Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zwiekszenie lootu wraz ze zniesieniem niszczenia sie broni? Troche dziwne. W demie bron niszczyla sie szybko, ale co chwile dropilo cos nowego. Zachecalo to do eksperymentowania i czestej zmiany broni. Wg. mnie powinni skupic sie na wprowadzeniu znaczacych roznic w obrebie jednego typu oreza (np. katany nastawione na parowanie czy dai-katany z duzymi obrazeniami albo wlocznie do szybkiej walki i halabardy do wolnej itd.), a nie zwiekszac dropow ktore teraz beda sluzyc tylko jako zrodlo hajsu.

Odnośnik do komentarza

Ktos to zle przetlumaczyl, brzmi troche jakby miala byc zwiekszona, ale w oryginale chodzi o to ze zostanie "dostosowana" - czyli pewnie troche zmniejszona wzgledem tego deszczu broni w alphie.

 

Sporo zmian na plus, jednak nie podoba mi sie ze cos kombinuja przy reakcji postaci na zerowa wartosc staminy :/

Odnośnik do komentarza

Mi się to akurat podoba, bo wg. mnie albo pasek staminy nie był wystarczająco widoczny albo gra swoją mechaniką nie informowała mnie o tym kiedy stamina się skończy. Po pewnym czasie nauczyłem się to wyczuwać, ale np. w DkS3 nie tracisz kontroli nad postacią mimo zerowej staminy. Ewentualnie mogliby pójść w kierunku widocznego zmęczenia postaci przy niskiej staminie (zauważalne ciężkie oddychanie czy coś). W ferworze walki pewnie nie byłoby tego aż tak widać, ale najlepsi by się nauczyli :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

http://www.ppe.pl/news/45071/ni-oh-otrzyma-drugie-demo-mamy-date-i-szczegoly.html

 

Wiadomość tym rewelacyjniejsza dla mnie,że będę miał okazję osobiście posmakować tego sztosicha, albowiem siostrzeniec z Francji przyjechał do mnie na 2 tygodnie z Francji na wakacje wraz ze swoim PS4 :banderas:

:fsg:

 

EDYTA: Fak! Pomerdało mi się. Już myślałem,że to 23.07, a drugie demko będzie dopiero 23.08 :frog:

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...