Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, demko jest ukonczone tylko wtedy, kiedy ukonczy sie wszystkie misje Twilight :diablo: :diablo: :diablo:

 

Ehh, mogliby juz podac date premiery :frog:

Być może, ale takie przyjemności to już odstawiam na pełną wersję. Bądź co bądź nadal jest to... demko. :rayos:

 

Cieszy bardzo, że zrezygnowali z psucia broni i ekwipunku, chociaż mogli tego całkiem nie wywalać, a tylko odpowiednio znerfić.

 

Najwięcej trudności sprawił mi boss z pierwszego dema - lwiątko. Powtarzałem go tyle razy, aż doszło do tego, że biegałem w samych gaciach na niego, bo cały ekwipunek się zepsuł. Z laseczką z tego dema, nie miałem jakichś większych problemów.

Odnośnik do komentarza

Bansai dzięki za coopa dziś :) Kuźwa ile ja się tego drugiego bossa naszukałem tam na dole. Masakra. Fajnie prowadziłeś za rączkę po lokacji. Meega. No i motyw z tą ścianą co ożywa. Też bym na to nie wpadł :) Wielkie dzięki. Z bossem padłem od strzała :) Teraz muszę sam go/ją rozkminić bo ginę na 2 hity. Na dziś koniec.

 

16 poziom na tego bossa to nie za mało?

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

Skonczylem. Nie zebralem wszystkiego, raczej bieglem przed siebie zeby ogarnac DLC przed urlopem. Dzisiaj 9h przesiedzialem PRZY DEMIE. Co za ogien.

 

Niestety wampirzyca pokonana z pomoca, ale wbijam w to. Najwazniejsze ze mam dodatek. Skladam preorder i przy premierze bede masterowal. Ostatnio tak dobrze w slashera gralo mi sie w Ninja Gaiden Black na pierwszym Xboxie.

Odnośnik do komentarza

Skonczylem. Nie zebralem wszystkiego, raczej bieglem przed siebie zeby ogarnac DLC przed urlopem. Dzisiaj 9h przesiedzialem PRZY DEMIE. Co za ogien.

 

Niestety wampirzyca pokonana z pomoca, ale wbijam w to. Najwazniejsze ze mam dodatek. Skladam preorder i przy premierze bede masterowal. Ostatnio tak dobrze w slashera gralo mi sie w Ninja Gaiden Black na pierwszym Xboxie.

O co chodzi? Jest jakaś nagroda za ukończenie demka?

Odnośnik do komentarza

Dostalem się do tego drugiego rewiru wioski, przeszedlem go jak burza i pewnie za moment spotkalbym sie z pierwszym bossem, ale niestety...musialem przestac grac, a dzisiaj rano zmuszony zostalem do zwrotu pożyczonej konsoli :frog:  Co prawda moglbym dzis wieczorem pozyczyc ja ponownie i grac do konca bety, ale po ch...? To co juz widzialem wystarczy, zeby stwierdzic, ze ta gra to od czterech tysiecy lat wyczekiwany Mesjasz Pan Zbawiciel. Doprawdy nie wiem co tu w pelniaku moze pójść nie tak, o ile kierunek obrany w tym demie zostanie utrzymany. Teraz wymyslam: gra bedzie za krotka? Zbyt malo bossow? To sa JEDYNE obawy, bo wszystko, podkreslam WSZYSTKO pozostale to po prostu (pipi)a GOTG!!

O ile kwestia konsolowej ekskluzywnosci sie wcześniej nie wyjasni to dla tej jednej jedynej gry jestem sklonny kupic trójnoga. Bloodborne tą grą nie było i nie jest...NioH - jak najbardziej tak.

Odnośnik do komentarza

Pograłem i ja w demo wczoraj. Ta gra jest trudniejsza od soulsów. Nie wiem czy ds3 było już tak proste czy ja tak obyty w tym świecie ale mało ginąłem.  Bloodborne też poza dodatkiem nie było jakoś hardcorowo trudne. Tutaj na początku miło i przyjemnie ale już przy dojściu do pierwszej "osady" taki gang bang i ledwo wyszedłem z opresji. Po chwili mnie zaciukał następny przeciwnik . drugi raz podszedłem do czerwonego miecza widzę lvl 4 to mało ja mam przecież lvl3. No i przyzywam kolesia co mnie rozwalił w krótkim czasie.  Testowałem wszystkie postawy i mi najmilej gra się tą średnią.

 

Chętnie pograłbym jeszcze tak fajne demko ale z powodu zlotu i deus exa raczej czasu na to mieć nie będę. Chyba że wezmę ps4 na zlot i kazub mi przejdzie.

