Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Josh napisał:

Powiedziałbym, że dobra passa zaczęła się już od RE7. Bardzo się cieszę z tej reaktywacji, Capcom to mój ulubiony dev mający w w rękawie jedne z najlepszych serii gier (RE, DMC, ONI, Dino Crisis, MonHun). Po RE6 myślałem, że zeszmacili się na zawsze, a u proszę jaki potężny come back. 


Szkoda tylko, że wypuszczona w tym roku Onimusha to zwykły remaster - tu też bym widział potencjał na konkretny remake.

Odnośnik do komentarza

@milan - Kluczowe można wywalić dopiero po pojawieniu się na nich czerwonego "ptaszka" oznaczającego brak dalszych zastosowań.

 

I chyba wcześniej miałeś problem z torbami na dodatkowy ekwipunek. Jeśli grałeś na poziomie HC, to do zdobycia masz tylko te poukrywane w sejfach / szafkach. Inne, które można zgarnąć od razu, zostają usunięte z gry.

Odnośnik do komentarza

Wiem wiem, chodziło o  to  ze nie usuniesz wczesniej i  tak.

A torby potwierdziłem przechodzac Claire B, są tylko 3,  pozostałych jak mówisz nie ma. Nie ma tej gdzie C4, w szafce pod parkingiem, i w warsztacie.

Internet pisał o  każdym trybie a grał tylko na easy i normal. Sprawdzałem wszedzie,  wszyscy  łżeli  jak psy ze jest 6  toreb, jedni pisali  nawet o  tym ze ostatecznie mozna miec 20 slotów xD

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Rozi napisał:

Co daje połączenie niebieskiego i zielonego ziółka?

Leczy zatrucie postaci, regeneruje zdrowie (jak masz czerwoną roślinkę do zmieszania to leczy całość) i daje Ci czasowego boosta do defensywy wraz z niewrażliwością na trucizny. Przydatne na bossów i w kanałach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale mnie ktoś nabrał  ze będzie kusza u Claire, patrze a tam jakaś prądownica. Ale fakt ze animacja jak zombie dębieje genialna xD

 

ALE jedna animacja to miała 5 fps,  czy 6,  oddam głos znawcom. Kojarzycie okno  koło schodów? jak się szło  korytarzem to zombie który wypadał miał  chyba 4 klatki  animacji ;] przynajmniej na ps4.

Odnośnik do komentarza

Ja pierdziele. Ale ta gra jest dobra. Kupiłem dopiero dzisiaj bo środki nie pozwalały wcześniej. Jestem po 1.5h kampanii Leona i już wiem, że na jednym przejściu się nie skończy. Widziałbym RE4 w takiej oprawie oj widział... Panowie, powiedzcie kiedy w grze pojawi się znany wszystkim jegomość? Chcę się przygotować psychicznie na jego pojawienie ;) są jakieś bezpieczne lokacje gdzie nie może mnie dopaść ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...