Skocz do zawartości

Crash Team Racing - turniej offline


Przemasso

Rekomendowane odpowiedzi

Tru. Ale bierz sie za granie ok? Niedziela coraz bliżej. :D

 

Zabieram się za granie bicie rekordu. Trzymajta kciuki.

 

 

JA (pipi)IE ZA PIERWSZYM RAZEM O MAMOOOOO JARAAAAAAAM SIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.

:banderas:

5arlz8.jpg

 

 

 

TERAZ SCHODZIMY PONIŻEJ 1:29 :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chyba zaraz do kibla pójde bo mam ciśnienie miljon.

Edytowane przez Plamek
Odnośnik do komentarza

W sumie to praktycznie 95% przejazdu robie na booscie ze ślizgu inaczej nie ma szans. Da rade miec jeszcze lepsze czasy spokojnie. 

 

Wczoraj szczerze mówiąc miałbym lepszy czas o sekunde ale chyba plamek bawi sie w vodoo xD 

 

Miałem boski czas pierwszego przejazdu 29:19 drugiego 29:43 a w trzecim centralnie nie miałem czucia w palcach xDDD No kur.wa nic wcisnąc nie mogłemxDD I czas poszedł sie gonić. 

 

Plamek te rekordy swiata to jakiś wał jest oni tam jezdza na booscie skakaniem, ja próbowałem to tak sie nie da bez jakichs cheatów. 

Odnośnik do komentarza

Ah i mam prośbe, Square, Grzybiarz i inni wrzucajcie czasy i nie przejmujcie sie moim i czasa plamkiem. To tylko pierwsza runda. Grałem wczoraj w nastepne i w nastepnej np juz nie sądze aby był taki odskok , bo nie da sie w niej przyszaleć. Takze nie zniechecajcie sie.

 

Plugawy spnaj dupe Przemasso ci odskakuje ;)

Odnośnik do komentarza

Miałem raz dwa okrążenia po 30sekund, a za trzecim zje.bałem się ze skrótu prosto w czerwoną strzałkę, myślałem, że mnie ch.uj strzeli. Jak się już jedzie na 200% skupionym to się czuje w kościach, że idzie tak jak trzeba i będzie wynik dobry, trzeba się po prostu wbić w odpowiednią ścieżkę w matrixie xD

Edytowane przez Plugawy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Miałem raz dwa okrążenia po 30sekund, a za trzecim zje.bałem się ze skrótu prosto w czerwoną strzałkę, myślałem, że mnie ch.uj strzeli. Jak się już jedzie na 200% skupionym to się czuje w kościach, że idzie tak jak trzeba i będzie wynik dobry, trzeba się po prostu wbić w odpowiednią ścieżkę w matrixie xD

 

To juz jest automatyzm, jak w transie :D 

 

Apropo lapow. Wnosze o dodanie do tematu z kwalifikacja punktacje za najszybszy lap. +1 punkt dla najszybszego.

 

Ogólnie co do punktacji. Licze z do niedzieli jeszcze pare osob wpadnie. Jak punktujemy? Moze po prostu ku tradycji tak jak w adventure w ctr plus bonusowy punkt za najlepsze okrążenie

Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie.

 

 

Dobra, jajka umyte, włosy nażelowane, ręce kremikiem posmarowane, odpalam. Ale czuje w jajkach ze to nie mój dzień.

 

 

A jednak... zaraz filmik i screen. Czuję, że jestem w stanie zejść poniżej 1:28:50

 

ZA(pipi)IŚCIE. Jestem kretynem. Nie tego keya do nagrywania nacisnąłem :| Następny będzie z filmikiem.

 

 

2pry639.jpg

Edytowane przez Plamek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...