Skocz do zawartości

Narcos - Netflix


Malibu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...
49 minut temu, Il Brutto napisał:

Jakos mam wrazenie ze oni to coraz szybciej wypuszczaja, kolejne sezony jakby produkowali tasmowo.

Jest zupełnie na odwrót. W "oryginalnym" Narcos nowy sezon był co równiutko co roku. W Meksyku na drugą serię było trzeba czekać już prawie 1,5 roku. Z trzecim też tak pewnie będzie albo i dłużej.

Odnośnik do komentarza

No raczej, też długo się już czeka na nowe odcinki.

 

Spoiler

Po tym, jak usadzili Felixa w kiciu i opowiedział agentowi dea, co ich w przyszłości czeka, to ponoć dopiero się zaczną niezłe jazdy z kartelami.

 

Także, ja bym nie skreślał trzeciego sezonu, bo może być niezłe yebnięcie.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Kurva, jak skończy się Narcos to czy na netfliks zostaną jeszcze jakieś mocne brandy serialowe nie będące guvnem young-adult, guvnem superbohaterów etc?

Brakuje mi nowych rzeczy w stylu The Crown, BCS czy pal licho, nawet tego Ozarka, który całkiem fajnie mi się oglądało.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez dee
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nareszcie, zapuści się dzisiaj wieczorkiem. Swoją drogą, ostatnio oglądałem sobie na tych pojebanych stronkach gore, podobne livelaki tych wszystkich karteli meksykańskich, jak masakrują i mordują, a także torturują swoich przeciwników to głowa mała. To jest taki dzicz kraj, że terroryści z isis to przy nich kubusie puchatki.

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.11.2021 o 18:58, Il Brutto napisał:

skonczylem wlasnie ogladac, chyba najgorszy sezon do tej pory, juz kompletnie nie maja chyba zadnego pomyslu bo wrzucaja kompletnie z dupy watki jak zabojstwa kobiet w Juarez

 

Fakt, nudny trochę i przegadany. Brakowało jakiegoś jednego mocnego wątku spinającego całość. Powstał zlepek scen i misz masz postaci, które niewiele wnoszą. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...