Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze pogralem troche wczoraj, dotarlem do drugiego oltarza i cos chyba namieszalem i nie wiem o co chodzi. Teraz mam po lewej na dole 3 prostokaty z numerkami 2,4,2 i jak zgine to w miejscu zgonu plywa jakas rybka. Co to oznacza? No i drugie. Jak podniesc poziom elixirow. Wiadomo sa 3 ale to malo.

Pozatym gierka fajna tylko troche ten zebrany loot i ten oltarz nieczytelny. Nie wiadomo co do czego.

 

Bansai help :)

 

Te kwadraciki i cyfry to twoje przedmioty

 

Plywajaca rybka? Kurde nie wiem o co chodzi xD

 

Poziom elixirow podnosimy w drzewku rozwoju Ninja, mozna tez podniesc ilosc odnowionego HP przez elixir w drzewku rozwoju Onmyo Magic

 

@Czezare

 

Parry musisz wykupic, robi sie je L1 + [] lub L1 + /\ - nie kazdy rodzaj broni tez ma parry bodajze

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ktoś tam pisał że nie ma online. Dziwne bo ja z jakimś kolesiem we dwóch cała mapke oczyściliśmy rozwalając tępych samurajów. Jak w soulsach.

Online jest. Ale chyba dopiero po zaliczeniu pierwszej mapy można być przywoływanym plus system jest trochę ukryty (trzeba przywoływać ludzi poprzez kapliczkę).

Odnośnik do komentarza

Po bitych dwóch godzinach szpilania: ta gra to jest OCEAN zakurwistości! :banderas:  Co za system walki! Melanż systemów z Ninja Gaiden w połączeniu z Soulsami :fsg:  Przy tym refleks, dynamika, płynność, rozwój postaci, myślenie jak rozwalić kolejnego niemilucha bądź ich grupę, soulsowe skróty w levelach. Nic więcej nie jestem w stanie wyksztusić z siebie :obama:  Wracam do napierania...

Edytowane przez Czezare
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pamietaj ze jak wykupisz parry do katany na mid-stance, to trojkat i kwadrat to 2 zupelnie inne parry z innymi follow-upami, rowniez do wykupienia.

 

Poczekaj jeszcze az ogarniesz stance i plynne zmiany, wtedy ci sie mozg stopi od tej za(pipi)istosci :D

 

Dzisiaj momentami plakalem grajac w coopa, niestety nie nagralem najlepszych akcji ;d

 

Odnośnik do komentarza

Bansai, ja tu jestem w przedszkolu i bawię się jak dziecko, a ty chcesz mnie od razu do uniwerka wysłać z tymi płynnymi zmianami postaw :lol:

Ja to głównie walczę o przetrwanie, bo gra jak przystało na Team Ninja błędów nie wybacza wcale . Obawiam sie, że "jednoprzyciskowcy", nawet niektórzy kolesie dobrze obeznani z Soulsami odbiją się od niej jak od żelbetowej ściany zwieńczonej drutem kolczastym. Póki co odkrywam podstawy, ale nawet te wkręcają mi szerokiego banana na ryj :) Np taki niby głupi drobiazg...poziom staminy u niemiluchów, a ile z tym zabawy! Podbiega kolo z toporem, pada po kilku szlagach ze zmęczenia, ja doskakuję, trójkącik i gość przyszpilony niczym motyl do klasera :mocking:  Albo w trakcie wymiany w stójce. Znacznik adwersarza się zaczerwienia, i analogicznie...podbieg i sztych w gardziołko :good: Musialbym tu jeszcze mnóstwo rzeczy wypisać, które mnie zachwycają, ale przedpiścy już mniej więcej wszystko wymienili. Samo demko,żeby choć popróbować większości fruktów jakie posiada z tego co już widzę zaoferuje kilkanaście-kilkadziesiąt godzin najwyższego poziomu rozgrywki i rozrywki, a co dopiero pełniak?? :obama:

I pomyśleć, że chciałem utopić Team Ninja w kuble cuchnących pomyj za milczenie w sprawie Ninja Gaiden 4, a Ci w pocie czoła, w ciszy swoich gabinetów pichcili TAKIE SZTOSICHO! :banderas:  Przepraszam Team Ninja, nie doceniałem Was... 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przez poziom trudnosci ta gra sprzeda sie pewanie w 500.000 max R.I.P Gaming.

Gra wyraźnie celuje w fanów Soulsów, mrugając do nich okiem co kawałek. Ograniczona stamina, wskaźnik lockowania, skróty levelowe, w pewnym sensie rozwój postaci, choć nie do końca. To rzeczy najważniejsze, natomiast dokłada od siebie mnóstwo rzeczy nowych i w tym jest niebezpieczeństwo, bo te nowości powodują,że trzeba się prędziusieńko z nawyków soulsowych przestawić na zupełnie inne, nazwałbym to "combosowe" błyskawiczne myślenie. Ni-OH rzecz ciemna Ninja Gaiden nie jest, ale Soulsami też tym bardziej nie. Ja jednak wierzę,że gra osiągnie duży sukces, bazując choćby na tych elastyczniejszych, lepszych soulsowych graczach, a tych jest przecież niemało...

Odnośnik do komentarza

BB się udało, ale swoje zrobił tam również marketing sony. W tym wypadku nie ma mowy o powtórce hajpu jaki napędzali. Boję się czy w przypadku eksluzywnosci na samo ps4 pęknie magiczna granica minimum opłacalności po której będą robione ewentualne sinquele i podobne projekty. W 1 mln. może dobiją w 4-6 mies. Pytanie czy to wystarczy by im stykło.

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

Im starczy mniejsza sprzedaż, przecież podobnie było z Ninja Gaiden pierwszym z początku. Japońce wydają się zawsze nie zachłanni.

...za wyjątkiem Square Enix :) Ja liczę,że to demo narobi wystarczającego rabanu, bo gra zasługuje na to,żeby sprzedać się przynajmniej w bańce egzemplarzy.

Odnośnik do komentarza

Bansai masakra. Dzis go wkoncu pokonalem.

Pytanko. Jak swieci to okrage cos na ziemi, w tutku to sie ki nazywalo i trzeba bylo r1 wcisnac. Ale mam trzymac r1 i kwadrat albo trojkat czy jak? Jak urzywac tego ki ?

 

Trzeba wcisnac R1 jak ten niebieskawy pasek wypelni ten czerwony do konca, wtedy od razu przywracasz sobie cala te stamine + oczyszczasz ten okrag ktory znacznie spowalnia regen staminy jak w nim stoimy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...