Skocz do zawartości

Shenmue 3


REZOK

Rekomendowane odpowiedzi

pod wziecie pod skrzydla zrozumialem z twoich zali w postach, ze mieli dac na gierke fure hajsu by miala budzet gierki aaa jak najwieksze projekty sony, a nie tylko firmowac logiem okladke jak deep silver i wesprzec wydanie pudelkowe - nie dali bo bansai ci logicznie wytlumaczyl czemu, nie chce mi sie powtarzac

Odnośnik do komentarza

DeepSilver je ma, rozumiem 

To, że DeepSilver wydaje trzecią cześć, to nie znaczy, że nagle ma prawa do ip. Microsoft też wydawał RoTR, ale to nie znaczy, że teraz ma prawa do marki Tomb Raider. Nie łącz jedno z drugim.

 

Uczepiłeś się tego Sony, a M$ to co. Dali 2 mld $ na jakiegoś minecrafta, to nie mogli przeznaczyć chociaż 5% tej sumy na wsparcie tego projektu. Zły Microsoft, zły... 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ale ustalilismy juz chyba ze Sony nie wydaje tej gry, nawet na PS4 - od samego poczatku. Gra pierwotnie w ogole nie miala tez miec edycji fizycznej, na PC i PS4 miala wyladowac w formie cyfrowej.

 

Celem Sony bylo zagarniecie pozytywnego PRu jak najnizszym kosztem, i udalo sie. Chociaz powoli moga zaczac zalowac tej decyzji jak ta gra dalej bedzie sie tak prezentowac.

 

Ja ten cel doskonale rozumiem, typowe s(pipi)ysyństwo i tyle w temacie, złapmy trochę PRu na nostalgii fanów :)

 

 

DeepSilver je ma, rozumiem 

To, że DeepSilver wydaje trzecią cześć, to nie znaczy, że nagle ma prawa do ip. Microsoft też wydawał RoTR, ale to nie znaczy, że teraz ma prawa do marki Tomb Raider. Nie łącz jedno z drugim.

 

Uczepiłeś się tego Sony, a M$ to co. Dali 2 mld $ na jakiegoś minecrafta, to nie mogli przeznaczyć chociaż 5% tej sumy na wsparcie tego projektu. Zły Microsoft, zły... 

 

 

Chodzi mi tylko o to, że jak DeepSilver może wydać to czemu niby SONY nie mogło by? 

Bo mi tu Ficuś wyjeżdża, że praw nie ma. 

 

Ale czemu zawsze jak się obraża SONY wy czepiacie się MS, bo MS wcale nie jest lepszy, ble ble ble a co ma qrva piernik do wiatraka, MS (pipi), już lepiej wam? xD

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

ale ty chciales by wydali i wsparli finansowo milionami zielonych gierke gdzie nie maja praw do marki i nigdy by im sie to nie zwrocilo

deep silver pomaga wydac pudelkowa wersje gry, nie daje przeciez milionow zielonych na developing tak jak ty chcieles by zrobilo sony

 

czy sony mogloby pomoc wydac tylko gierke bez wsparcia milionow dolarow na projekt tak jak teraz robi to deep silver? pewnie by moglo ale wtedy by byl jeszcze wiekszy twoj zal i swiata, ze tylko fizyczne pudelko pomagaja zrobic, a nie dali nic na projekt

 

soul ty dalej nic nie rozumiesz mimo ze piszesz, ze rozumiesz

Odnośnik do komentarza

Chodzi mi tylko o to, że jak DeepSilver może wydać to czemu niby SONY nie mogło by? 

Mogło, może nawet chcieli. Może nawet proponowali. Ale widocznie druga stronie nie chciała i jest jak jest (bo np. nie chcieli, żeby gra była dostępna tylko na jedną platformę albo woleli pozostać niezależni i sami decydować jak gra ma wyglądać). Tylko problem w tym, że jak było to się nie dowiemy. A ty piszesz tak jakbyś wiedział co się działo za kulisami i że to wszystko wina Sony! Wszystko zepsuli a mogło być tak pięknie. 

Odnośnik do komentarza

ale ty chciales by wydali i wsparli finansowo milionami zielonych gierke gdzie nie maja praw do marki i nigdy by im sie to nie zwrocilo

deep silver pomaga wydac pudelkowa wersje gry, nie daje przeciez milionow zielonych na developing tak jak ty chcieles by zrobilo sony

 

czy sony mogloby pomoc wydac tylko gierke bez wsparcia milionow dolarow na projekt tak jak teraz robi to deep silver? pewnie by moglo ale wtedy by byl jeszcze wiekszy twoj zal i swiata, ze tylko fizyczne pudelko pomagaja zrobic, a nie dali nic na projekt

 

soul ty dalej nic nie rozumiesz mimo ze piszesz, ze rozumiesz

 

A to mało gier tak powstało? MS np wspierał tak Rise of Tomb Raider, przecież to nie jest ich marka wydali nawet w (pipi) kasy na rocznego exa, więc proszę Cię przestań ich tłumaczyć.

