Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet na Pc dropi w niektórych miejscach u mnie np przed tancerką na placu, przed grand archives nie mówiąc o lokacji z dwoma smokami. A pecet na pewno wystarczający. Tysiące ludzi gra codziennie na xboxie one więc musi być ok.

Ostatnio włączyłem prince of persia na ps2 i tam dropi równo ale kiedyś nawet nie zwróciłem uwagi.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie dark souls 1 to super gra, skonczykem 1 i 2. Jak jedna wersja na dana konsole chodzi lepiej a mam dwie konsole to chce lepsza wersje. Nie czepiam sie gry jako takiej tylko jej wydajnosci w niektorych monentach. To samo pisalem w temacie dooma 4, pytalem o roznice w grafice to ludzie mysleli ze na gre narzekam ze slaba..tutaj mi chodzilo o czysto techniczne porownanie. Jezeli gry dzialaja podobnie to wybieram wersje na xbona bo mi pad minimalnie bardziej pasuje pod duze lapy. Jak gra chodzi zauwazalbie gorzej ba xbonie to biore na ps4:)

Odnośnik do komentarza

W Blighttown było ok 15 fps-ów i to nieomal cały czas przebywania w tej lokacji zarówno na PS3 jak i X360. Nie przeszkodziło to nazywać DS jedynkę mianem GOTG...

 

Miałem ostatnio 'przyjemność' tam wchodzić znowu bo potrzebowałem parę Green Titanite Shardów. :facepalmz:

 

Gra i tak GOTG.

Odnośnik do komentarza

@czejenix miałem podobny dylemat, wybrałem wersje na xboxa, bo była sporo tańsza   :cebula:

 

muszę niestety potwierdzić, gra na one zalicza czasem spore dropy przy większych zadymach lub niektórych animacjach (np. transformacje wrogów). co nie znaczy, że gra jest niegrywalna. mi jako nowicjuszowi dark souls gra się bardzo przyjemnie i nie mogę się oderwać

Odnośnik do komentarza

Czejenix skończyłem DKS 3 na PS4 i gra chodziła dość dobrze przez większość czasu, wyglada graficznie gorzej niż Bloodborne ale framerate raczej stały. Jak DF mówi, że są dropy na XO i ma ci to przeszkadzać a masz obie konsole to wiesz co zrobić.

Odnośnik do komentarza

Ukyo Tachibana +3 i można lać frajerów  :cool:  :cool:

 

Zastanawiam się, czy pierwszego przejścia nie zrobić tak po łebkach, tzn. tak jak mi się widzi, a potem NG+ i lecieć z poradnikiem każdą lokację, tłuc wszystkich adwersarzy, by niczego nie przegapić?  

Edytowane przez WiekszyZiemniak
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...