Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

A prawa do Demon's Souls Miyazaki ma? Chyba nie ale ja bym chcial druga czesc bedaca prequelem jedynki. Zaczynajaca sie w momencie jak (dalej spoilery z DeS):

 

 

albo Alant jedzie obudzic the old one a my jestesmy niczego nieswiadomymi czlonkami jego armii (potem np. musimy walczyc z rycerzami Alanta i pokonujac ich doprowadzamy do przebudzenia w postaci demonow ze swiata 1-x), albo cofamy sie az do czasow kampanii na polnocy kiedy monumentale zniszczyly huba do swiata olbrzymow.

 

 

To tak wzgledem fabuly bo co ja tam bede From mowil jak maja robic system walki.

Odnośnik do komentarza

Ostatecznie to już bym chyba tylko chciał żeby swoją grą na 2017 From mnie zaskoczyło. DS3 wygląda raczej bezpiecznie, znowu świetnie, ale nic nowego. No chyba, że (duży spoiler z Bloodborne)

 

zrobią tak jak w BB, że w połowie gry się setting na dobrą sprawę zmienia.

 

Odnośnik do komentarza

Z soulsami mam tak, że faktycznie już trochę wchodzi zmęczenie materiału bo zrobił się niezły tasiemiec, ale DSIII i tak łykam day one choćby nie wiem co. Ciężkie jest życie uzależnieńca ;/

No ja też biorę DSIII raczej na premierę ale to będę moje ostatnie soulsy, a to dlatego, że czuję w kościach, że odyebią nieźle przy lore i cała trylogia po złożeniu w całość rozyebie mózg. :obama: 

Odnośnik do komentarza

Ostatecznie to już bym chyba tylko chciał żeby swoją grą na 2017 From mnie zaskoczyło. DS3 wygląda raczej bezpiecznie, znowu świetnie, ale nic nowego. No chyba, że (duży spoiler z Bloodborne)

 

zrobią tak jak w BB, że w połowie gry się setting na dobrą sprawę zmienia.

 

 

na dobrą sprawę, to się nie zmienia

Odnośnik do komentarza

W jedyneczce jakoś nie pamiętam takich cyrków. Tylko tam z kolei często pojawiało się od groma hakerów. Czasami był ubaw jak udało się ich zepchnąć w przepaść ale tak to meh.

 

Poza tym w BB chyba wszystko jest cacy ? Powinni iść do przodu a nie się cofać.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Tak w BB wszystko jest cacy. Dark Souls to calkowite przeciwienstwo i s(pipi)in tyle w pvp, ze glowa mala. Phantom range o ktorym mowicie wystepowal czasami rowniez w DkS2 i dotyczyl w szczegolnosci tej dlugiej - Washing Pole.

Licze, ze wszystko bedzie cacy w pvp jak w BB i Demonsach. W DkS2 tez bylo ok nie liczac soul memory, ale tego w DkS3 nie bedzie.

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą boss battle z tego ostatniego filmiku

 

 

Naprawdę... Znowu humanoidalny boss na rozległej arenie, rollujesz pod sygnalizowanymi atakami i ładujesz serię w plecy. Tym razem jednak dostajemy gimik - przemianę na 1/3 życia w formę, która nawet nie wymaga rolowania, tylko napierdalania póki nie skończy się stamina...

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...