie moge na zadnej mapie najechac. Searching for invade do usranej smierci. Przez kilka godzin raz mnie przywolalo, gdzie praktycznie zawsze czekalem na inwazje sekunde. Duchy widze, wiadomosci widze. :(

 

EDIT2: Naprawilo sie

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Eh najeźdźcy mają przesrane w tej części. Mniej butelek, mniej HP i pewnie level też trochę mniejszy. Nie ma praktycznie szans żeby zginąć przez nich. Nawet jak ktoś ma większy skill to i tak kończą mu się butelki, a ja w końcu wysępię parry.

Siedzę i z nudów, używam wysuszonych palców i zabijam ich po kolei na około 100 walk może ze 3 razy padłem przeciwko partyzanie, młotkowi smougha i jakieś podwójne miecze na bleed. 

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

W patchu 1.07 znerfili comba spin2win halabardami itp. czyli R1-L2-R2. Teraz ostatni hit się nie łączy ale czasami łapie rollującego, bądź, nie wiem czemu - wchodzi i jest 3hit(może to zasługa mitycznego poise). Pobawiłem się trochę z driad fingerem i Spiked Mace i te combo nadal robi. Biedni invaderzy.


Zabawe nagrałem w króciótki montaż. Rozegrałem dużo więcej walk ale na montaż wybrałem tylko te gdzie kończę spin2win.


 


Aha na nagraniu widać jak ludzie próbują parować maczugę, a jak wiadomo 2H R1 wielkich broni jest nie parowalne. W ogóle ostatnio każdy kozak tryhard biega z cestusem albo małą tarczą do pary no i przyjmują młota na ryj cwaniaki typu forumowy bóg serii souls.


Enjoy:


 



  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Aha na nagraniu widać jak ludzie próbują parować maczugę, a jak wiadomo 2H R1 wielkich broni jest nie parowalne. W ogóle ostatnio każdy kozak tryhard biega z cestusem albo małą tarczą do pary no i przyjmują młota na ryj cwaniaki typu forumowy bóg serii souls.

Raczej nooby przyjmuja, nikt inny.

 

Filmik slaby, kilku noobow pada po wcisnieciu jednego guzika i caly czas ta sama akcja. Kilka broni jak halabardy czy exile gs sa idealne na noobow, bo te bronie same zabijaja wlasnie casulow. No offence, ale slabe to jest. Do tego zamiast przywolywac znaki dla fair walk to uzywasz fingera do sprowadzania najezdzcow z minus 30% hp.

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Napisalem, że filmik for fun i właśnie o to chodziło żeby pozabijać tym niesławnym combosem . Nie wybieram kto mnie zaatakuje ale jak już najeżdża to powinien być gotowy na walke 1vs3 a już przynajmniej na rozwalenie 1 hosta. Kilku z tych graczy było naprawdę dobrych(walczyłem z nimi wiele razy), a i tak dali się przynajmniej raz na to złapać ale fakt większość to nuby.

Te combo było instant kill przed paczem na moim filmiku jest już znerfione.

 

Na poprzednich filmach przywoływałem znaki i mnie przywoływali dla fair walk. Zresztą od kiedy ty jesteś takim zwolennikiem fair walk.

Edytowane przez devilbot
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja jestem zwolennikiem freestyle'u, ale walki fair szanuje tez - jednak tylko na mapach znanych z fair walk ala miejsce z Sulywahnem czy na fight clubach. Jednak bardziej rajcuje mnie brak zasad w randomowych najazdach.

Dobrze, ze to znerfili bo kilka broni przez to bylo bardzo OP jak bron Gundyra i inne z tym wiatrakiem.

No jak for fun to ok, wazne by sie bawic i miec frajde.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...