Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

Przy tej zagadce, staraj sie stac w miejscu kiedy atakuje z gory grabiami.  Raz moze cie trafic, chodz nie musi, a potem bedzie atakowal w tym samym miejscu. Kiedy spodziewasz sie ataku rob krok do tylu i tym sposobem masz zaoszczedzony spray, albo dwa :reggie:

3 minuty temu, Bansai napisał:

 

Nie bawie sie juz w platynki : p

 

ale wiele w sumie nie brakuje, moze kiedys z nudow sie porwe jak wroce do gierki

Akurat odnioslem sie do obozu X'baka, gdzie nie ma platyny nawet przy calaku. Przykro mi :dynia:

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, MEVEK napisał:

Przy tej zagadce, staraj sie stac w miejscu kiedy atakuje z gory grabiami.  Raz moze cie trafic, chodz nie musi, a potem bedzie atakowal w tym samym miejscu. Kiedy spodziewasz sie ataku rob krok do tylu i tym sposobem masz zaoszczedzony spray, albo dwa :reggie:


Nie wiem, gdzie takie bogactwa, ale pewnie na Normau, bo ja na Hardcore posiadam całą jedną sztukę, no i w sumie dwa komplety roślinek.
Dobrze, że droga powrotna z miotaczem była prosta i można było te paskudztwa w kanałach wyminąć.
Przypuszczam, że ta przerośnięta zapalniczka nie jest zbyt skuteczna na Williama... Czy może się mylę?

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, MEVEK napisał:

Przy tej zagadce, staraj sie stac w miejscu kiedy atakuje z gory grabiami.  Raz moze cie trafic, chodz nie musi, a potem bedzie atakowal w tym samym miejscu. Kiedy spodziewasz sie ataku rob krok do tylu i tym sposobem masz zaoszczedzony spray, albo dwa :reggie:

Akurat odnioslem sie do obozu X'baka, gdzie nie ma platyny nawet przy calaku. Przykro mi :dynia:

Ale wiesz że w obozie zielonym mało kto calakuje gry bo są ciekawsze rzeczy w życiu niż np 300h w mortale kombat dla jednego pucharka albo autystyczne zbieranie pierdół w sandboksie. Na szczęście na forum widzę coraz mniej dzbaniarzy pucharkowiczów.  Co wam te platyny czy calaki dają to nie wiem. 

 

Wracając do gry i Claire b. Czy dobrze rozumiem mogę wszystko robić dopóki nie wejdę do siedziby specjalnej jednostki pan x nie zaatakuje?

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, blantman napisał:

 

Wracając do gry i Claire b. Czy dobrze rozumiem mogę wszystko robić dopóki nie wejdę do siedziby specjalnej jednostki pan x nie zaatakuje?

Nie ma się z czego wielce cieszyć bo i tak  w końcu tam  trafisz szybko, bez sensu nie ma co latać po  posterunku.

 

Pan X to pocieszny przeciwnik, słychac go, i jedyny minusik  to mimo że w większosci realnie łazi po  posterunku to chyba czasami gra go teleportuje. Ale nie na zasadzie ze wiesz ze jest z  tyłu  a nagle pojawia się z przodu.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Humulus napisał:

Gram w Claire B i właśnie trafiłem do

  Ukryj zawartość

sierocińca

Co się tam wyprawia to ja nawet nie:banderas:

 

Wszyscy się jarają, a mnie ta lokacja rozczarowała. Nie liczyłem co prawda na poziom posterunku, no ale miałem nadzieję, że trochę dłużej tam zabawimy, no i

 

to daremne skradanie, które pasuje do tej gry jak pięść do oka... 

Jedynie Irons dawał tu radę.

 

 

2 godziny temu, Popi napisał:

Czy Leon B czymś się różni oprócz innego wejścia na komisariat i pojawieniem się szybciej Mr X? Bo walka z Birkinem była taka sama, etap w więzieniu i psiarnia też,  później już idzie ten sam schemat co Leon A?

 

Leon A/Leon B czy Claire A/ClaireB, to jest praktycznie to samo. Start w innym miejscu, Mr.X pojawiający sie ciut wcześniej, no i przedłużona końcówka. Niestety pod tym względem się nie postarali, w oryginale zmiany były znacznie bardziej wyraźne. 

 

3 godziny temu, easye napisał:

Za darmo będą? 

 

Za darmo, a najlepsze jest to, że i tak znajdą sie marudy. Wystarczy wejść na PPE i poczytać to p*erdolenie "dlaczego nie dali od razu na płycie". Autyzm lv.9999. 

Edytowane przez Josh
  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Bartolini napisał:

Jutro od rana katuję Leona A na hardcorze, co by zrobić go na minimum S :shotgun:. Chciałbym zdobyć LE 5 z infinite ammo, a potem wiadomo platynkę. Wish me luck.

 

Dziękuję Capcom <3 Dawno tak mnie gra nie porobiła jak ten sztos.

 

Do LE5 infinite ammo wystarczy S rank na normalu jakby co :ogor:

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Bartolini napisał:

Jestes pewien? źródła mówią, że to musi być hardcore, no, ale skoro go masz to się nie spieram.

 

Trzeba miec czas ponizej 2:30h

 

ale teraz to juz sam nie jestem pewien czy na normalu czy na hardcore... wiem ze na hardcore na 100% mozna odblokowac infinite rakietnice i miniguna.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Bansai napisał:

 

Trzeba miec czas ponizej 2:30h

 

ale teraz to juz sam nie jestem pewien czy na normalu czy na hardcore... wiem ze na hardcore na 100% mozna odblokowac infinite rakietnice i miniguna.

 

No na necie jest napisane, że na hardcorze bazooka i minigun to S+ w zależnosci od postaci, a LE 5 to samo S. Może Ci się myli z Samurai Edge, który jest dostępny za S'ke na normalu.

Trochę pogmatwane, ale za to ile radości :obama:

Odnośnik do komentarza

To uczucie, gdy wchodzisz z jednym nabojem do pokoju z ozdobami powitalnymi dla Leona, widzisz zagadkę do rozwiązania, nagle zza ściany wychodzi jeden zombiak, a drugi który leżał przy drzwiach nagle wstaje.

 

 

I cyk wracamy do głównego hallu.

 

Podoba mi się ten patent, że nie wiemy po ilu strzałach pada zombie. Jest stresik, desperacja i ta myśl że chyba lepiej uciekać. 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, milan napisał:

Oficjalnie uważam  kogoś za mistrza kto poleci  HC leona A bez sejwów.

 

Nie zliczę ile razy przeszedłem całe RE4 na professional bez save'owania ani ginięcia, jednak tutaj taki wyczyn wydaje mi się znacznie trudniejszy. Będzie co masterować przez następne tygodnie / miesiące. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...