Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Jakies dobre porady(nie licząc grindowania) na wampirzyce jak mam postac na 9 levelu i katany o mocy 112, a wlocznie 150?

Wczesniej w przypadku problemow w wersji alpha czy teraz zdejmowalem zbroje, ale tutaj widze, ze jest za szybka. Nie bardzo moge blokowac jej ataki, ten atak,ktory przytrzymuje w miejscu chyba koniecznie trzeba unikac, a jedna jej szarza konczy zabawe.

. Na ten moment jestem w stanie jej sciagnac cwierc paska energii.

Odnośnik do komentarza

Enma po paru h ogarnieta, ale prawie od tej walki dostalem na glowe. Praktycznie nie bylo miejsca na bledy, ale jak uważam tego bossa za bardzo trudnego tak nie wiem, co powiedzieć o ostatnim bossie, a zwie się ten skur.wesyn Tachibana. Nie wiem czy to nie będzie meta, nie jestem w stanie wytrwać nawet kilkunastu sekund.

Ktos oprócz Bansaia ogarnal tego cwaniaczka solo?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A tak sie dzieje jak sie ma za niski lewel postaci i sie zalozy za wysoki lewel ekwipunku.

http://youtu.be/rgH1CYzbAkI

Po jednym light machnieciu nie ma staminy na ktorej samo rozpoczecie odnawiania sie trzeba czekac okolo 10s...

Edytowane przez Zetta
Odnośnik do komentarza

Wampirzyca ubita. 2 dni mi to zajęło :) lvl 22. Co dalej? Po pokonaniu wcześniejszego bossa przeniosło mnie do jakiejś ala kowalki gdzie mogłem zrobić upgrade. Teraz nic się takiego nie stało. Można do niej jakoś wrócić?

 

Wskoczyłem na mapkę gdzie walczy się od razu z tym samurajem. Bęcki i tyle :) Na filmiku Bansai to dosyć łatwo wygląda :) Hehe.

Napisane jest, że lvl30, czyli trzeba znowu staty podbić, a beta tylko do 6 :(

 

Trzeba od nowa teraz wszystko przechodzić na wyższym poziomie?

 

Bansai z ciekawości jaki miałeś lvl jak go tak roz(pipi)iłeś ?

 

 

Edit

Dobra do kowalki wiem jak wrócić :)

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

 

 

Wampirzyca ubita. 2 dni mi to zajęło  :) lvl 22. Co dalej? Po pokonaniu wcześniejszego bossa przeniosło mnie do jakiejś ala kowalki gdzie mogłem zrobić upgrade. Teraz nic się takiego nie stało. Można do niej jakoś wrócić?

 

wszystko masz na mapie świata - wybór misji, kowala itd. po ukończeniu misji wracasz na mape, możesz też przerwać misje i wrócić, używając odpowiedniego przedmiotu. nie wiem, czego tu można nie rozumieć

 

 

Wskoczyłem na mapkę gdzie walczy się od razu z tym samurajem. Bęcki i tyle  :) Na filmiku Bansai to dosyć łatwo wygląda  :) Hehe.

Napisane jest, że lvl30, czyli trzeba znowu staty podbić, a beta tylko do 6  :(

 

 trzeba albo i nie trzeba. sugerowany jest 30 level, ale zbić mozna go na którymkolwiek. pierwszą postacią poszedłem na niego na lvl 22, szarpałem się z nim ze 30 prób (co jakiś czas będąc bardzo blisko wygranej, jednak boss ten może zabić w 2 sekundy). szybko można walkę powtarzać, więc nie trwało to długo. dwóch bossów z leveli w tym demie to nic specjalnie trudnego, ten jest na prawdę wymagający. drugą postacią zbiłem go przy drugim podejściu na lvl 16. teraz bije go w miarę sprawnie, a jestem dość drętwy, biorąc pod uwagę, jak szybko i skutecznie można ubijać w tej grze, wykorzystując różne techniki

 

obczajcie ten filmik. koleś objaśnia troche technik, które mogą wydawać sie mało zrozumiałe i ogólnie gra zayebiście. nawet nie wiedziałem, że można tak szybko zmieniać bronie w ki pulse

 

 

   
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na Wampirzycy się trochę zawiodłem, myślałem że jak jej pasek spadł do zero to zmieni się w jakąś prawdziwą formę czy coś. A tu nic. Po początkowej panice ogarnąłem jej ataki i padłą po paru próbach.

 

Byłem przekonany, że walka z tymi dwoma klockami z ognistymi językami to najtrudniejszy moment w grze, aż nie doszedłem do Tachibany :D
Do tego nie skumałem, że zalecają na niego lv30 i wskoczyłem za pierwszym razem na 19. Po całym wieczorze rzucania przekleństwami na lewo i prawo, w końcu padł.  

Ogólnie włączyłem betę o 13 i skończyłem wszystkie misje przed pójściem spać, więc nie było tak źle. Później obejrzałem parę filmików tutaj i zrozumiałem ile jeszcze ciekawych rzeczy się można w tym systemie nauczyć. Teraz się zastanawiam czy bawić się w Twilighty czy poczekać do pełnej.

 

Zaj ebista gra i tyle :banderas:

Odnośnik do komentarza

Te misje twilight to bardziej pod coopa mi się coś tak wydaje. Ilość przeciwników w niektórych miejscówkach to przegięcie. Mapka w tej trawie z tymi ninja i potem te z(pipi)ane ogniste koło. Adrenalina jest za(pipi)ista, ale ilość przeciwników przytłacza. Mowa oczywiście o twilight.

 

Gierkę tak czy siak biorę bo bawiłem się tak tylko przy BB i DS. A to tylko beta :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...