Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Polaczki jak widza nazwe po angielsku to automatycznie dodaje im to +100 do fajnosci mimo ze gromoszczek i thunderjaw znaczy dokladnie to samo

 

ciekawe jak po polsku bylo by Raccoon City

Warszawa :) A swoja droga macie patent na gromoszczeka w kotle? 30 sekund i po mnie. Wypuszcza te laserowe swinstwo, niczym z gwiezdnychwojen, i bije niemilosiernie. Nawet liny nie pomagaja.
Odnośnik do komentarza

 

Polaczki jak widza nazwe po angielsku to automatycznie dodaje im to +100 do fajnosci mimo ze gromoszczek i thunderjaw znaczy dokladnie to samo

 

ciekawe jak po polsku bylo by Raccoon City

Warszawa :) A swoja droga macie patent na gromoszczeka w kotle? 30 sekund i po mnie. Wypuszcza te laserowe swinstwo, niczym z gwiezdnychwojen, i bije niemilosiernie. Nawet liny nie pomagaja.

 

Pułapki rozstaw, a na samym poczatku walki odstrzel mu te dwa działka po bokach, weź je w łapki i zacznij tym w niego strzelać.

Odnośnik do komentarza

to jak już piszecie te polskie nazwy to chociaż dajcie polskie znaki bo to brzmi jeszcze dziwniej - gromoszczek? szczekający gromem?

tak yano, w polskiej wersji jest gromoszczek i zamiast strzelania z laserów do nas to szczeka, taki tam smaczek od twórców dla polaków

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza

A swoja droga macie patent na gromoszczeka w kotle? 30 sekund i po mnie. Wypuszcza te laserowe swinstwo, niczym z gwiezdnychwojen, i bije niemilosiernie. Nawet liny nie pomagaja.

Pochwalę się, że to był mój pierwszy gromoszczęk, którego pokonałem i to za pierwszym razem (gram na trudnym) :D . W sumie podszedłem do walki na luzie, bo byłem pewny, że nie mam szans. I tak jak pisze reszta, rozstawienie pułapek i użycie jego własnej broni i bydlak nie jest już taki twardy ;) .

 

Dla mnie najtrudniejszym (albo właściwie - najbardziej męczącym) przeciwnikiem jest skałokrusz. A jak już są dwa (jak w jednej strefie skażonej) to już w ogóle robi się nieprzyjemnie.

Odnośnik do komentarza

Tu masz dokładniejszy opis : http://www.ppe.pl/poradniki/3087/horizon-zero-dawn-poradnik-przeciwnicy-bron-znajdzki-sekrety-kotly-trofea.html?page=7

Chodziło mi raczej o to czy mogę zebrać ostatnie ogniwo w każdej chwili czy dopiero podczas misji " Góra, która upadła"

Odnośnik do komentarza

Można w każdej chwili, bo teren jest otwarty a nie zablokowany fabularnie. Skoro poprzednie można, to raczej by tak głupio nie blokowali jednego ogniwa.

 

W zasadzie ta zbroja to taki trochę cheat, bo absorbuje trochę strzał/ciosów, ale jak nam zabraknie ziółek czy wywarów, to może uratować zadek.

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...