Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Też tego nie rozumiem, zayebista seria gierek, wychodzi nowa część, zamiast się cieszyć to narzekają.  Wiadomo, że nie będa to doskonale gierki, ale wybrzydzanie jest nieładne.

Fajnie, że robią takie gierki a nie kolejne CoD czy inne tasiemce (bez obrazy)

Ja sie mega jaram bo to jedna z niewielu serii, która trzyma mnie przy graniu. I będe tylko się modlił za to by Soulsy nie skończyły jak np. kultowy Wipeout.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

To jest typowe polactwo banny, skupianie sie na szukaniu wad zamiast pozytywnym mysleniu ze bedą kolejne dziesiątki godzin grania w swietną serie. No czaisz typa ze mu wzorki na tarczach nie odpowiadaja? Pewnie tez kolor zbroi nie modny tego lata i halabardy zbyt tępe. Jak ja nienawidze takich ludzi.


Ja juz szykuje krople do oczu bo wiem ze mozliwe ze nie bede jadl w pracy jak wsiakne tak jak to bylo przy kazdym DS a mu wzroki na tarzy nie pasuja  :yao:

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

To jest typowe polactwo banny, skupianie sie na szukaniu wad zamiast pozytywnym mysleniu ze bedą kolejne dziesiątki godzin grania w swietną serie. No czaisz typa ze mu wzorki na tarczach nie odpowiadaja? Pewnie tez kolor zbroi nie modny tego lata i halabardy zbyt tępe. Jak ja nienawidze takich ludzi.

 

Jak już tak ochłoniesz w tej nienawiści to przyuważ że Qjon się jedynie zapytał czy był konkurs na design tarczy do DS3.

Odnośnik do komentarza

Też tego nie rozumiem, zayebista seria gierek, wychodzi nowa część, zamiast się cieszyć to narzekają.  Wiadomo, że nie będa to doskonale gierki, ale wybrzydzanie jest nieładne.

Fajnie, że robią takie gierki a nie kolejne CoD czy inne tasiemce (bez obrazy)

Ja sie mega jaram bo to jedna z niewielu serii, która trzyma mnie przy graniu. I będe tylko się modlił za to by Soulsy nie skończyły jak np. kultowy Wipeout.

Zaraz zaraz...a Dark Souls to nie tasiemiec? Trójka to bedzie z grubsza piąta gra, w której chodzi o to samo, z bardzo podobną mechaniką i dizajnem :yao:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To jest typowe polactwo banny, skupianie sie na szukaniu wad zamiast pozytywnym mysleniu ze bedą kolejne dziesiątki godzin grania w swietną serie. No czaisz typa ze mu wzorki na tarczach nie odpowiadaja? Pewnie tez kolor zbroi nie modny tego lata i halabardy zbyt tępe. Jak ja nienawidze takich ludzi.

 

Ja juz szykuje krople do oczu bo wiem ze mozliwe ze nie bede jadl w pracy jak wsiakne tak jak to bylo przy kazdym DS a mu wzroki na tarzy nie pasuja :yao:

Tylko sie nie zesraj
Odnośnik do komentarza

Źle się wyraziłem - miałem na myśli serie gierek, które nie robią na mnie żadnego wrazenia - cod, assasyin creed, itd. A w takie DS przyczyniło sie do tego, że po kilku latach abstynencji znowu zacząłem grać w gry ;)

Co nie zmienia faktu, ze tez z tego robi się tasiemiec ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

To jest typowe polactwo banny, skupianie sie na szukaniu wad zamiast pozytywnym mysleniu ze bedą kolejne dziesiątki godzin grania w swietną serie. No czaisz typa ze mu wzorki na tarczach nie odpowiadaja? Pewnie tez kolor zbroi nie modny tego lata i halabardy zbyt tępe. Jak ja nienawidze takich ludzi.

 

Ja juz szykuje krople do oczu bo wiem ze mozliwe ze nie bede jadl w pracy jak wsiakne tak jak to bylo przy kazdym DS a mu wzroki na tarzy nie pasuja :yao:

Tylko sie nie zesraj

 

UPOKARZACZ 

 

xD

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza
Miyazaki: "Dark Souls 3’s design is basically based on my own personal preference"

“All of Dark Souls 3’s design is basically based on my own personal preference,” he declares when I ask him about the difference between Dark Souls 3 and the previous two titles in the series. That speaks to Miyazaki’s role as an auteur, too, in an age when games driven by one central, publicly visible figure seem to be less frequent. That, I suppose, is why Miyazaki looks so at home watching over this Souls event from above – this really is his baby.
 
 
“Dark Souls 2 was of course built and supervised by other people at From Software, and so it matched their preference,” he explains. “So, in terms of the world design, and other elements, my preference is to return to something structurally a little more like the first game, and Bloodborne, with the world a little more connected.”

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...