Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

Xboxowcy za godzinę mogą odpalać po zmianie regionu na Nową Zelandię :)

 

rozjaśniam rozalii: chodzi o cyfrę, zmiana regionu to wybranie odpowiedniej opcji w menu i wciśnięcie "Akceptuj"

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

Lecieć tak:

 

re zero remaster

RE1 REMAKE

RE2 psx

re3 psx

re code veronica hd

re 4 hd

re 2 remake

 

Przy czym każda się broni i jak ktoś szuka swietnej gry a nie grafiki ( chociaż tła robią wszędzie) to brac w jakiejkolwiek kolejności, Ale jak ktoś chce zgrabnie poznac historię to jak wyżej.

 

Niestety na re2 remastered w stylu re1 można już postawic krzyżyk :(

 

 

Siedze w robocie  i cały czas myślę jak ja mam przetrwać na parkingu z tymi  3 nabojami do strzelby, ehh.

Odnośnik do komentarza

Jak grasz na tym hardcore, to dużo tych amunicji jest porozrzucanych w lokacjach, czy też mniej? Nie mów, że cały magazynek wyrzucasz w łeb zombiaków?

 

Ale fakt faktem, sam też będę brał ten poziom, bo jakoś nie wyobrażam sobie grać na autosave i ink ribbon w tym przypadku jest bezużyteczny, zero RE.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, milan napisał:

Lecieć tak:

 

re zero remaster

RE1 REMAKE

RE2 psx

re3 psx

re code veronica hd

re 4 hd

re 2 remake

 

Przy czym każda się broni i jak ktoś szuka swietnej gry a nie grafiki ( chociaż tła robią wszędzie) to brac w jakiejkolwiek kolejności, Ale jak ktoś chce zgrabnie poznac historię to jak wyżej.

 

Niestety na re2 remastered w stylu re1 można już postawic krzyżyk :(

 

 

Siedze w robocie  i cały czas myślę jak ja mam przetrwać na parkingu z tymi  3 nabojami do strzelby, ehh.

Nie no po co w 2019 roku grać w wersje na PSX? Przecież go odrzuci jeszcze bardziej.

Odnośnik do komentarza

No tu jest problem bo amunicji czyt jest mało to nie wiem, nie mam porównania, ale zombiak przyjmuje średnio od 7-12, chyba że uda się łepek rozwalic,  dobijanie nożem jest znacznie skuteczniejsze niż w wersji oryginalnej, nie dośc że bezpieczniej się to robi to widać że działa.

Można się pewnie bawić w wymijanie ale:

- zombie są zwawe, nie jest łatwo wyminąć,  w zasadzie w wąskim korytarzyku mozna zapomniec o tym ze zombie Cie nie złapie

- lubię wybijac wszystko, nie jestem fanem zostawiania zombie w lokacjach,

- dwa ugryzienia i masz czerwień,  trzecie to zawsze smierc.

 

Piesek przyjął wczoraj 2 strzały  z shotguna i  musiałem pistoletem poprawiać, nienawidze.

3 minuty temu, Rozi napisał:

Nie no po co w 2019 roku grać w wersje na PSX? Przecież go odrzuci jeszcze bardziej.

No nie wiem,  ja grywam  w gierki  z psxa i  potrafię docenić nie tylko gameplay ale i grafikę. Z jednej  strony ludzie grają w indykowe piksele, a z drugiej nie mają się pochylić nad ładnymi  tłami i  postaciami nie wygladajacymi  jak postacie z ff7? Zreszta, to samo co z bluberem, ja nie namawiam, tylko polecam.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, milan napisał:

No nie wiem,  ja grywam  w gierki  z psxa i  potrafię docenić nie tylko gameplay ale i grafikę. Z jednej  strony ludzie grają w indykowe piksele, a z drugiej nie mają się pochylić nad ładnymi  tłami i  postaciami nie wygladajacymi  jak postacie z ff7? Zreszta, to samo co z bluberem, ja nie namawiam, tylko polecam.

Chodzi o to, że mechanika w wersji na PSXa była po prostu niewygodna i nieprecyzyjna (to samo w przypadku pierwszego Residenta; jako dzieciak myślałem, że dostanę wylewu, jak miałem trafić zombiaka sterując tymi kłodami). W roku 1998 to mogło być na porządku dziennym, a teraz? I don't think so. Lepiej już niech krupek przejdzie tę wersję, a tamtą sobie obejrzy na YT i porówna, jak ładnie odrobili zadanie domowe.

Odnośnik do komentarza

RE2? No właśnie z hajpu przeszedłem na PC Leonem :fsg: Nadal cudowna gierka, ale wiadomo - nostalgia i znajomość tematu robią swoje.

 

Grać najpierw w REmake 2, potem lecieć z resztą serii w dowolnej kolejności. Fabuła w RE to taka zapchajdziura i pretekst do akcji, nie ma większego znaczenia dla przeciętnego gracza.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bzduras napisał:

RE2? No właśnie z hajpu przeszedłem na PC Leonem :fsg: Nadal cudowna gierka, ale wiadomo - nostalgia i znajomość tematu robią swoje.

 

Grać najpierw w REmake 2, potem lecieć z resztą serii w dowolnej kolejności. Fabuła w RE to taka zapchajdziura i pretekst do akcji, nie ma większego znaczenia dla przeciętnego gracza.

Ale notatki  czyta się wspaniale :)

 

Rozi, jak uważasz, ja przelazłem  na pc niedawno re zero pierwszy raz,  w tej starej mechanice, nic nie bolało, wziąłem 9h na raz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Beka była zawsze jak najmocniejsza strzelba miała taki odrzut że często wywalała postać na inny ekran, kamerka pokazują postac od przodu po  wejsciu do pomieszczenia też moc,  pierwsza rzecz, czy widac zombie, druga recz, czy słychać zombie, trzecia sprawa, czy po zmianie tła nie spadnie licker ;]

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...