 

Tak mam żal, że dla PRu zachowali się jak szmaty, biznes to biznes :)

 

No ale to ja nic nie rozumiem :D

 

Chodzi mi tylko o to, że jak DeepSilver może wydać to czemu niby SONY nie mogło by? 

Mogło, może nawet chcieli. Może nawet proponowali. Ale widocznie druga stronie nie chciała i jest jak jest (bo np. nie chcieli, żeby gra była dostępna tylko na jedną platformę albo woleli pozostać niezależni i sami decydować jak gra ma wyglądać). Tylko problem w tym, że jak było to się nie dowiemy. A ty piszesz tak jakbyś wiedział co się działo za kulisami i że to wszystko wina Sony! Wszystko zepsuli a mogło być tak pięknie. 

 

 

Ja sobie tylko gdybam, tak samo jak robisz to Ty pisząc, że widocznie druga strona nie chciała i jest jak jest.

 

Napisałem wyżej, do czego mam żal, zrobimy sobie lepsze PRu kosztem prawdziwych graczy...

 

Jeżeli MS zachował by się tak samo też wieszał bym na nich psy 

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Soul Ty serio uwazasz ze zaklepanie rocznego dealu na exa tomb raidera u deva co dalej bedzie mial prawa do marki, do tego mial kompletny team, technologie, pieniadze by wyprodukowac ten tytul jest porownywalne z tym ile by musialo wydac i co stworzyc sony by z jednego starego kolesia i jego marzenia by stworzyc trojke wydac gigantyczny projekt aaa?

Do tego nie zaczynaj z ms bo przy ich fortunie skasowanie scalebounda to zal, przeciez jakby chcieli to by mogli dac fundusze i na nastepne 5lat developingu tego projektu, wydali fortune na studio minecrafta zamiast stworzyc dodatkowo kilka studiow wewnetrznych, jakby chcieli to by mogli, zreszta jakby chcieli to by tez mogli zrobic s3, sony nigdy nie bylo kojarzone z ta marka,xbox mial przynajmniej wersje hd czyli jakby chcieli to by mogli

Odnośnik do komentarza

Dobra, widzę, że dalsza dyskusja nie ma dalej sensu, bo ubzdurałeś sobie, że przez Sony gra prezentuje się jak się prezentuje, chociaż nie masz na poparcie tej tezy żadnych dowodów, a zaczynają się jakieś słabe podjazdy.

 

 

Faktycznie masz rację to nie ma sensu, za dużo dopisujesz sobie do moich słów, mam, żal tylko o PRu kosztem tak genialnej marki, a nie o to, że gra wygląda jak wygląda a wszystko to wina SONY, gra mogła by wyglądać tylko lepiej gdyby SONY chciało się nią zainteresować a im zależało tylko na dobry PRu u graczy, do tego wystarczy logika, dowody tu nie są potrzebne :)

 

O jakich podjazdach piszesz? o tym, że nazwałem Cię pieszczotliwie synek? LOL

 

Tak Ficuś myślę, że jak SONY zainwestowało by w ten tytuł tyle ile MS zainwestował Rise TR to Shenmue 3 było by grą AAA na jaką fani czekali 

 

Jeszcze raz napiszę (pipi) MS, też nie są lepsi, ale na miłość Boską co ma piernik do wiatraka ich ten temat nie dotyczy...

Edytowane przez Soul
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Gdyby budżet należał do Sony to nie zobaczylibyśmy jeszcze żadnego zwiastuna. Swoj honor mają bo nie pokazaliby czegoś takiego. Dlaczego? Wystarczy spojrzeć na lata ciszy z The Last Guardian.

 

Wydawca czyli Deep Silver kazał skleić zwiastun na szybko i tyle. W sumie nie wygląda to najgorzej. Zmienia gęby i może coś z tego będzie. A jak wyjdzie crap to trudno. Najwięcej straci Yu nie my. Powinien pójść w ślady Yakuzy.

Odnośnik do komentarza

Game Watch Japan has published a very interesting interview with Suzuki-san, the interview took place during Gamescom and includes some really insightful and interesting information about Shenmue III, here's some of it:

-The released Shenmue III teaser footage is real-time in-game graphics.
-All character models are temporary and subject to change.
-Facial animations were initially implemented but have been removed about a month ago.