Odnośnik do komentarza

Mam troszkę problem ze zrozumieniem systemu armoru. Każdy element ma bazowy armor jak mniemam czyli np klata 55 ap ale dodatkowo może ona posiadać + do Defense i  - do Damage. Ktoś wie jak to wszystko się przelicza ? Bo nie widzę statystyk do tych parametrów. 

 

I teoretycznie który wskaźnik jest najważniejszy bo mam np zbroje 50 ap i -10% dmg i zbroje 55 ap i - 5%dmg. To kóra zapewnia większą redukcję ? 

 

I jeszcze jedno pytanie na dole mam HUD-a mam jakieś shirukeny i jeszcze chyba coś ale kompletnie nie wiem jak to odpalić i gdzie to jest w inventory :D

Odnośnik do komentarza

 

Skonczylem. Nie zebralem wszystkiego, raczej bieglem przed siebie zeby ogarnac DLC przed urlopem. Dzisiaj 9h przesiedzialem PRZY DEMIE. Co za ogien.

 

Niestety wampirzyca pokonana z pomoca, ale wbijam w to. Najwazniejsze ze mam dodatek. Skladam preorder i przy premierze bede masterowal. Ostatnio tak dobrze w slashera gralo mi sie w Ninja Gaiden Black na pierwszym Xboxie.

O co chodzi? Jest jakaś nagroda za ukończenie demka?
Za skonczenie alphy byla dodatkowa zawartosc do odblokowania w pelnej wersji. W becie jest tak samo. Dostaje sie odpowiednio Mark of Conquest i Mark of Strong czy jakos tak. Nie wiadomo co to odblokuje.
Odnośnik do komentarza

Pomagalem Ci? xD

 

Ja randomowo ludziom pomagam wiec nie wiem na kogo trafiam, jaki miales nick?

 

Troche za malo, wbij z 20. Jakby co tam na dole jest jeszcze 1 oltarzyk.

Mój psn - mufek

 

Trochę muszę podlevelować bo baty dostaję.

 

Trochę w tej gierce brakuje mi jasnych otwartych przestrzeni. Mam nadzieje, że w finalnej wersji będzie na co popatrzeć.

Odnośnik do komentarza

Ja pierdziele jaki Sztos trudno  było się oderwać od demka  System walki  trudniejszy od Darków . Bossowe są klimatyczni i nie dają wytchnąć nawet na moment. Od dawna  nie czułem takiego strachu przed grupą przeciwników jak w Niohu. Wyczuwam tutaj  pozytywne wibracje  jakiś nie czułem w grach Ninja od czasu Gaidena Sigmy.

Odnośnik do komentarza

Mi się jeszcze curewsko podoba taki mały drobiażdżek, jak walka z niemiluchem na krawędzi przepaści. Jak szlagniesz tam klienta to on niebywale realistycznie przechyla się, póbuje łapać równowagę machając łapami, ale mu się to nie udaje i spada, nierzadko głową w dół :mocking:  W Soulsach to jak jakiś niemilec spada w przepaść to jakby żelbetonowy kloc leciał...

Odnośnik do komentarza

Kapliczke masz jak jestes juz przed ta krawedzia co na lewo jest drabina a na prawo waski przesmyk. Idziesz w prawo zabijasz pierwszego goscia i rozejrzyj sie wtedy. Musisz zeskoczyc nizej zabic wiekszego goscia i masz oltarz. Co do drugiego to nie wiem. Ja natomiast nie wiem jak otworzyc te drzwi na poczatku tej lokacji u gory. Ktos cos? I jak sie dostac na sama gore. Trzeba tam kopnac drabine ale nie wiem jak sie tam dostac.

 

Chyba wyczyszcze cala ta lokacje i bede szukal.

Edytowane przez sajmon34
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wreszcie gram i ja.

 

Znakomite. Trochę drewniane, ale w tym drewnie też można się zakochać. Jak najlepsze chińskie gierki na ps2. Nie mogę się doczekać pełnej wersji.

 

sam jestes drewno ;x wez mi gierki wideo nie obrazaj. :beksa:

 

@matys

 

Wcisnij OPTIONS na padzie jak ogladasz staty zbroi i pojawia sie znaczek ktorym mozesz na cos najechac i wszystko ci wyjasni. -% do damage z reguly oznacza ze o tyle mniej calkowitych obrazen oberwiesz.

 

@czezare

 

Jak tobie strzela szlaga to sam sie mozesz zaczac chwiac, ALE, jak zrobisz unik w strone OD krawedzi, to sie odrollujesz i nie spadniesz, kilka razy mi to dupe uratowalo.

 

btw. gdyby ktos byl ciekaw, tutaj pokazuje prawie wszystkie skille jakich sie idzie nauczyc z katanami:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...