Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie...jak to parry wykonać? Mam wykupione, ale mi nie wchodzi :frog:  Trzeba trzymać wcisniety blok L1 i w momencie uderzenia przeciwnika nacisnac trojkat, kolko lub kwadrat czy inaczej technicznie trza to wykonac?

I pytanie drugie. W pierwszej wiosce idac do gory jest taki niby ogrodzony oboz, ktorego strzeze spora ilosc wojownikow. Z nimi problemow nie mam, za to mam nielichy klopot z tym przerosnietym paszczunem wewnatrz chatki na srodku. Jakies tipy na niego?

Odnośnik do komentarza

Też miałem z nim problemy. Mój sposób był taki że zrzuciłem ciężkie wdzianko, lock na typie i wtedy bez problemu można biegać w koło niego (x), kilka uderzeń i odskok. Dual katana i pozycja R1 + kwadrat. Możesz też rzucać w niego bombami. Szybko go wtedy załatwisz.Jak go roz(pipi)iesz to się nie zdziw bo za chwilę będzie drugi :)

 

Jeszcze jedno. Jak chcesz szybciej tam dotrzeć to u góry nad tą chatką jest ołtarz ale żeby tam dojść to musisz iść od początku lewą stroną do samej góry, potem w prawo.Zeskakujesz potem w dół i już możesz z typem walczyć.

Edytowane przez sajmon34
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Jeszcze jedno. Jak chcesz szybciej tam dotrzeć to u góry nad tą chatką jest ołtarz ale żeby tam dojść to musisz iść od początku lewą stroną do samej góry, potem w prawo.Zeskakujesz potem w dół i już możesz z typem walczyć.

Ten ołtarzyk mam już na szczęście odkryty, bo gdybym musiał drałować tam od dołu to japrdle, poza tym wejscia do obozu strzeze chyba czterech wojów ^_^

Odnośnik do komentarza

@Czez,

 

Trzymasz L1 i wciskasz kwadrat/trojkat w momencie ataku, koniecznie 1 katana i styl mid/sredni. Jak ci wejdzie parry, to w momencie parowania, mozesz ponownie wcisnac trojkat/kwadrat zeby zrobic cios, ale tylko jak masz wykupione skille. Prawie kazdy aktywny skill na drzewku ma filmik krotki pod trojkatem jak sie to robi, polecam tam posiedziec chwile.

 

A demon prosta sprawa, styl sredni/szybki, podskok, kilka szlagow, odskok, te demony maja bardzo ograniczony moveset, chyba z 4-5 atakow jedynie, nauczysz sie go i bedzie z gorki.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Jeszcze jedno. Jak chcesz szybciej tam dotrzeć to u góry nad tą chatką jest ołtarz ale żeby tam dojść to musisz iść od początku lewą stroną do samej góry, potem w prawo.Zeskakujesz potem w dół i już możesz z typem walczyć.

Ten ołtarzyk mam już na szczęście odkryty, bo gdybym musiał drałować tam od dołu to japrdle, poza tym wejscia do obozu strzeze chyba czterech wojów ^_^

Nie musisz wszystkich zabijać. Na pierwszego skaczesz  z góry od ołtarza i zostaje ten palący się co łazi po placu. Tych 3 po prawej stronie domku zostaw w spokoju.Wchodzisz do domku. Jegomość idzie za tobą i walczysz na placyku.

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

Banzaj,oglądałem kilka Twoich filmików, grasz bardzo dobrze. Spójrzcie jednak na grę innego kola:

Co za przekoks! :obama: Mózg mi się dźwiga jak widzę te i inne akcje. Za prawdę, za prawdę powiadam Wam...ta gra obrośnie legendą nie mniejszą niż NGB :fsg:

Odnośnik do komentarza

No ten koles niezle rozklada system, wklejalem jego filmik z alfy jak cisnie pierwszego bossa w samych gaciach na 1 levelu.

 

Ja obecnie latam w coopie i pomagam randomom, tez w samych gaciach, dodatkowo z drewnianym mieczem, ale co prawda na znacznie wyzszym levelu xD

 

Zaden system walki w jakiejkolwiek innej grze mnie tak nie porwal jak tutaj.

Odnośnik do komentarza

Wreszcie znalazłem czas i motywacje zeby odpalic demo chociaz na chwile. Pierwsze wrazenie, walce blizej do Bloodborne niz Soulsów. Klimat feudalnej Japonii i yokaie to jest to co lubie.

Podoba mi sie patent z tymi trzema postawami i stamina u przeciwnikow. Juz po pierwszej prezentacji wiedzialem ze to bedzie zakup na premiere, teraz sie tylko w tym utwierdzilem.

Odnośnik do komentarza

Apropos staminy to o wiele ważniejszą kwestią jest sprawa naszej własnej staminy. W NioH naprawde trzeba ten wskaznik bardzo uwaznie obserwowac. To jest kluczowe. W DS mozna to swobodnie olac, bo szybko odrasta, a kara jest symboliczna. W NioH - kosztuje zycie.

Poza tym trzy postawy...Mało tego...ja bym powiedział,że sześć postaw, bo przeca jednym klikiem mozna sie blyskawicznie przelaczyc miedzy dajmy na to katana a spear-em lub dual-kataną. Kazda z postaw z odrebnym movesetem, parry i co tylko dusza zapragnie, do tego magia, szurikeny bomby, miny (wybuchajace na glebie szurikeny), karabiny, pistolety i kastety. Te trzy ostatnie rzeczy do wykreslenia. Zartowalem...

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Doszedłem do kolejnej kapliczki, mozna sie teleportowac np do pierwszej a potem wrocic? Mialem na chwile odpalic a juz ponad 2h zlecialo :obama:

 

prze(pipi)ani sa Ci wielcy przeciwnicy z dwoma mieczami, co po ubiciu juz sie nie odradzaja

 

muszkiet w grze jest jakby co

wlasnie mi wylecial z bossa na statku, koncze na dzis Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza

Bo tak wyglada emota podziekowania.

 

No nie spalem za duzo, nie siedzialem tyle przy konsoli od premiery uncharted 4.

Demko ukonczone na tyle zeby odblokowac dlc, wiecej nie gram i czekam na premiere.

Walka z wampirzyca troche mi zajela, elixiry mi sie juz skonczyly, ona na koncowce hp i przypomnialo mi sie ze moge odpalic rybę.

Nie wiem czy to kwestia przyzwyczajenia do mechaniki, ale moim zdaniem gra jest trudniejsza od soulsow, nie rozpieszcza tak kapliczkami jak ds3 ogniskami.

Odnośnik do komentarza

Również wczoraj ukończyłem demko. Jeszcze nigdy tak nie wkręciłem się w demo, a co najlepsze gra podoba mi się bardziej niż Soulsy. Klimat i gameplay to mistrzostwo. Nie mogę doczekać się pełnej wersji i oczywiście biorę day1.

 

Demko spowodowało że przestałem (chwilowo) grać w Deus Exa. :obama: Czegoś takiego u mnie nie było.

 

PS. Walka z ninja to czysta poezja. :fsg: Animacje w tej grze rozpyerdalają mózgownicę. :sir:

Odnośnik do komentarza

Polasilem sie na gola klate i drewniany miecz w walce z Tachibana i nie moglbym sobie wyobrazic lepszego finiszu do tej walki :banderas:

 

 

btw. mega kozacka walka, swietna muzyka i genialny klimat pojedynku samurajskiego

Walczylem z nim, w pelnym rynsztunku zabieral mi podobne obrazenia jak Tobie na gola klate, armor chyba nie ma zbyt wielkiego znaczenia. Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...