Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

W lochu Irithyll jakies 10% graczy jest sama... Zawsze mozna ich znalezc przy pierwszym ognisku modlacych sie o znak na ziemi... Nikt kto wszedl do lochu Irithyll nie wrocil zywy. Mozesz wejsc i pomoc... ale tez zginiesz. Jednak jesli spotkasz kobiete gdy bedziesz sam, moze da Ci propozycje... Mrok lub smierc... Tam slonce nie oswietli drogi. Praise the Dark!

 

Klucz do... przezycia?

 

 

Odwazni smialkowie jak ten pomaranczowy

 

 

W kazdym koncie kryje sie smierc

 

Iluzja czy ucieczka ze swiata...

 

Nowy build i kilka filmikow z ow buildem wyzej. Powrot do ukochanego Black Blade, ale tym razem pod Hollow i Blood z Luck statsem i odpowiednim gemem.

 

EDIT: 3 tchorzy ktorzy omijaja Lochy o kilometry :lol: O to chodzi, ale minusikami nie ocalicie tych biedakow wchodzacych do Lochow. Ha haaa haa :Coolface:

Gina w panice, wykrwawiaja sie... a wystarczy ukleknac jak w filmiku wyzej i moze wtedy zostaniecie ocaleni. Moze...

 

To specjalnie cos dla was. Jak zostalem zaskoczony jak nigdy, a od pierwszego ogniska 2 padlo w tym ten gosciu bialy, zapewne znajomy hosta :) ktory go przywolal w stolicy 2 raz.

Edytowane przez Jerome
  • Minusik 8
Odnośnik do komentarza

to parry co ci gościu zrobił w ostatnim filmie jest lepsze, niż wszystkie twoje dotychczasowe filmy

 

masz błąd w tytule filmu. surprise a nie surprice

 

 

 

W kazdym koncie kryje sie smierc

 

w jakim ku.rwa koncie ? bankowym ?

 

 

 

W lochu Irithyll jakies 10% graczy jest sama

 

jest samych, ogarnij analfabetyzm  

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

To byla gra slowna Kazub z tym Surprice, ale widocznie za wielka glebia. Ten filmik udowadnia, ze nie widziales nawet 10% moich filmikow, bo sporo jest mega. No, ale to akurat mnie nie zdziwilo na tym forum.

 

Najbardziej smieszy jak to niby wielkie forum ma male siusiaki. Ogolnie(pipi) na minusy, ale minusowac goscia maniaka serii ktory caly czas gra i stara sie cos robic, nawet pisze biedne opowiadania jest zabawne. Zawsze staram sie budowac do tych growych walk jakas otoczke piszac jak jest, ale ubierajac to w ciemne szaty jak moj post wyzej ktory jest prawdziwy, a nie arogancki. Ja nie minusuje gosci ktorych nie trawie, a ktorzy kochaja ta serie, bo po co? Wasza psychika jest slaba i dawno polamana i to mnie smieszy najbardziej. Tylko, ze nie jestem Zetta i minusiki nic nie znacza dla mnie. Praise the Dark!

Zeby bylo jasne, minusujcie dalej. I tak dawno zostaliscie polamani tylko, ze nawet do tego nie darzylem. Zlamala was wasza z&z. :lol:

 

Kazub wybralem dla Ciebie pierwszy lepszy filmik. Obadaj koncowke bo caly dlugi. IMO to zjada te lucky parry. A to pierwszy filmik z brzegu.

Edytowane przez Jerome
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

 

 

To byla gra slowna Kazub z tym Surprice, ale widocznie za wielka glebia.

 

 okej sprawdźmy to, posługując się wyszukiwarką google.....

 

http://pl.urbandictionary.com/define.php?term=Surprice

 

tak. zakładając, że definicja ta jest celna i wyczerpująca, to moje dryfujace po mieliźnie horyzonty myślowe nie mogą skojarzyć tego z sytuacją zaistniałą na twoim filmiku. zechciałbyś ?

 

 

 

Ten filmik udowadnia, ze nie widziales nawet 10% moich filmikow, bo sporo jest mega
 no to zarzuć z jeden
Odnośnik do komentarza

Kazali edytowac, aby postu pod postem nie bylo.

To idz w to miejsce i spadnij idealnie na glowe i zabij jednym ciosem gdzie gosc zapewne prawie zawalu dostal - skad, jak i dlaczego.

1v1 przerabialem, tez mam sporo na kanale, ale 1v1 to mozna ogladac najlepsze FC na zywo niz dawac to na jeden filmik - imo nuda. Wole zdecydowanie randomowe walki bez zasad czy to 4v1 czy 2v1, obojetnie, ale wtedy sie cos dzieje.

Zeby wygrywac 4v1 nawet z uzyta przez przeciwnika roslinka gdzie wrogowie npc hosta atakuja rowniez nas trzeba sie wykazac nie tylko skillem 1v1, ale i szybkim planowaniem, orientacja w terenie i cala reszta. To jest to co uwielbiam najbardziej, a FC to co tydzien na twitchu leca i mozna na zywo ogladac.

Moje walki 1v1 ktorych kilka tez ostatnio wrzucalem wygladaja tak sobie, bo zawsze przeciwnik latwo ginie. A jak mozesz Kazub zauwazyc - dodatkowo gram bez defow (taki styl i wyglad uwielbiam) oraz dla podkreslenia fashion souls uzywam Untrue Dark Ring ktory zabiera mi poswiate, a nic nie daje gdzie moglbym tam Favor+2 dac czy Flyn ring. Zatem utrudniam sobie jeszcze bardziej.

 

Ornit nie umiem montowac filmikow. Nie jestem tez youtuberem, wrzucam dla siebie i grupki maniakow. To nie moja dzialka. Bedzie FC to bede dawal tutaj linki - tam same walki 1v1. Ja kocham polowac i zabijac pomocnikow, a na koncu hosta. :)

 

Kazub dla Ciebie 1v1 zakonczony perfectem. Filmik z przed kilku dni. Ma i takie.

Edytowane przez Jerome
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...