Skocz do zawartości

Elite: Dangerous


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Gra przy okazji dodatku przechodzi na nowy silnik, na trailerze można też zauważyć że planety mają atmosferę ciekawe czy będzie można trafić na planety z fauną i florą.

 

Co do zarzutu że gra jest nudna i nie daje nam celu, to właśnie to że cel możesz sobie sam wyznaczyć jest w tej grze zayebiste. Nic mnie tak nie odprężało jak wylot ze stacji Type - 7 Transporter żeby handlować rzadkimi alkoholami, albo wylot ASP Explorerem żeby poodkrywać i to jaranko jak pierwszy zeskanowałeś nowe światy. Masz ochotę powalczyć, nie ma problemu wsiadasz w Vultura albo w doyebanego Pythona i wbijasz w Conflict Zone. No i ten orgazm gdy przyspieszasz Fer-der-Lancem

i wyobrażasz sobie że to twój Passat w TDi :cool:

 

Jak Wredny wspomniał, Space Legs to dla mnie dealbreaker - są też domysły że podtytuł dodatku "Odyssey" może sugerować dodanie też "quality contentu" którego Estelowi w grze brakuje :lapka:

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Obejrzałem sobie kilkanaście godzin poradników na YT i stwierdziłem że kupuje:wub: Gram od wczoraj i muszę powiedzieć że jestem wniebowzięty a w sumie to w wkosmoswzięty! Coś wspaniałego po prostu. Na razie oczywiście przywieź, zawieź, pozamiataj ale bardzo sprawnie to idzie i kredyty ładnie rosną więc pewnie niedługo przesiądę się na coś lepszego niż sidewinder. Do tego jestem w szoku jak dobrze gra się padem (chociaż jak się mocniej wkręcę to chyba wciągnę Hori flightstick'a tego z AC7). No a sama gra to jest właśnie to czego od niej oczekiwałem. Dwa szybkie pytania. Jak sprawdzam w kontaktach na tym ekranie po lewej stronie gdzie pokazują mi się inni piloci to jest tam jakoś zaznaczone czy to jest NPC czy gracz? Tzn wiem że ikonki graczy na mapie są puste (a npców wypełnione)ale czasami tam się tyle dzieje że ciężko to zauważyć. Gram oczywiście na open czyli z innymi graczami chociaż narazie i tak chyba jestem w tej bańce dla noobów gdzie nie ma bardziej doświadczonych graczy. I kwestia druga to konfiguracja pada a dokładniej to chce sobie skonfigurować heatsinka pod jakimś przyciskiem ale wszystkie są już przypisane do innych czynności więc jak go przypisze pod jakiś przycisk to wtedy mi tam spadnie aktualna aktywność i nie wiem za bardzo jak to ugryźć a heatsink to jednak podstawa.

Odnośnik do komentarza

Czasami musi to być odpowiednia ranga dla którejś z frakcji, czasami ranga w eksploracji/walce/handlu.

Jak wrócę na chatę postaram się przydatne linki wrzucić :lapka:

 

 

hehehe fajna ta stopka ze statystykami tematu

W dniu 31.07.2017 o 19:02, Wredny napisał:

Trofki online to chyba najmniejszy pikuś tam. Co tam jest oprócz 50 rangi i tych 10 wygranych w trzech trybach (i 25 wygranych ogólnie)? Chyba nic więcej?

Dla mnie to "singlowe" trofki i grind do nich jest przerażający :)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Skorzystałem właśnie pierwszy raz  z pomocy ratfuel'sów. Co za pozytywnie poyebana ekipa. Ci co gral/grają to bankowo ich znają a jak ktoś nie czai to ratfuels to taka ekipa graczy która bezinteresownie pomaga innym kiedy skończy im się się paliwo gdzieś w galaktyce a jak się skończy paliwo to można zrobić tylko self destruct.