-The teaser was especially made for Gamescom 2017, no further plans to show more of the game at this year's Gamescom or Tokyo Game Show. However, a full-scale promotion will take place next year.
-Deep Silver will publish the game internationally, and they'll provide budget and promotional support. A publisher for Japan is to be decided.
-Suzuki-san would like to continue the series in Shenmue IV if possible.
-Suzuki-san is not interested in forcing the Shenmue story to complete in Shenmue III.
-Shenmue III will take around 30 hours of gameplay to complete.
-The fighting engine in Shenmue III is being built from scratch, and unlike Shenmue II it won't use the Virtua engine.
-A system that allows phone calls with characters from Shenmue and Shenmue II is planned for Shenmue III.
-Suzuki-san would like to bring as many voice actors from the previous games as possible, but some are retired now, he will audition a new voice actress for Shenhua.
-OST from Shenmue and Shenmue II will probably be reused in Shenmue III.
-The new partnership with Deep Silver is strong and it's aimed to improve the Shenmue III experience beyond what was initially planned on the Kickstarter.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bałem się o animację ale widzę, że daje radę, twarze faktycznie mogły by wyglądać lepiej, widać, że brakuje kasy i za to karny kutas dla SONY zamiast dorzucić parę złoty i wydać grę, którą zareklamowali u siebie na konferencji, zagrali na uczuciach graczy tylko po to aby  wydał ją jakiś deep silver, żal.

 

Co by nie mówić, każdy chyba wiedział, że tego możemy się spodziewać, już pierwsze materiały z gry nam to pokazały, tragedii nie ma jestem wstanie przymknąć oko na twarze pod warunkiem, że historia i gameplay jak zawsze da radę, czekam na te świeże pomysł o których Yu wspominał :)

 

Osobiście trailer podobał mi się, warto było poczekać tyle lat...

 

O tym krzyżyku mówisz? 

 

Shenmue to przede wszystkim klimat i muzyka a tego na trailerze nie zabrakło :)

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

 

Bałem się o animację ale widzę, że daje radę, twarze faktycznie mogły by wyglądać lepiej, widać, że brakuje kasy i za to karny kutas dla SONY zamiast dorzucić parę złoty i wydać grę, którą zareklamowali u siebie na konferencji, zagrali na uczuciach graczy tylko po to aby  wydał ją jakiś deep silver, żal.

 

Co by nie mówić, każdy chyba wiedział, że tego możemy się spodziewać, już pierwsze materiały z gry nam to pokazały, tragedii nie ma jestem wstanie przymknąć oko na twarze pod warunkiem, że historia i gameplay jak zawsze da radę, czekam na te świeże pomysł o których Yu wspominał :)

 

Osobiście trailer podobał mi się, warto było poczekać tyle lat...

 

O tym krzyżyku mówisz? 

 

Shenmue to przede wszystkim klimat i muzyka a tego na trailerze nie zabrakło :)

 

Dokładnie, dla mnie to było oczywiste, że mimika twarzy nie będzie wyglądać tak w finalnej grze. Ogólnie grafika też wcale nie wygląda źle na ten moment, a potwierdzone 30h na przejście gry świadczy o tym, że gra będzie naprawdę duża, a nie tak jak niektórzy twierdzą indykiem za małą kasę jadącym na nostalgii. Gier nie wydaje się już tylko po to, żeby było miło ale żeby zarabiały, twórcy jak i wydawca dobrze wiedzą, że wierni fani gry nie zapewnią nawet zwrotu kosztów produkcji, bo przypomnijmy, że poprzednie części niestety nie sprzedały się zbyt dobrze. Gra musi trafić również do nowego odbiorcy i nie wierzę w to, że Yu Suzuku stworzy słabą grę. Teaser wypuścili tylko po to żeby utwierdzić ludzi, że gra nie umarła, zrobić szum i sprawdzić jakie będzie zainteresowanie:) Ja kupuję na premierę i mam nadzieje, że każdy prawdziwy gracz zrobi podobnie:)

Odnośnik do komentarza

 

 Ja kupuję na premierę i mam nadzieje, że każdy prawdziwy gracz zrobi podobnie:)

Każdy prawidziwy gracz powinien kupić Dreamcasta i ograć jedynke i dwójke tak jak pan Jezus powiedział 220px-Cefalu_Christus_Pantokrator_croppe

 

 

A za trójeczke można jedynie trzymać kciuki, że nie wyjdzie z tego kupsztal i jeden wielki bait na nostalgie :sapek:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...