Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Zgrzałem się na ta wersja z steelbookiem, tak więc raczej wezmę pre order w empiku. A jak się rozmyślę to i tak zakupie na premierę. 

 

 

Dobra jednak podziękuje za zakupy w empiku, Apocalypse edition za 249 w rtv euro. Poszło zamówienie. :)

Edytowane przez messer88
Odnośnik do komentarza

Cały design Dark Souls III jest oparty na moich osobistych preferencjach. Dark Souls II spoczywało w rękach innych ludzi z From Software, więc to ich gustom odpowiadało. Jeśli chodzi o design świata i innych elementów, wolę pod kątem struktury wrócić do czegoś bardziej przypominającego pierwszą grę i Bloodborne, coś z bardziej spójnym światem. 

 

http://www.pssite.com/news/48299/dark-souls-iii-to-gra-miyazakiego-wroci-wszystko-co-najlepsze.html

Odnośnik do komentarza

Zgrzałem się na ta wersja z steelbookiem, tak więc raczej wezmę pre order w empiku. A jak się rozmyślę to i tak zakupie na premierę. 

 

 

Dobra jednak podziękuje za zakupy w empiku, Apocalypse edition za 249 w rtv euro. Poszło zamówienie. :)

 

Dzięki, również poszło z płatnością przy odbiorze :lapka: mam nadzieję, że nie będzie problemów? Ciekawe, bo w takiej samej cenie mają podstawową wersję... 

Odnośnik do komentarza

Poważnie sie nad kolekcjonerką zastanawiam. Ostatnio mi sie raty skonczyly i w sumie wzialbym. EH. Jednak to 600 zł ;| 

 

 

btw. jak co to tu za 259 

http://www.grymel.pl/gry-na-ps4-dark-souls-iii-apocalypse-edition-pl-o_l_429_5785.html?q=1

kolekcjonerka 

http://www.grymel.pl/cenega-dark-souls-iii-edycja-kolekcjonerska-pl-o_l_5788.html

Edytowane przez Plamek
Odnośnik do komentarza

@Rayos - kiedyś coś tam zamawiałem przed premierowo w RTV i było wszystko ok. Empik ma tak samo, zwykła wersja też w cenie tej ze steelbookiem.

brałem Bloodborne w empiku, preorder na limitke, tylko dlatego ze mialem bony z roboty. Cały forumek już grał, a ja prawie tydzień czekałem. Podobnie miałem z FF Type-0, już tam nic nie zamówie w preorderze.
Odnośnik do komentarza

Poważnie sie nad kolekcjonerką zastanawiam. Ostatnio mi sie raty skonczyly i w sumie wzialbym. EH. Jednak to 600 zł ;| 

 

 

btw. jak co to tu za 259 

 

http://www.grymel.pl/gry-na-ps4-dark-souls-iii-apocalypse-edition-pl-o_l_429_5785.html?q=1

 

kolekcjonerka 

 

http://www.grymel.pl/cenega-dark-souls-iii-edycja-kolekcjonerska-pl-o_l_5788.html

 

Kilka postów wcześniej wklejałem przecież kolekcjonerkę z gram.pl za 509 zł

Odnośnik do komentarza

U mnie tak samo jest, brałem płatność przy odbiorze. Ja tam na rtv nie mam powodu żeby narzekać, ale jakbym miał sytuacje taką jak Shen wyżej opisał to bym podziękował bo bankowo nie czekałbym tygodnia aż łaskawie grę dostarczą. Po cichu liczę że apocalypse edition będzie miał też MM, wtedy sobie elegancko zetnę 20 parę złotych dzięki rabacikowi. :cebula:

Odnośnik do komentarza

Taki mail mi przyszedł

 

Szanowny Kliencie,
dziękujemy za złożenie Rezerwacji.

Przystępujemy do sprawdzenia możliwości realizacji. Obecnie oczekujemy na podanie terminu dostawy produktu do Naszego magazynu. Datę wysyłki podamy w kolejnej korespondencji. Dokładamy wszelkich starań aby Rezerwacja została zrealizowana jak najszybciej.

W przypadku wystąpienia trudności w realizacji powiadomimy Cię o tym w celu ustalenia dalszych działań.

W przypadku rezygnacji kontaktuj się z nami: e-mailem, telefonicznie lub skorzystaj z opcji "Anuluj" w Twoim koncie.
Dzwoniąc do Centrum Obsługi Klienta, prosimy przygotować numer Rezerwacji.

Niniejsza wiadomość nie stanowi jeszcze Potwierdzenia Rezerwacji.

 

 

 

Całkiem możliwe że jest tak jak napisałeś. 

Odnośnik do komentarza

Jest tez opcja ze nie mieszkacie w duzym miescie i nie ma opcji ze "pójdę do sklepu w dzień premiery, wezmę z półki, pójdę do kasy, zapłacę, odpalę sobie gierkę, pogram, a potem wejdę na forum, żeby zamiast czytać o wrażeniach z gry, patrzeć na lamenty preorderów-frajerów"

 

Bo albo gry nie bedzie albo bedzie kosztowac 280zł.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

zastanawiam się nad preorderem kolekcjonerki ale potem sobie myślę o tych figurkach co mam i nawet nie mam gdzie ich składować. Boję się że ta figurka to taka popierdółka jak większość z kolekcjonerek. Za to steel book będzie ładnie się komponować z tym z bloodborne :)

 

 

Zastanawiam się nad wersją na jaki sprzęt. Serce mówi PC ale rozum przypomina z(pipi)aną wersje dark souls 1 i kłopoty techniczne które dopiero moderzy naprawiali. Z drugiej strony chętnie brałbym wersje na x'sa ale wiadomo to ta "gorsza " konsola i technicznie lepiej mają opanowane ps4 . Chociaż Bloodborne pokazał że tu też zrobili techniczną kaszanę :D  Wybory .....

 

Biorę na Xone apocalypse a jak przed premierą okaże się że ta wersja jest o kant dupy to szybko w sklepie wezmę na pc lub ps4.  Liczę na jakiś test od digital w okolicy premiery. Naprawdę nie boję się o design świata czy miodność samej gry ale o techniczne aspekty już tak. From to niestety kiepska firma jeżeli chodzi o technikalia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...