Wchodzimy na ich stronę, poddajemy swój nick, platformę, system w którym utknęliśmy i przechodzimy na...IRCa gdzie w kilka minut jest ekipa gotowa nam pomóc. Dodajemy ich do znajomych, później do winga, odpalamy bacona na statku i za kilka minut jest ekipa dwóch szczurów którzy nas tankują pod korek. Oczywiście tak szybko poszło bo byłem w zamieszkałych i cywilizowanych rejonach galaktyki. No i motto mają zayebiste : )

8274e04460179.jpg

Odnośnik do komentarza

No community jest spoko, chyba że chcesz trofiki w multi zrobić to już nie tak spoko XD

 

@Ryo-San

łap linki

 

Wszystkie stacje i co możesz na nich kupić do statku czy na handel i jak daleko masz do danej stacji z aktualnej pozycji

https://eddb.io/station

 

to przed ostatnimi aktualizacjami było przydatne jak się wybierałem dom centrum galaktyki

https://www.spansh.co.uk/plotter

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Kolejne durne noob pytanie ale jak się pozbyć ładunku? Wziąłem misje transportową ale dopiero później zobaczyłem że aby ją zrobić to musiałbym latać z 5 razy bo mam za mało miejsca w ładowni więc wziąłem abandon ale wcześniej zapakowałem cargo i ten ładunek mi został (oczywiście po porzuceniu misji nałozyli na mnie karę) a teraz trafiłem na dobrą misje ale nie mogę wziąć cargo bo mam full jeszcze z tamtej misji. Da się to jakoś wywalić albo zrobić cokolwiek żeby pozbyć się starego ładunku?

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.09.2020 o 15:34, Figuś napisał:

Czasami musi to być odpowiednia ranga dla którejś z frakcji, czasami ranga w eksploracji/walce/handlu.

Jak wrócę na chatę postaram się przydatne linki wrzucić :lapka:

 

 

hehehe fajna ta stopka ze statystykami tematu

 

 

Az sie zalogowalem zeby kwiknac na ten cytat od Wrednego xDDDDDDDDD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Wioze jakiegoś bogatego dupka do konkretnego systemu za grube hajsy. Wbiłem do systemu i koleś sobie zażyczył tripa do konkretnej planety w układzie (target to xxxx) no to poleciałem i tak latam dookola tej planety jak jakiś zyeb, wylądować się nigdzie nie da i nic się nie dziej. Co mam zrobić żeby turysta był happy i żebym mógł już zawijać od niego te grube hajsy.

Odnośnik do komentarza

Ok już ogarnąłem, trzeba było zeskanować taką boje turystyczno-informacyjną na powierzchni. A wożenie burżujów to zayebista sprawa. Za takiego tripa dostałem 1.5mln CR gdzie poprzednie joby były za jakieś śmieszne 20-50k. Oczywiście dopiero mogłem ich wozić jak zmieniłem sidewinder'a na pasażerskiego Delfina no ale i tak to jedno zlecenie dało mi zarobić więcej niż kosztował mnie nowy statek. Co prawda było trochę długie bo xx jumpów w nadoprzestrzeni musiałem zrobić no ale też pozwiedziałem sporo zayebistych układów. Koorwa ale ta gra jest zayebista. Kapitalna odskocznia od takiego Destiny gdzie wszystko błyska, jest na ułamki sekund, stres na rajdach czy PvP a tutaj slow flow, pełen relaks, płynę sobie w przestrzeni, podziwiam widoki i pełen chilli! Do tego ta muzyka poważna przy dokowaniu. No coś pięknego :banderas:

p.s zacytowałem sam siebie dwa razy bo tam gdzie wcześniej było edytuj teraz jest cytuj i chooy nie da się tego usunąć :dunno:

23 minuty temu, Ryo-San napisał:

 

 

23 minuty temu, Ryo-San napisał:

 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

 

 

Już się nie mogę doczekać :fsg:

 

 

Będzie można zacząć grę bez statku, a nawet cały czas grać bez statku korzystając z transportu w grze :)

 

Aha, płatny do tej pory dodatek Horizons dodajacy możliwość lądowania na planetach i poruszania się łazikiem oraz inżynierów od 27 października zostanie włączony do "podstawki"

Wszyscy, którzy posiadają jedynie podstawkę, dostaną dostęp do contentu z Horizons za darmo, jako że będzie on teraz główną częścią gry! Wszyscy, którzy przed tą datą zakupili lub zakupią dodatek Horizons, dostaną darmowe i unikatowe skórki Azure na wszystkie statki (nawet te, których jeszcze nie kupili w grze)

https://forums.frontier.co.uk/threads/elite-dangerous-horizons-set-to-land-for-all-commanders.555392/#post-8721659

 

Co do portów na nowe konsole, to żadnych łatek ulepszających nie dostaniemy na tą chwilę

20200819_114732.jpg?width=1084&height=31

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...