Skocz do zawartości
Zapraszamy do wsparcia akcji Rehabilitacja i terapia Wiktora. Z góry dziękujemy!

SzczurekPB

Horizon: Zero Dawn

Rekomendowane odpowiedzi

Prezentuje sie kozacko. Wiadomo cos o dacie premiery?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ja na tym traillerze nie widziałem nic z rpg, a bardziej grę akcji, ale tytuł robi. nawet po downgrade design i pomysł wymiatają.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie najlepsze co pokazali na tej konfie, tylko szkoda ze brak chociazby roku, pewnie w 2017 wyjdzie :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ja na tym traillerze nie widziałem nic z rpg, a bardziej grę akcji, ale tytuł robi. nawet po downgrade design i pomysł wymiatają.  

Nawet jak bedzie downgrade to gra obroni sie wlasnie designem. System walki tez wyglada spoko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jezu jaki to moze byc dobre, art design miazdzy, a oprawa przeciez....no brak slow....lepiej niz slynny pierwszy trailerek renderek w3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajny pokaz. Wydaje się, że gierka ma duży potencjał i wreszcie GG nie robi kolejnego FPSa, to duży plus. Oby tylko GG tego nie zawaliło, mam niestety obawy, bo nie ufam im w 100%. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jedyne co daje mi wierzyc w ten tytul to sztab specjalistow z innych firm jakich zatrudnili do tego rpg, w starym skladzie to by byla genialnie wygladajaca wydmuszka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaranko jest, ciekawe tylko jak będzie wyglądać po downgoradzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale to może być dobre. Design miażdży, ale GG do tego zdążyli przyzwyczaić. Grafika? Niesamowita.

Chciałbym tylko zobaczyć więcej elementów RPG tej gry bo została pokazana jak gra akcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie ogromna niespodzianka. Bardzo mi się ta prezentacja podobała. Mam nadzieje że GG nie zawiedzie i dostarczy killera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie z tego świetna gierka. W końcu do Goryli dołączyły 3 osoby od Redów... Jarango over 9000. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mate5

Taki nawet ten gameplay, ale te ciągłe komentarze bohaterki niezręczne. Ciekaw jestem jak to się potoczy dalej, bo developer nie zachęca to eksajtowania się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie będzie żadnego "downgrade", w zasadzie first party czy to u MS, czy ty u Sony dają radę dostarczyć to co pokazali, tym bardziej, że tutaj był pokazany też gameplay, nie pre-renderowane scenki (których w tej generacji prawie nie ma, bo nie opłaca się ich robić).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taki sobie design,graficznie od strony czysto technologicznej spoko. Ogólnie to meh,za wiele po GG nie oczekuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż, design i artstyle to kwestia gustu.  Dla mnie to absolutna czołówka jeśli chodzi o te dwie sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taki sobie design,graficznie od strony czysto technologicznej spoko. 

Nieważne co by pokazali i tak GG byś nie pochwalił :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście w rozmowie z developerami było potwierdzone, że  będzie open world, zmienne warunki pogodowe oraz cykl dnia i nocy (co było raczej oczywiste).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Desing i klimat robi wrażenie, a same walki ciekawie rozwiązane. Ciekawe jak z fabułą ale coś czuję fajne uniwersum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do mnie art design turbo - taki mix monster huntera z wiedzminem i transformersami xD

brzmi to glupio bo sama idea mecha-dino i ludzi cofnietych do epoki kamienia jest niedorzeczna ale nie o to w grach chodzi, a wyglada to i chodzi swietnie, blagam niech ci nowi w GG sprawia, ze to nie bedzie nudna wydmuszka jak kazda dytychczasowa gra w singlu tego studia nadajaca sie tylko do pokazania co potrafi konsola

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nieważne co by pokazali i tak GG byś nie pochwalił :)

Oni zawsze pokazują ładne rzeczy,szkoda,że poza grafą to są mega wydmuszki. Pomysłu na dobrą grę starczyło im tylko na KZ1 i po części KZ2. Potem już tylko coraz gorzej było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, ale potem to oni zrobili jedną grę (Killzone 3), sztab kreatywny jest zupełnie inny niż w Shadowfall (tak naprawdę jedynej słabej grze od studia).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Desing, klimat, grafika, gra z otwartym światem, action rpg, ludzie odpowiedzialni za Wiedzmina i Fallouta.

Wychodzi na to, że Day1m, a GG ma szanse stać się obok ND i SSM topową ekipą Sony.

PS. Technicznie gra niszczy Wiedzmina 3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi